Кетрін Зета-Джонс зіграє Мортішу Аддамс у новому серіалі Netflix

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кетрін Зета-Джонс зіграє Мортішу Аддамс у новому серіалі Netflix

Стрімінговий сервіс Netflix назвав імена акторів свого майбутнього проєкту «Уенсдей» – першого серіалу Тіма Бертона.

Майбутній серіал буде присвячено одному з персонажів сімейки Аддамс – Уенсдей, дочці Мортіші і Гомеса, яка вже подорослішала. До роботи над проєктом компанія залучила майстра похмурих казок, режисера Тіма Бертона.

Роль самої дівчини виконає 18-річна американська актриса Дженна Ортега. Раніше вона вже знімалася в фільмах «Залізна людина 3», «Астрал: Розділ 2», «Порятунок флори» та низці серіалів Disney і Netflix.

А ось мати сімейки – витончену готичну матрону Мортішу Аддамс – зіграє 51-річна оскароносна Кетрін Зета-Джонс, знайома глядачам за картинами «Чикаго», «Привид будинку на пагорбі», «Нянька за викликом», «Дванадцять друзів Оушена» і «Легенда Зорро» з Антоніо Бандерасом.

Про це Netflix повідомив через Instagram, додавши, що роль другого культового персонажа – голови клану Аддамсів, Гомесу, – дісталася 64-річному пуерториканському акторові Луїсу Гусману.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Netflix US (@netflix)

Стрічка розповість страшну і таємничу історію про повнолітню Уенсдей. Сюжет розгорнеться в академії «Невермор», куди вона вступить. Заради навчання дівчині доведеться переїхати з похмурого особняка своєї сім’ї в місто, а там її чекатиме містична загадка, повз яку допитлива героїня просто не зможе пройти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також