«Король Ібіци»: топ-15 треків Solomun

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

«Король Ібіци»: топ-15 треків Solomun

Автор запальних реміксів на світові хіти, організатор славнозвісних вечірок Solomun+1 і Solomun+Live 11 вересня приїде до Києва, аби влаштувати легендарну вечірку в Osocor Residence. На честь цього згадуємо найкращі треки музиканта.

Solomun неодноразово називали однією з найвпливовіших постатей у світі електронної музики. У 2011 році Resident Advisor охрестили його варіацію Around (Noir & Haze) «Реміксом року», а у 2012 він став «Діджеєм року» за версією британського видання Mixmag і отримав премію «Продюсер року» на DJ Awards Ibiza. Solomun також було визнано продюсером року за версією DJ Awards в Ібіці і Best International DJ від Cool Awards в Бразилії.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Solomun (@solomun)

Світову славу Solomun здобув завдяки унікальним міксам елементів класики, оркестрових партій, гучних бітів, мелодій віолончелі та інших, на перший погляд, непоєднуваних елементів. Такі коктейлі мелодій зачіпають найглибші струни підсвідомості, дозволяють сповна розслабитися і відволіктися від усіх земних турбот. Сам музикант говорить про те, що діджею важливо створювати магію, вступати в контакт з аудиторією, бачити і відчувати її і дарувати неповторні відчуття. 

“Король електронної музики”— так Младена Соломуна називають фанати —   підкорив своїми сетами та авторськими композиціями цілий світ. Зокрема фірмові вечірки Solomun’s Diynamic Neon Nights стали подією року на Ібіці і причиною подорожей за кордон для фанатів електронних композицій. 

Редакція Beauty HUB пропонує пригадати найяскравіші композиції та ремікси Solomun, щоб відчути магію його неповторної музики.

Найкращі треки Solomun

Around (Noir & Haze) 

 

Home

 

Tuk-Tuk

 

The Way Back

 

Friends

 

Late Night – Solomun Remix

 

Eating Hooks – Siriusmo Remix – Solomun Edit

 

Something We All Adore – Original Mix

Alive – Solomun Remix

 

Your Love Gives Me Gravity (feat. Planningtorock)

Night Travel

 Take Control

 

Never Sleep Again 

 

 

Out Of Focus

 

 

Wadim

 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також