Квіти, коси і рум’янець: 6 beauty-трендів London Fashion Week SS 2024

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Paul Cosetelloe

Тижні моди кілька разів на рік стають майданчиком для демонстрації найсучасніших ідей у галузі краси, а також каталізатором тенденцій та новаторських рішень. Варіанти макіяжу й зачісок на London Fashion Week SS 2024 не стали винятком.

Сміливі та гостросучасні, класичні й витримані – beauty-тренди на весняно-літній сезон, які задав тиждень моди в Лондоні, подекуди прямо протилежні, але від того не менш вражаючі. Знайомимося з ними ближче і точно не чекаємо весни, щоб втілювати в життя.

Квіткові малюнки

Захоплюємося квітковою колекцією Simone Rocha, а особливо кольоровими малюнками на обличчях, в зоні декольте та навіть на литках моделей, які візажист Томас де Клюйвер намалював вручну. Makeup artist пішов далі, додавши штучні рожеві та білі пелюстки квітів до вій деяких моделей. Їхні очі дійсно розквітли, без метафор.

Simone Rocha

Simone Rocha

Simone Rocha

Фото: @simonerocha_

Колір і металік

Український бренд Masha Popova також зробив ставку на сміливий макіяж – в центрі уваги яскраві кольори тіней на повіках і золоте сяйво на губах (тут згадуємо про трендовий makeup з honey lips із TikTok). Ефект мокрого волосся і колорблокінг в фарбуванні – і вау-ефект від кожного beauty-образу гарантований.

Masha Popova

Masha Popova

Masha Popova

Фото: @gracemariaellington

Коси

Якщо ви теж скучили за косами у волоссі, спішимо показати трендові варіанти з  London Fashion Week SS 2024. Тугі низькі коси, доповнені елегантними чорними стрічками, пропонують плести hair-стилісти показу Molly Goddard. А на показі Erdem моделі дефілювали з низькими, злегка розпущеними косами, схожими на «колоски», і з тонкими пасмами волосся біля обличчя.

Molly Goddard

Фото: @mollygoddard

коси 2023

Фото: @paulcostelloeofficial

Erdem

Фото: @richardphillipart

Рожевий рум’янець

Рожеві рум’яні щічки одразу ж нагадують про теплу весну. У Paul Cosetelloe та Eudon Choi моделі продемонстрували сяйливі, класично рум’яні щоки, в тандемі з якими в першому варіанті грали на обличчі насичені тіні для повік. У поєднанні з м’якими матовими губами в тон ви отримаєте легкий однотонний макіяж для сонячних весняних днів (або для осінніх, чому б і ні).

Eudon Choi

Фото: @eudonchoi

Paul Cosetelloe

Фото: @paulcostelloeofficial

Естетика clean girl

Clean girl – тренд 2022-2023 років, який бере свій початок з TikTok і робить акцент на свіжому, легкому, природньому вигляді. І навіть макіяж в естетиці clean girl виглядає максимально прозоро і непомітно оку. Наприклад, на показі Erdem макіяж моделей відповідав баченню дизайнера Ердема Мораліоглу: «Шкіра виглядає так, ніби ви потрапили під дощ із красивим природнім світінням». А обличчя моделей під час шоу Emilia Wickstead виглядали гіперзволоженими та сяйливими, зокрема завдяки засобам Chantecaille, обраним візажистом Петром Петрогілосом та його командою, щоб створити свіжий образ, наче дівчата провели весь день на пляжі.

Фото: @emiliawickstead

Erdem

Фото: @erdem

Укладання без зусиль

Менше вигадок і зусиль, більше розкутості й розслабленості – такий девіз в укладанні волосся обрали стилісти Tove та Simone Rocha. Природні кучері та хвилі перукарі пропонують залишати незайманими, їх достатньо підкреслити лише за допомогою текстурованого спрею. Іще кілька простих варіантів – звичайний низький хвіст, коса або навіть боб, які мають неідеальний повсякденний вигляд.

Simone Rocha

Фото: @simonerocha_

Tove

Фото: @tovestudio

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також