Конкурс «Міс Всесвіт-2022»: головні образи українки Вікторії Апанасенко

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вікторія Апанасенко

Днями пройшов перший етап конкурсу краси «Міс Всесвіт-2022» Preliminary Competition. Україну на цьому заході представляла 28-річна модель Вікторія Апанасенко родом із Чернігова. Що нам відомо про її красномовні образи і їхню ретельну підготовку – читайте в матеріалі.

11 січня пройшов Preliminary Competition конкурсу краси «Міс Всесвіт-2022», під час якого всі конкурсантки виходили на сцену у вечірніх та коктейльних сукнях, купальниках, а також національних костюмах. Оцінки, отримані за виходи на Preliminary Competition, разом із результатами інтерв’ю з попереднім жюрі, впливають на те, чи пройде учасниця до Топ-16 та чи змагатиметься у фіналі конкурсу «Міс Всесвіт», який пройде 14 січня.

Кандидатка від України Вікторія Апанасенко із Чернігова в кожному із виступів вбраннями з національними елементами підкреслювала своє походження та символізувала своїми образами боротьбу нашої нації з ворогом. Розглянемо їх детальніше.

Національний костюм

Увагу всього світу українка привернула національним костюмом під назвою «Воїн світла», який презентувала світовій спільноті ще наприкінці грудня. Він складається з білої сукні, монолітного комбінезону, ефектного головного убору і крил, що рухаються. В образі використано п’ять основних матеріалів та елементів, що забезпечують мікс моди та української етніки, сучасних fashion-трендів та історичної пам’яті.

«Біла сукня складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки, тобто паску. Монолітний комбінезон символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками», – зазначено на сторінці Вікторії в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Особливої уваги заслуговують символічні крила, обпалені в битві, але незламні. Вони заточені у синьо-золоті обладунки в синьо-золотих кольорах, що символізують український прапор. Під час шоу вони ефектно розкрилися для вирішального бою, вразивши всіх глядачів.

«Костюм «Воїн Світла» символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. В руках у Вікторії зброя, її тіло в обладунках, водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором», – написано на офіційній сторінці Вікторії в Instagram.

«Він ототожнює в собі кожного українця, які незважаючи на обстріли, відсутність електроенергії та тепла несуть в своїх серцях яскраве світло віри в нашу перемогу та воюють кожен на своєму фронті. Це уособлення внутрішньої сили, сміливості, рішучості та волі, що тече в наших жилах».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Костюм для Вікторії створила українська дизайнерка та художниця по костюмам Леся Патока, яка працювала над образами для таких українських виконавців, як Джамала, Оля Полякова, Onuka, Pianoбой, Сергій Бабкін та інші. Над вбранням дизайнерка працювала в Україні чотири місяці, часом під світлом свічок та звуки сирени.

«Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну – незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі і виклики, ми впорались із створенням образу вчасно, адже кожен з нас – Воїн у своїй справі», – розповідає авторка ідеї.

Як сьогодні зізналася Вікторія, механічні крила, які рухаються, для неї виготовили розробники з США The Crooked Feather, вона їх побачила і приміряла лише за пару днів до виступу. Для фотосесії в грудні крила ніяк не могли привезти в Україну через війну, ситуація була критична. Тому крила, які ми всі побачили на офіційній зйомці, всього за сім днів без світла створила Леся Патока. Врешті-решт, вони стали одним із важливих елементів потужного образу і справжнього wow-ефекту.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Вечірня сукня

Також 11 січня Вікторія продемонструвала на «Міс Всесвіт-2022» елегантну чорну вечірню сукню зі стразами і синьо-жовтою вишивкою на декольте, ефектним розрізом, однією рукавичкою, а також накидкою у вигляді синьо-жовтого прапора України. Це вбрання – витвір відомого українського дизайнера FROLOV.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

«Чорний колір сукні є символом темних часів, які переживає наша країна. Символ болю, втрат, зруйнованих доль. Трагедія війни і всі ті руйнування, які вона приносить людству. Чорний колір – це колір жалоби, він показує ціну нашої свободи. Але також це описує силу і внутрішню рішучість. Нагадування, що найтемніша година перед світанком.

Синьо-жовтий – кольори нашого прапора, кольори свободи українського народу. Золоті кристали над синьо-жовтим елементом – це срібна підкладка, промінь віри, надії, світло, яке переможе темряву», – зазначено на сторінці Вікторії.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Вихід у купальнику

Вперше за 70 років конкурс купальних костюмів став засобом, який допомагає більше дізнатися про кандидаток та про те, що вони хочуть донести світові у цей момент. Саме тому організатори конкурсу «Міс Всесвіт-2022» надали кожній учасниці біле полотно, на якому вони мали змогу зобразити власну історію.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Під час виходу у купальнику на Вікторії було вбрання у яскравому блакитному кольорі, з асиметричною лінією декольте та естетичним вирізом в області талії. Родзинкою образу стала шовкова накидка, прикрашена головним девізом України останнього року: BE BRAVE LIKE UKRAINE. Кейп для конкурсу допомагала створити українська мисткиня СОЙКА. Після завершення «Міс Всесвіт-2022» накидки будуть продані на благодійному аукціоні.

«Попри всі труднощі ми виборюємо своє вільне майбутнє і точно знаємо ціну свободі. Центральним елементом малюнку є я сама в образі дівчини-птаха, який символізує нашу країну. Погляд дівчини сміливий та мужній, і, попри рани на крилах, героїня малюнку продовжує літати і боротися. Точно, як всі українці сьогодні».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Нагадаємо, що цього року за звання «Міс Всесвіт 2022» змагаються 85 конкурсанток, в тому числі й російська модель Ганна Ліннікова. Незважаючи на вимоги України дискваліфікувати учасницю країни-агресора, конкурс краси прийняв рішення цього не робити. Конкурсантка від росії ніяк не коментувала війну в Україні і жодним чином не засудила дії російської влади.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також