«Коли я нарешті висплюся? Як засинати та прокидатись із задоволенням», Ольга Маслова, Ніка Бєльська
Книга про правильне налаштування сну і біологічного годинника, за яким ми живемо. Достатньо лише зрозуміти, як усе це працює. Саме ці процеси у книжці «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням» пояснюють біологині Ольга Маслова та Ніка Бєльська.
«Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас», Роберт Сапольскі
Цікава книга від геніального нейробіолога та приматолога Роберта Сапольскі. Бестселер New York Times, лауреат книжкової премії Los Angeles Times Book Prize й одна з 10 найкращих книг року (2017 рік) за версією Washington Post.
Це одна з найяскравіших екскурсій за горизонт науки про людську поведінку, яку будь-коли намагалися здійснити. Рухаючись через низку дисциплін, Сапольскі розкриває приховану історію вчинків людини, порушуючи деякі з наших найгостріших питань, пов’язаних з трайбалізмом і ксенофобією, ієрархією і конкуренцією, війною і миром. Він починає з розгляду факторів, які впливають на реакцію людини в той самий момент, коли відбувається та чи інша поведінка, а потім поетапно повертається назад у часі, врешті-решт занурюючись у глибоку історію нашого виду та його еволюційну спадщину.
Якщо вам подобаються книги Сапольскі, нещодавно вийшла нова – Determined: Life Without Free Will. Але поки що лише мовою оригіналу.
«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі
Ця книжка – бестселер New York Times та № 1 про жіноче сексуальне здоров’я за версією Amazon.
Про всі «секретики» і «точки» жіночого тіла, про сексуальне бажання, механізм його дії та ідеальні умови для його пробудження. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Історії реальних жінок, їхні запитання й відповіді поряд із результатами досліджень кваліфікованих фахівців… Ви відкриєте те заповітне «щось», яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою.
«Медицина доказова і не дуже», Андрій Сем’янків (MED GOblin)
Книжка лікаря й автора популярного блогу про медицину MED GOblin Андрія Сем’янківа — це своєрідний путівник медичними нетрями: від того, як працюють ліки й що ховається за народною медициною, гомеопатією та стовбуровими клітинами, і до конспірології та навичок розпізнавання призначених фуфломіцинів.
Чому бактерії на підлозі лікарні небезпечніші за ті, що живуть у вашій кухні? Як поширюються антивакцинаторські міфи і навіщо королеві гомеопат? Чому антибіотики зазвичай можна поєднувати з алкоголем (і до чого тут пиво, гонорея і сифіліс)? Що насправді роблять оксолінова мазь і гематоген та чи варто обклеювати своє тіло тейпами?
«Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга», Орися Демська
Доступно про формування української державності й національної ідентичності через мову і завдяки мові.
Орися Демська розповідає про зародження й розвиток української мови від індоєвропейської прамови до наших днів, її взаємодію з іншими мовами, історію взаємозбагачень, непримириме протистояння з російською і перебіг лінгвоцидів, із яких вона все ж таки вийшла переможницею.
«Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням», Анна Лембке
У своїй книжці психіаторка Анна Лембке досліджує цей феномен і розповідає, як тримати дофамін під контролем. На основі реальних випадків своїх клієнтів та наукових досліджень вона демонструє, що підтримувати баланс між болем і задоволенням можливо. Але найголовніше — повертає надію у нашу силу змінити власне життя.
«Шлях до несвободи. Росія, Європа, Америка», Тімоті Снайдер
Бестселер №1 за версією New York Times!
«Шлях до несвободи. Росія, Європа, Америка» – безумовно, одна з найважливіших книг історика та професора Єльського університету Тімоті Снайдера для українського читача. Вона без прикрас та рамок, що обмежуватимуть чесний виклад інформації, розкаже про ті події й тих людей, що стоять за болісними розділами української історії, свідками яких ми зараз є. Автор аналізує події 2011-2016 років і ті трансформації, які відбувалися за той період в Україні, Америці, Європі та росії, аби відповісти на питання, чому ж ідея «кінця історії» – це помилка…
«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта», Ірвін Ялом
Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі – одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, який на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!