Інтимна косметологія: застосування гіалуронової кислоти

інтимна косметологія

Інтимна косметологія призначена для омолодження цієї зони. Дізнаємося, з якою метою можна використовувати препарати з гіалуроновою кислотою у потаємному місці.

Ін’єкції препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяють лікарям-косметологам продовжити молодість буквально у всіх місцях на тілі, не виключаючи й інтимну зону. Часто такий запит виникає не тільки з естетичних міркувань, але в тому числі і для здоров’я та поліпшення якості інтимного життя.

З віком в організмі відбуваються природні процеси старіння – знижується пружність і свіжість шкіри не тільки на обличчі, але і на всьому тілі. Саме для поповнення об’єму м’яких тканин, зволоження і збереження пружності застосовуються ін’єкції гіалуроновою кислотою.

За відгуками жінок, такі процедури допомагають поліпшити якість сексуального життя, а при ін’єкціях піхви відновлюють тонус її тканин. Показаннями для інтимних ін’єкцій можуть стати існуючі з народження або придбані дефекти: широка піхва, асиметрія і в’ялість шкіри статевих губ, незадоволеність сексуальним життям, нетримання сечі, сухість слизової піхви, знижена чутливість клітора і точки G.

При проблемі нетримання сечі за рахунок введення в ділянку сечівника препаратів з гіалуроновою кислотою відновлюється нормальна анатомічна форма. Відбувається стабілізація тканин м’язів тазового дна і стінок піхви. Таким чином проблема вирішується, неефективною буде процедура лише в разі повного нетримання сечі, коли потрібно хірургічне втручання. Процедура абсолютно безболісна, оскільки проводиться під місцевою анестезією і не вимагає тривалої реабілітації.

Контурна пластика вирішує цілий ряд проблем. Так, за допомогою цієї процедури можна повернути фізіологічні та естетичні функції піхви, а також зони навколо неї, що змінена пологами, операціями, травмами або віком. Така процедура триває близько 30 хвилин із застосуванням місцевої анестезії, при цьому насолоджуватися результатом можна майже рік. Інтимний контакт при контурній пластиці рекомендується виключити до тижня.

Застосовувати ін’єкції гіалуронової кислоти можна також для усунення дефектів клітора і точки G. Наприклад, при високому положенні клітора, повному його закритті, складнощах у досягненні оргазму і низькій чутливості. Така процедура займає до пів години і має короткий термін реабілітації – близько трьох днів. Ін’єкції в точку G допомагають поліпшити чутливість під час статевого акту, відбувається це через збільшення точки G в обсязі і зменшення об’єму піхви. Така процедура займає близько години, проводиться під місцевою анестезією. Після проведення може відчуватися незначний дискомфорт, який мине протягом декількох днів.

Протипоказаннями для проведення процедур ін’єкційної інтимної пластики будуть вагітність і годування, венеричні захворювання, екологія, вік до 18 років, герпес, інфекції і запалення сечостатевих органів, діабет і прийом деяких препаратів. Якщо ви не впевнені в можливості проведення процедури, обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Найчастіше для проведення інтимних ін’єкцій консультація гінеколога не потрібна, але якщо у вас є якісь особливості, не нехтуйте візитом.

Багато жінок через власні забобони соромляться звернутися до фахівця з інтимними питаннями, при цьому позбавляючи себе повноцінного сексуального життя або більше того, можуть терпіти біль. Розвиток косметологічних процедур продовжується, вони допомагають отримати не тільки естетичний комфорт, але й значно поліпшити якість життя, в тому числі й інтимного. А тому не варто відмовляти собі в можливості змінити своє життя на краще, звернувшись до лікарів-косметологів інтимної зони.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!