Gucci Beauty випускає нову лінію декоративної косметики

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Gucci Beauty випускає нову лінію декоративної косметики, в яку увійде праймер під тональну основу у форматі сироватки, а також тональна основа, що має 40 відтінків.

Люксовий бренд Gucci працює в напрямі б’юті відносно недавно, менше шести років, проте за цей час встиг вивести свої косметичні засоби на пік популярності і зібрати навколо себе багато вірних прихильників. На днях Gucci Beauty випустив нову лінію засобів, яка спрямована на підкреслення індивідуальності та різноманітнітності жінок у всьому світі. У колекцію увійшов праймер під тональну основу, створений у вигляді сироватки, а також сама тональна основа, представлена у 40-а відтінках.

«Макіяж можна використовувати для створення особистості, яку ми хочемо показати, але це не означає, що він повинен міняти те, що вже у вас є; він повинен підкреслювати індивідуальність, а не приховувати її, розповів креативний директор Gucci Алессандро Мікеле. Ця ідея ретельно культивується за допомогою засобів, які ми випускаємо, так само, як і тих, які ми вважаємо за краще не застосовувати».

Праймер-сироватка Silk, або Sérum De Beauté Fluide Soyeux, відрізняється м’якою та легкою текстурою, завдяки чому вона освіжає та зволожує шкіру протягом всього дня.  Формула засобу розроблена спеціально для того, аби забезпечити рівномірне нанесення тонального крему і не дозволити йому “провалюватися” у розширені пори та зморшки навіть через кілька годин після нанесення. Natural Finish Fluid Foundation тональна основа від Gucci Beauty представлена у формі  рідкого флюїду у 40-а відтінках, від світло-рожевого для найбільш світлих дівчат до глибоких темних тонів. Засіб створений для того, аби приховати недоліки шкіри і надати обличчю здорового сяючого вигляду без ефекту маски. Нові засоби для макіяжу від Gucci Beauty вже доступні у магазинах та на офіційному сайті бренду. Орієнтовна вартість праймера $ 64 USD, а тональних основ $ 68 USD.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також