Краса і мода в одному флаконі: Rabanne запустив першу beauty-лінійку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Rabanne

Один за одним модні дома наввипередки випускають нові лінійки засобів для макіяжу і догляду за шкірою. Сьогодні розповідаємо про нову makeup-колекцію Rabanne, яка вже доступна для купівлі.

Іспанський модний Дім Paco Rabanne переживає етап ребрендингу на честь свого 60-річчя. Саме з цієї причини назва бренду скоротилася до одного слова Rabanne, модний Дім змінює свій візуальний стиль і, що цікавить нас найбільше, запускає власну makeup-лінійку, опановуючи нову для себе нішу.

За креативне бачення beauty-лінії відповідає американська візажистка Діан Кендалл з досвідом роботи над колекціями косметики для Marc Jacobs Beauty та Calvin Klein Cosmetics. Футуристичне оформлення засобів перегукується з фірмовим стилем Rabanne в сріблястих і золотистих відтінках та глянцевому покритті.

Rabanne

Цікаво, що лінійку бренд розділив на чотири категорії: Eyephoria для очей, Rouge Rabanne для губ, Nudes для шкіри обличчя та Arts Factory, куди увійдуть оригінальні косметичні продукти. Наразі в продажу з’явилися засоби з першої категорії – Eyephoria, присвячені макіяжу очей.

Rabanne палетка тіней

Rabanne лінійка макіяжу

Один з найяскравіших продуктів – чотириколірна палетка тіней Handbag Palette, яка уособлює собою забарвлення модних тканин в колекціях Rabanne і представлена матовими і шимерними текстурами в чотирьох варіантах відтінків. Mini Pallette складається із двох тіней для повік у цікавих 10 кольорових дуетах. В категорію Eyephoria також увійшли рідкі пігменти для повік Colorshot у 12 відтінках з високим рівнем пігментації, стійка туш Famous Mascara в класичному чорному відтінку, праймер для туші і топ для вій з блискітками.

Rabanne помада

Beauty-продукти представлені у стильних футлярах металевого сріблястого кольору з напиленням різних відтінків. Восени з 1 жовтня очікуємо поповнення асортименту помадами, тональними основами і шимерним спреєм.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також