Чоловіча розмова: найкращі барбершопи Києва

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Барбершоп – це не просто перукарня, це своєрідний чоловічий клуб, де можна розслабитися в маскулінній компанії і заодно привести себе до ладу. Редакція Beauty HUB зібрала свій топ- «наводок» на барбершопи Києва, вибирайте разом.

Сучасні дівчата знають, що як би чоловік вас не любив, йому потрібна крапелька свободи і особистого простору. А якщо хочете бути спокійною, думаючи, де і з ким він проводить час без вас, ловіть лайфхак: відведіть його до барбершопу! Мало того, що повернеться він звідти стильно підстриженим, так ви ще будете впевнені, що в компанії не було жінок.

ЦірюльнікЪ Вarbershoр

Майстерність традицій

цирюльник барбершоп

«ЦірюльнікЪ Barbershop» – це мережа традиційних чоловічих перукарень, що включає в себе більше 20 салонів в Києві. Тут роблять упор на якість стрижок. Всі майстри проходять строгий відбір і перевірку професійних якостей перед прийомом на роботу. Для співробітників проводяться постійні майстер-класи і додаткові відпрацювання. У 2019 мережа здобула перемогу в конкурсі «Вибір року», в номінації кращий барбершоп Києва.

Всі перукарні мають унікальний і продуманий дизайн. Особливу увагу приділяють комфорту клієнтів. Кожного тут зустрічають як гостя і пригощають напоями на вибір.

Адреса: Київ, вул. Антоновича, 26/26, тел. 0800 33 1771

Час роботи: щодня, 10:00–21:00

Вартість: королівське гоління – 350 грн.

Chop-Chop

Місце для своїх

барбершоп чоп-чоп

Больше, ніж цирюльня, і вже точно не салон краси! В цей барбершоп можете сміливо відправити коханого разом із сином: буде звикати до стилю і справжньої чоловічої компанії. Майстри цього барбершопа стрижуть в класичному стилі, але все індивідуально і за бажанням. Кращу чоловічу косметику сюди привозять з різних куточків планети. Кава, чай або віскі – за хорошим напоєм можна обговорити футбол і політику, погортати чоловічий журнал, завести нових друзів. Це мережа закладів, шукайте в своєму місті, адреси є на сайті.

Адреса: Київ, вул. Михайлівська, д. 13, тел. (097) 970 90 97

Час роботи: щодня, 10:00–21:00

Вартість: чоловіча стрижка – 450 грн.

Brazor

Зона розслаблення

лучшие барбершопы Киева

Команда цього барбершопа знає, щоб стрижка вийшла на всі сто, потрібен правильний вайб. Тому для початку потрібно зануритися в атмосферу розслабленості: бесіда за келихом віскі, обговорення суто чоловічих справ, а потім вже – за роботу. До ваших послуг тут не тільки догляд за волоссям і бородою, але і за шкірою, наприклад, маска, що очищає. Салон любить традиції і спадкоємність поколінь, так що, батькам з синами – окремий прайс.

Адреса: Київ, вул. Басейна, 19, тел. (096) 377 88 55

Час роботи: щодня, 10:00–22:00

Вартість: стрижка батько + син – 750 грн

Frisor

Територія ідеальної бороди

Це місце славиться брутальним дизайном і в той же час чуйним сервісом. А ще тут шанують традиції і класику, доводять до досконалості кожну лінію. Засоби для укладання не «загрожують» його мужності, а ідеально підкреслюють стрижку. За «правильною» бородою і бездоганно підкрученими вусами – теж сюди. Також цей барбершоп проводить зустрічі і майстер-класи для чоловіків, де можна навчитися корисним навичкам з догляду за бородою, волоссям і шкірою.

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 9б, тел. (096) 688 06 97

Час роботи: щодня, 10:00–21:00

Вартість: стрижка вусів – від 100 грн

Tommy Gun

Гоління небезпечною бритвою

Відчути себе справжнім чоловіком – це прийти в салон, оформлений в гангстерському стилі, сісти в крісло до майстра на послугу «гоління небезпечною бритвою». У цьому салоні грає рок, хіп-хоп і джаз, музика на будь-який смак. І кожного гостя вже чекає комплімент від барбершопа у вигляді склянки віскі, пива або коли, якщо ви за кермом або просто не хочете алкоголю.

Адреса: Київ, б-р Шевченка, 4в, тел. (067) 888 62 82

Час роботи: щодня, 10:00–22:00

Вартість: стрижка бороди – 300 грн

Barbershop GC Kyiv

Атмосфера стильних 20-х

Просто розслабитися і відчути епоху джазу і бутлегерів – торговців спиртним під час «Сухого закону». Стильний інтер’єр, приємна музика, майстри-професіонали. Тут чоловіків розуміють без зайвих слів, наливають їм ірландського віскі, підтримують бесіду, якісно рівняють бороду, підкручують вуса і далі по прайсу і за бажанням.

Адреса: Київ, вул. Мазепи, 12, тел. (063) 010 10 56

Час роботи: щодня, 10:00–21:00

Вартість: стрижка бороди і вусів – 200-250 грн

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також