Кіноновинки: топ-6 серіалів лютого 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Розповідаємо про головні прем'єри і продовженнях захоплюючих багатосерійних кіноісторій, які не можна пропустити в лютому 2021 року. Головні серіали місяці варті того!

 «Невидиме місто»

Після сімейної трагедії головний герой серіалу дізнається про існування міфічних створінь, які живуть серед людей. Прихований від людських очей світ породжує безліч питань. Незабаром чоловік розуміє, що загадкові істоти мають відношення до його таємничого минулого.

Прем’єра: 5 лютого.

«Кларисса»

Кінофільм «Мовчання ягнят» 30 років тому став одним із культових у жанрі трилера, зібравши при цьому безліч нагород, включаючи «Оскар» за кращий фільм, чоловічу і жіночу ролі. Але як склалося життя сміливої ​​Клариси Старлінг після спроби зловити Ганнібала Лектера – досі залишається загадкою. У новому серіалі агент ФБР повертається до Вашингтона, щоб знову вистежувати небезпечних злочинців.

Прем’єра: 11 лютого.

“Це гріх”

Новий серіал лютого 2021 року розповідає про дорослішання юних героїв з різних соціальних груп у Лондоні на початку 80-х. Саме в цей час з’являються перші лячні новини про епідемію маловивченої нещадної хвороби – СНІДу, яка стрімко змінює життя головних героїв і тисяч інших молодих людей.

Прем’єра: 18 лютого.

«Заради всього людства», 2 сезон

Захоплююча історія про освоєння космосу почалася з першого сезону, в якому НАСА програло Радянському Союзу в боротьбі за першість на Місяці. У новому сезоні змагання астронавтів двох країн буде тривати, а дія фільму поглибиться в розпал холодної війни.

Прем’єра: 19 лютого.

 «Супермен і Лоїс»

Всесвіт коміксів DC отримав своє продовження у вигляді нового серіалу «Супермен і Лоїс». Сімейна пара Кент і Лейн з двома синами-підлітками переїжджає до Смолвілю. Перед головними героями стоять непрості завдання: виховання дітей, порятунок людства і написання гострих журналістських матеріалів.

Прем’єра: 23 лютого.

«Ходячі мерці», 10 сезон

Популярний серіал про зомбі «Ходячі мерці» втішить шанувальників продовженням 10 сезону після двох місяців очікування. Ще шість серій, і кінокартина візьме курс на 11-й сезон. Чи стане він останнім у багаторічній історії тих, хто вижив – буде ясно в 2021 році.

Прем’єра: 28 лютого.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!