Квітнуть квіти в ім’я весни: 27 лютого Osocor Residence відкриває Osocor Flower Garden

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Osocor Flower Garden

Поки ви чекаєте на весну — найшикарніший івент-майданчик Києва її для вас створює! 27-го лютого Osocor Residence офіційно відкриває новий простір, який зачарує всіх красою естетства, чарами небачених рослин і блаженством природи.

Кажуть, його створення проходило під керівництвом легендарного Хранителя лісу та ватажка ельфів — короля Адміра, стародавнього фахівця з магічного цвітіння та озеленення. Запрошуємо вас 27-го лютого побачити Osocor Flower Garden першими та насолодитися весняною вечіркою з ельфійськими перформансами.

Osocor Flower Garden

Osocor Flower Garden — просторий і розкішний панорамний ресторан, який є земним втіленням зеленого й квітучого райського саду. За стародавніми легендами, давним-давно люди посварилися з доброчесним лісовим народом. І через те, що ми порушуємо закони природи — на нас обрушуються війни та катаклізми. На знак загального примирення та єднання людей із природою через 3000 років мовчання король Адмір з ельфами повертається до людей. Для чарівного перетворення в Києві він вибрав найвитонченішу, найдобрішу й найтеплішу розважальну локацію Osocor Residence, щоби відкрити в ній абсолютно унікальний для людства наших часів простір.

Він стане головною київською локацією для весняних заходів. В Osocor Flower Garden можна  вести витончену трапезу, увечері романтично випити вина з коханою людиною, а у вихідні — поснідати під звуки фортепіано (10.00—14.00) та добряче повеселитися! Адже ельфи — дуже веселі і креативні створіння. Вони не лише озеленюють планету, а й люблять танцювати, заворожуючи своїми рухами кожного глядача. 

Osocor Flower Garden

Тому тепер щотижня у квітучому райському саду проходитимуть перформанси, танці, шоу, а також концерти європейських та українських артистів. Наприклад, 4 березня тут виступить британський саунд-продюсер Argy, 5 – Pianoбой, 6 – «Жіночий квартал», 8 – TAMERLAN & ALENA. Зарезервувати столик у новому квітучому просторі можна за номером +38 (067) 924 42 75.

Osocor Flower Garden: їжте, пийте, танцюйте — танцюйте самі, танцюйте з ельфами, танцюйте навіть краще за них!

Osocor Flower Garden

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також