Гурт “СКАЙ” про роботу в рамках локдауну, плани на майбутнє та відпочинок

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Гурт “СКАЙ” про роботу в рамках локдауну, плани на майбутнє та відпочинок

Ми поспілкувалися з учасниками гурту “СКАЙ” та дізналися, на якій діяльності музиканти зараз концентрують свою увагу, коли вийде новий альбом та де найближчим часом можна послухати наживо усім добре відомі пісні. Також українські артисти розповіли, як планують відпочивати в 2021 році і які плани на нього покладають.

Олег Собчук – вокаліст, гітарист та лідер гурту “СКАЙ”

Олег Собчук – вокаліст, гітарист та лідер гурту “СКАЙ”

Олеже, пройшов майже рік з моменту оголошення першого локдауну в Україні. Розкажіть, як змінилося творче життя гурту “СКАЙ” за цей час?

Ми поєднуємо приємне з корисним. Попри те, що концертів немає, ми активно пишемо новий альбом, паралельно створюємо нову програму із симфонічним оркестром. Тобто це буде і ювілейний альбом, і ювілейна концертна програма, які ми плануємо показати в турі цієї осені, якщо дозволить ситуація з пандемією.

Чому навчило вас це випробування всієї музичної індустрії? На чому концентруєте свою увагу зараз?

Цей іспит навчив нас винахідливості, вмінню суміщати приємне з корисним. Це непросто, але ми ніколи на падаємо духом. Це теж ми зможемо пережити, ніщо нас не зможе вбити – ми ж СКАЙ! (Усміхається.) Ще, як я вже казав, пишемо альбом, а також шукаємо альтернативні способи заробітку – реклама, запис, написання нових пісень для інших людей, але руки не опускаємо і віримо, що все буде добре. Основну увагу концентруємо все ж таки на творчості, саморозвитку і самовдосконаленні.

Що цікавого відбулося за цей час всередині колективу? Чи з’явилися якісь нові звички і традиції?

За цей час ми підросли в технічному плані. Наприклад, вперше за 17 років переписали пісні «Тебе це може вбити», «Best Друг» із симфонічним оркестром – дуже дивно звучить, але дуже круто і  цікаво. Не знаю, добре це чи погано, але нових традицій не з’явилось. Можна сказати, що все продуктивно стабільно.

Гурт “СКАЙ” про роботу в рамках локдауну, плани на майбутнє та відпочинок

Скоро відбудеться прем’єра нової пісні гурту “СКАЙ”. Розкажіть про неї. Що надихнуло на її створення?

Так, трохи менше, ніж за два тижні світ побачить нова пісня з нашого сьомого альбому, яка називається «Легковажна». Ми її презентуємо разом із кліпом. На створення надихнули студентські спогади, весна, любов, пристрасть та легкість.

Розкажіть, які пісні ввійдуть у ваш новий збірник? Про що він буде й коли вийде?

Якщо говорити про ювілейний збірник, то він вийде через кілька днів на музичних платформах, а новий альбом світ побачить у 2022 році, але декілька синглів з нього вже можна почути, і «Легковажна» – це третя пісня з нового альбому. Це буде Музика – хороша, якісна українська музика.

На початку року ви запустили в продаж футболки з написами-цитатами з пісень. Самі придумуєте такі креативні поєднання фраз і зображень? Які ваші найулюбленіші?

Так, поєднання я придумав сам і бачу, що людям це подобається. Улюблені,  мабуть, усі! А футболки «Тебе це може вбити» із зображенням цигарок і алкоголя незабаром долучаться до соціальної програми проти вживання наркотиків серед молоді. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от СКАЙ | SKAI (@skaiband)

10 квітня, маємо надію, відбудеться сольний концерт “СКАЙ” в Києві в Carribean Club, а восени ви плануєте всеукраїнський тур. На вашу думку, як швидко великі концерти повернуться в наше життя? І яких заходів дотримуєтеся при організації своїх заходів?

Так, сподіваємся, що 10 квітня концерт все ж таки відбудеться і локдаун не продовжать; ми в це віримо і готуємося до нього! А восени плануємо ювілейний всеукраїнський тур із симфонічним оркестром, хоча через всі ці локдауни та пандемії дуже важко щось планувати, але ми сподіваємося на краще і вже найближчим часом запустимо продаж квитків. Всі подробиці ви зможете побачити в наших соціальних мережах. 

Віримо, молимось, щоб крупні концерти повернулись якомога швидше, щоб влітку вже відбувалися фестивалі. Хочеться жити і максимально радіти життю – це ж нормальне людське бажання. При організації дотримуємося тих норм, які передбачені законодавством. 

Олеже, нещодавно ви запустили сольний проект Sobchuk, який значно відрізняється від музики гурту “СКАЙ”. Як ви прийшли до рішення створити новий проєкт? Які творчі плани ставите перед ним на найближче майбутнє?

Насправді карантин має і свої переваги. Звісно, шкода, що такою ціною, але вони є. У мене з’явилося більше вільного часу, тому я вирішив видати свій сольний електронний проєкт, який давно планував і в якому реалізував свої давні музичні фантазії. Це така легка chill house, lounge музика, яка ніяк не перетинається з творчістю гурту “СКАЙ”. Мені така музика просто подобається, я її слухаю і, справді, в Україні українською мовою такого ніхто не робить, але ні! Вже робить. (Усміхається.)

Щодо проєкту Sobchuk у мене немає дуже великих амбіцій, я дуже легко до нього ставлюсь. Це чисто музичний експеримент. Як буде, так і буде. Головне, як творча одиниця я реально ділюся тим, що в мене на душі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от СКАЙ | SKAI (@skaiband)

Які враження у вас залишилися після поїздки в прифронтову зону на початку березня? Розкажіть про волонтерський тур # 6992км982мДержавногоКордону, в якому ви брали участь.

По-перше, я вважаю обов’язком кожного українського музиканта поїхати туди і приділити увагу нашим бійцям, які захищають нас від ворога на сході – це дуже важливо. Атмосфера на кордоні важка, депресивна, напружена, тому що там – справжня війна. Я можу точно сказати, що доки вона триває, я особисто буду туди їздити і підтримувати наших вояків. Я думаю, що все буде добре, коли ми усвідомимо, що всі ми українці, всі маємо підтримувати наших бійців і бути патріотами своєї країни.

Як любите перезавантажуватися?

Для мене перезавантаження – це медитація, спорт, туризм і, звісно, гастролі.

Як плануєте відпочивати в 2021 році?

Як вийде, адже ми залежимо від локдауну, кожного дня щось змінюється. Але ми знайдемо щось прикольне, щоб сумістити приємне з корисним, і зможемо і відпочити, і попрацювати. Головне, щоб усі були живі, здорові і щасливі.

Якщо уявити, що пандемія закінчилася і всі обмеження нарешті зняті, що зробили б насамперед?

Відразу поїдемо в тур, відразу! Дамо багато концертів. Це найбільше прагнення, тому що ми ставимося до музики, в тому числі, як до відпочинку.

Артем Таланов – ударні

Артем Таланов – ударні гурту "СКАЙ"

Як плануєте відпочивати в 2021 році?

Планую подорожувати країною, більше проводити часу на природі, побувати влітку на морі, отримати свою дозу вітаміну D, щоб вистачило на весь рік.

Як любите перезавантажуватися?

Для мене перезавантаження – це зайнятися іншим видом діяльності, щоб відволіктися від звичних справ, і самота.

Якщо уявити, що пандемія закінчилася і всі обмеження нарешті зняті, що зробили б насамперед?

Викину всі маски.

Юрій Мозиль – клавішні

Юрій Мозиль – клавішні гурту "СКАЙ"

Як плануєте відпочивати в 2021 році?

Без повноцінного відпочинку не може бути продуктивної роботи. Але карантин таки накладає свій жорсткий відбиток на все, в тому числі і на варіанти відпочинку. Тому не хочу загадувати. Якщо буде можливість – поїдемо з сім’єю кудись за кордон. А якщо ні – то в Україні теж є безліч місць для відпочинку.

Як любите перезавантажуватися?

Часом для перезавантаження достатньо вимкнути телефон, але не у всіх є така сила волі. Найпростіший шлях – перенести всі свої ранкові справи і добряче відіспатись. Але, так чи інакше, без повноцінного відпочинку, з розвантаженням розуму від основної роботи,  неможливе і нормальне перезавантаження. Тому повертаємось до першого запитання.

Якщо уявити, що пандемія закінчилася і всі обмеження нарешті зняті, що зробили б насамперед?

Перш за все, хотілося би потрапити на якийсь крутий багатолюдний музичний фестиваль. Бажано, за океанським кордоном. Скоро все так і буде!

Олександр Грищук – гітара

Олександр Грищук – гітара гурту "СКАЙ"

Як плануєте відпочивати в 2021 році?

Дуже хотілося б поїхати на море.

Як любите перезавантажуватися?

Люблю їздити на велосипеді по лісу.

Якщо уявити, що пандемія закінчилася і всі обмеження нарешті зняті, що зробили б насамперед?

Мрію поїхати в тур.

Олександр Друкер – бас-гітара

Олександр Друкер – бас-гітара гурту "СКАЙ"

Як плануєте відпочивати в 2021 році?

Зараз я веду процес запису нашого альбому з симфонічним оркестром і після того, як він буде готовий, збираюся гарненько відпочити. Як і де – зі зрозумілих причин передбачити складно, але абсолютно точно можна сказати, що відпочивати будемо всією сім’єю.

Як любите перезавантажуватися?

На жаль, кнопка перезавантаження у людини не передбачена, тому намагаюся не навантажуватися.

Якщо уявити, що пандемія закінчилася і всі обмеження нарешті зняті, що зробили б насамперед?

В принципі, крім складностей з поїздками за кордон і відсутності концертів, більше нічим карантин мені особисто не заважає. Тому, в першу чергу, зіграв би побільше концертів і з’їздив відпочити в улюблену мною Південно-Східну Азію.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!