Гороскоп 2021: для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Рекомендації від зоряного астролога для всіх знаків зодіаку. Дізнаємося, чим же нас потішить 2021-й рік.

ОВНИ

via GIPHY

2021-й рік для вас буде роком нових починань, нових планів, нових фінансових змін, цінностей. Перший фокус у новому році буде спрямований на закладання фундаменту на найближчі двадцять років, другий − на фінанси і третій – на вісь третій-дев’ятий дім, що буде пов’язано з навчанням, освітою, переїздами, змінами. У першій половині 2021-го року потрібно буде завершити справи, які затягнулися з цього року, позбутися страхів, залежностей. Планета Уран перебуватиме в третьому домі й утворюватиме аспект із Сатурном, який дасть перешкоди у фінансовій сфері. Але не варто зупинятися й опускати руки, навпаки, потрібно проявити більше активності й долати перешкоди, що виникають. Зоряна астролог рекомендує ставити нові плани й досягати їх здійснення, які зможуть змінити вашу фінансову ситуацію. Що б ви не почали в 2021 році – це буде стабільно й надовго. Затемнення в вашому гороскопі вкажуть на сферу фінансів, юридичних справ, навчання, викладання, переїзди, подорожі, соціальні та медійні активності. Венера буде у вашому знаку в першому домі з 22-го березня по 15-те квітня – це чудовий час для поліпшення свого зовнішнього вигляду. Майже все літо й початок осені Венера дає можливість нових зустрічей, побачень і переходу стосунків на новий рівень.

ТЕЛЬЦІ

via GIPHY

Для вас у новому році акценти зрушаться в сферу кар’єри, самовияву, статусу. Можливі зміни статусів не тільки в кар’єрі, але й у особистому житті. Так, наприклад, ви можете змінити кардинально сферу діяльності або вирішити ситуацію зі своїм шлюбом – розлучитися або навпаки узаконити стосунки, можливо, ви станете батьками. Якщо ви плануєте дитину, то є дуже великий шанс її появи в новому році. У секторі любові, романів, побачень Венера буде з кінця липня до середини серпня, тому є великий шанс зустріти своє кохання в цей час. А ось із середини вересня до початку жовтня гарний час для примирення, підписання якихось контрактів, вступу до шлюбу. Акценти в новому році будуть на кар’єрі, досягненні, статусі. А також на ставленні до себе, на те, чого ви хочете, чи влаштовують вас ваші стосунки й ставлення до себе. Крім цього, акцент буде на сфері грошей, на зміни у фінансовому становищі й рівні доходів. Я, мої гроші, стосунки й моя кар’єра – найважливіші питання для вас у 2021-му році.

БЛИЗНЮКИ

via GIPHY

У представників цього знаку фокус у 2021-му році в першу чергу буде на відносинах, і це можуть бути відносини з колегами, клієнтами, з чоловіком, із собою. Обов’язково буде присутня тема відносин, партнерства, шлюбу й дуже великий шанс змінити свій статус – вийти заміж, одружитися або закінчити стосунки, які вас обтяжували й вичерпали себе. Також будуть присутні питання міжнародних справ, закордону, переїздів, навчання, освіти. Крім цього, буде актуальна тема завершення минулого, звільнення від чогось, ізоляції, ретрітів. Венера дасть можливість розкрити своє «Я» з середини травня й на початку червня. Зустріти свою половинку можна буде з середини серпня до початку вересня. А ось укладати шлюби й контракти, відновлювати стосунки, примиритися можна буде з початку жовтня до початку листопада.

РАК

via GIPHY

У 2021 році Раки будуть фокусуватися на питаннях фінансів: якщо ви очікуєте спадок, то він прийде. Друга сфера – спілкування, онлайн-бізнес, друзі. Третя сфера – це робота, більшість змінить роботу. Ретроградні планети дадуть уповільнення процесів, поглиблення в питання фінансів, психологічних змін, спілкування пов’язані з психологічними змінами, трансформаціями. Можливі зміни планів у цих сферах. Венера у вашому знаку буде з початку й до кінця червня – це час для вас. У домі кохання Венера буде з середини вересня до початку жовтня – відмінний час для нових знайомств, побачень і можливостей зустріти свою половинку. Укладати контракти, вступати до шлюбу та йти на примирення добре на початку листопада й до березня місяця 2022 року. Варто звернути увагу, що Венера затримається в цій позиції.

ЛЕВ

via GIPHY

У новому році акцент у Левів буде на сьомому домі – питання стосунків, шлюбу, партнерства, у когось розлучення. Другий фокус – на п’ятий дім гороскопу – дім любові, зустрічей, знайомств, закоханостей, дітей, якщо ви плануєте в цьому році стати батьками, то цілком ймовірно, що це здійсниться. Також якщо у вас у планах розпочати свій бізнес або він у вас вже є, то, швидше за все, ви будете приймати якесь рішення, пов’язане з його розвитком або переглядом його напрямку. І третій акцент у цьому році у Левів – сфера кар’єри й статусу. З фінансами в новому році серйозних змін не буде, зоряний астролог акцентувала увагу на стабільності в цьому питанні, бо планети не стосуватимуться сфери грошей. У домі любові й побачень Венера буде на початку січня, а у дім стосунків і шлюбу буде в лютому.

ДІВА

via GIPHY

Основний фокус у Дів буде на роботі, з’єднуючись, Юпітер з Сатурном утворюють потужну енергію, пов’язану з роботою, бізнесом, зайнятістю. Також буде важлива сфера здоров’я. Другий фокус буде на четвертий дім, пов’язаний із переїздами, нерухомістю, ремонтами, громадянством, батьківщиною. Третя сфера – пов’язана з дев’ятим домом – закордоном, подорожами, міжнародними справами й освітою, навчанням, юридичними справами. Період побачень і закоханостей буде найбільш активним із початку січня до початку лютого. А ось сфера шлюбу буде найбільш активна з кінця лютого до кінця березня.

ТЕРЕЗИ

via GIPHY

У Терезів найсильніший фокус у новому році буде на п’ятому домі – домі любові, дітей та бізнесу. Друга сфера важлива в наступному році – це тема навчання, тому що в третьому й дев’ятому домах будуть затемнення, а також тема поїздок і подорожей. І третій фокус – у восьмому домі фінансів та інвестицій, ви зможете почати якийсь стартап і отримаєте на це гроші. Венера у вашому знаку буде з середини серпня до середини вересня, це дасть можливість виглядати красиво й отримувати увагу від оточуючих. У секторі любові планета перебуватиме в лютому, це буде продуктивний час для кохання, дітей та радісних подій. У домі партнерства Венера буде з кінця березня до середини квітня – хороший час для укладення шлюбу, підписання контрактів, примирень.

СКОРПІОН

via GIPHY

У Скорпіонів основні акценти будуть на сфері фінансів – це другий і восьмий доми – бо там відбудуться затемнення. Наступний акцент на місце проживання, нерухомість, сім’ю, у когось це програється в ситуаціях, пов’язаних із батьками й особливо з мамою – це четвертий дім. І третій момент – це сьомий дім – шлюбу й стосунків. Венера в секторі грошей буде з початку жовтня до початку листопада – буде дуже хороший фінансовий період, а також на початку року – перші десять днів будуть успішними у сфері грошей. З кінця лютого до кінця березня прекрасний час для любові, відпочинку, дітей, творчості, а для тих, хто вільний, це буде відмінний період познайомитися зі своєю половинкою. У секторі стосунків і шлюбу Венера буде з середини квітня до середини травня, прекрасний час для домовленостей, примирення, відновлення відносин, отримання пропозиції руки й серця.

СТРІЛЕЦЬ

via GIPHY

У представників знаку Стрілець у першу чергу фокус на третьому домі – там, де будуть знаходитися Юпітер із Сатурном – це контакти, спілкування, нові навички, навчання й можливі переїзди. Другий фокус – це відносини, нові знайомства, завершення старих, тема шлюбу й бізнес-партнерства – вісь першого-сьомого домів, там, де будуть проходити затемнення. Третя сфера, на яку буде фокус – це шостий дім – робота й щоденний режим, який, швидше за все, ви будете міняти, й тема здоров’я. Тому якщо ви відчуєте якісь зміни у своєму здоров’ї, займіться цим вже в цьому році. Венера буде в домі кохання й побачень з кінця березня до середини квітня, дуже хороший шанс завести роман, із кимось познайомитися в цей час. І в сьомому домі партнерства й шлюбу з середини травня до початку червня.

КОЗЕРІГ

via GIPHY

У 2021-му році в Козерогів основний фокус буде зосереджений на фінансах, джерелах доходу, заробітках, цінностях, самооцінці, тому що будуть з’єднуватися Юпітер із Сатурном і закладатимуть насіння для фінансової платформи на цілих двадцять років. Далі буде акцент на п’ятий дім гороскопу – це любов і діти, хтось закохається, у когось може народитися дитина, а також на початку бізнесу, особливо в листопаді, тому що там буде затемнення. Й також будуть програватися сфери дванадцятого дому – дистанційної роботи, далеких земель, еміграції, роботи на самоті, в ізоляції, дистанційно, а також ситуації, пов’язані з самопізнанням і завершенням минулого. Венера в домі любові й стосунків буде з середини квітня до середини травня. Гарний час для пошуку половинки. У секторі шлюбу й стосунків планета буде в червні – хороший час для рішень щодо спільних планів і партнерства.

ВОДОЛІЙ

via GIPHY

У Водоліїв у першу чергу фокус у 2021-му році буде на самих собі, бо в першому домі будуть з’єднуватися Юпітер із Сатурном, це говорить про «нову книгу» життя представників знаку. Другий фокус буде на четвертому домі гороскопа, який символізує місце проживання, нерухомість, переїзди, будівництво, ремонт і сім’ю. Там буде відбуватися затемнення й перебувати планета Уран. І третій фокус буде на темі одинадцятого дому – там буде два затемнення – це все, що пов’язано з інтернетом, соціумом, колективом, який ви очолите, з громадською діяльністю, мережевими проєктами, а також все, що пов’язано із вашими друзями. Венера увійде в дім своїми внутрішніми й новими знайомствами з середини травня до початку червня. У домі шлюбу й партнерства планета буде з кінця червня до кінця липня – хороший час для стосунків і партнерства, й романтичного, й ділового.

РИБИ

via GIPHY

Для Риб у першу чергу фокус у новому році буде на дванадцятому домі – ізоляції, езотеричних науках, духовних наставниках, провідниках. На третій дім – там, де буде знаходитися Уран і відбуватися затемнення – це питання, пов’язані зі зміною місця проживання, оформлення документів, навчання новим навичкам і новій професії, питанням, пов’язаним із транспортом, або питанням, пов’язаним із братом або сестрою. І третій фокус – це четвертий і десятий доми гороскопу – питання, пов’язані з нерухомістю, сім’єю, місцем проживання, прагненнями, реалізацією в кар’єрі, ця вісь може кардинально змінити життя. Дуже багато Риб замисляться про те, щоб зробити великі зміни в цих сферах. Сприятливий час для зустрічі своєї половинки буде в червні. А ось зміцнити відносини й партнерство буде добре з кінця липня до середини серпня.

Матеріал взято з YouTube каналу Анжели Перл.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також