Говорить редакція: редермалізація як спосіб омолодити шкіру і позбавити її тьмяності

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Редермалізація Особистий досвід

Контент-мейкерка Beauty HUB Ольга Павленко випробувала на собі редермалізацію – одну з найефективніших процедур оздоровлення та омолодження шкіри.

Мені 36 років, й останні два роки я страждаю на анемію, через яку вже тривалий час приймаю препарат заліза за призначенням лікаря. Фізичне та психологічне виснаження залишили свій відбиток і на стані шкіри: вона стала тьмяною, проблемні зони й висипи потемніли. Я звернулася до косметолога Оксани Пашковської з запитом зробити шкіру світлішою та додати їй сяйливого здорового блиску.

Оксана Пашковська

Оксана Пашковська – лікарка-дерматологиня, косметологиня, міжнародна спікерка з естетичної медицини, авторка ABCD-класифікації типів шкіри, засновниця клініки та персоналізованої системи догляду за обличчям Face Zone

Консультація проходила в сучасному світлому кабінеті Face Zone. Оксана спочатку зібрала мій анамнез та оглянула шкіру, визначила її стан і потреби за своєю авторською системою класифікації типів шкіри (яка, до речі, є запатентованою та лежить в основі всіх послуг Face Zone).

На консультації я дізналася, що прийом заліза може впливати на ступінь потемніння шкіри в місцях пігментації та рубців, в тому числі при постакне.

«Прийом високих доз заліза може мати побічний негативний вплив на стан шкіри (зокрема, постакне мають темніший  колір і стають більш помітними), який необхідно компенсувати процедурами й доглядом», – зазначила Оксана Пашковська.

Також у мене спостерігалися ознаки порушення мікроциркуляції в шкірі: блідий тьмяний колір і вогнища гіперпігментації. Враховуючи це все, спеціаліст порекомендувала спробувати ін’єкційну процедуру редермалізації.

Редермалізація: що це таке

«Процедура здійснюється за допомогою спеціального препарату, що складається з двох базових компонентів – гіалуронової та бурштинової кислот (сукцинат натрію). Таке поєднання спрямоване на насичення шкіри вологою й покращенню процесів метаболізму. Процедура проводиться курсом: 1 введення препарату раз на 10-14 днів, всього 4 процедури», – говорить Оксана.

Ефект від процедури редермалізації шкіри

Як ефект ми очікували загальне покращення якості шкіри:

  • покращення кольору;
  • зменшення вогнищ пігментації;
  • підвищення пружності шкіри;
  • зменшення прояву дрібних зморшок та складок.

Ефект після процедури триває в середньому пів року.

Як редермалізація впливає на стан шкіри?

Дерматологиня розказала, що позитивний ефект редермалізації забезпечуються декількома механізмами впливу. Редермалізація:

  • сприяє відновленню енергетичного ресурсу, що потрібен для процесів синтезу власного колагену, гіалуронової кислоти;
  • покращує мікроциркуляцію;
  • здійснює протизапальний вплив;
  • має антиоксидантну дію;
  • зменшує прояви пігментації (має антипігментний вплив завдяки видаленню зайвого меланіну з епідермісу, а також зменшенню синтезу нового меланіну).

Показання до редермалізації

«Процедура рекомендована людям з ознаками фотопошкодження шкіри (передчасна поява ознак старіння, спричинена впливом ультрафіолетових променів, особливо в любителів засмаги), куперозом, постакне, алопеціями, розтяжками шкіри, віковими змінами», – уточнює лікарка.

Як проводиться редермалізація в кабінеті лікаря-косметолога

Етапи процедури:

  1. Очищення обличчя.
  2. Анестезія (нанесення спеціального крему з анестетиком).

редермалізація етапи процедури

  1. Зняття анестетика та обробка шкіри антисептичним розчином.
  2. Введення препарату внутрішньошкірно, папульно.
  3. Застосування заспокійливої охолоджувальної гідрогелевої маски.
  4. Нанесення захисного крему.

Я маю досить високий поріг болю, але мушу визнати, ця процедура є болючою навіть після нанесення крему з анестетиком. Неприємно лише в процесі уколів, по завершенню процедури жодних больових відчуттів не було.

Редермалізація

Після цього в місцях введення препарату залишаються невеликі (2-3 мм в діаметрі) підвищення шкіри – папули. Це є нормою та свідчить про те, що препарат було введено на правильну глибину – внутрішньошкірно. Папули є тимчасовим явищем, у мене вони повністю зникли на третій день після редермалізації.

«Процедура є інʼєкціною, тому, щоб зменшити ризик появи синців, не варто проводити процедуру напередодні або під час місячних, а також під час прийому препаратів, що розріджують кров», – застерігає спеціалістка.

редермалізація як проводиться

Рекомендації після процедури

  1. В день проведення процедури не приймати гарячу ванну або душ.
  2. Бажано не вживати алкоголь та солону їжу.
  3. Пити достатньо води.
  4. Увечері вмитися мʼяким засобом для очищення шкіри.
  5. Відкласти використання ретинолу та активних кислот на 3-5 днів.

Якщо є необхідність, можна нанести тональний крем. Використовувати свої звичні засоби та декоративну косметику можна вже з наступного дня. В мене такої потреби не було, тому два дні я не використовувала декоративної косметики, лише очищувала та зволожувала шкіру своїми повсякденними засобами для догляду.

Обов’язкові рекомендації щодо домашнього догляду

Варто зазначити, що Оксана радить чітко дотримуватись призначеної схеми догляду. Це сприяє скорішому відновленню шкіри, підтримує та продовжує результат від процедури.

Перед тим як призначити засоби, косметологиня визначає особливості шкіри клієнта за своєю ABCD-системою та надає персональні рекомендації.

Конкретно для мене вони передбачали:

  1. Використання двох активних сироваток: з вітаміном С (у формі Ascorbyl Tetraisopalmitate) вранці та ніацинамідом (2%) увечері.

Вітамін С діє як антиоксидант, а також перешкоджає утворенню надлишкового пігменту.

Ніацинамід має антиоксидантну дію, а також вирівнює тон і покращує живлення шкіри.

  1. Зранку після нанесення сироватки я маю використовувати денний крем із церамідами (для відновлення захисного бар’єру шкіри).
  2. Після вмивання зранку рекомендується тонізувати шкіру мʼяким тоніком.
  3. Раз на тиждень рекомендовано проводити домашню ексфоліацію у вигляді пілінгу, а також використовувати глиняну маску для глибокого очищення та візуального звуження пор.

Важливо враховувати, що конкретні рекомендації щодо домашнього догляду, засобів та активних компонентів будуть варіювати відповідно до потреб шкіри конкретного клієнта, тому персоналізований, індивідуальний підхід косметолога є обов’язковим.

Результати після редермалізації

Вже через тиждень після процедури я помітила покращення.  Зокрема, зазначила появу бліків на шкірі, які надавали сяйливого ефекту. Шкіра почала виглядати світлішою та стала мати більш здоровий вигляд. Однак коректно порівняти результати через двотижневий період не вдалося, бо я захворіла на застуду, і це дало свій негативний ефект на загальний стан організму.

результати редермалізації

Після одужання результат доволі помітний: шкіра однозначно стала світлішою, тон рівніший, сяйливий ефект став дуже помітним, особливо при повороті голови. Навіть без макіяжу складається враження, що у мене на шкірі легкий хайлайтер. Повсякденний макіяж став у рази ефективнішим. Навіть під час хвороби достатньо було легкої бази та пудри.

редермалізація ефект

Тож процедурою я залишилася задоволеною і тепер планую пройти повний курс за показаннями косметолога.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також