Квіти на День святого Валентина: чоловіче і жіноче ставлення до букетів

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Які квіти дарують на День святого Валентина і чи дарують взагалі? Редакція Beauty HUB вирішила дізнатися ставлення чоловіків і жінок до квітів на 14 лютого. Передаємо слово експерту – Ларисі Шен.

Лариса Шен, генеральний директор та ідейний натхненник LoraShen

14 лютого – це свято, яке оповито безліччю стереотипів. І ці домисли поділяють нас на два табори:

  1. Перший – ті, хто вважають День святого Валентина магічним, який дарує можливість освідчитися, зробити пропозицію руки і серця.
  2. Другий – ті, хто впевнені, що День усіх закоханих вигадали спритні маркетологи, щоб заробити якомога більше на продажах подарунків, квітів, повітряних кульок, листівок. І зробити абсолютно нещасними тих, хто самотній.

Звичайно, мають рацію і ті, й інші. День усіх закоханих -– це дійсно день суперпродажів у будь-якої класної флористичної компанії. Чоловіки купують жінкам квіти, подарунки, валентинки. Хочуть зробити жінку свого серця щасливою. Чи завжди виходить? Це вже інше питання. Сьогодні я хочу вам розповісти про ставлення чоловіків і жінок до квітів на 14 лютого.

Чоловіче ставлення до букетів на 14 лютого

Чи роблять квіти жінок щасливими – це цікаве питання, і доречне. Так, уже 10 років поспіль ми бачимо, що на 14 лютого чоловіки переважно купують букети червоних троянд, причому чим довше стебло, тим краще. Не дивно, адже саме червона троянда – символ палкого кохання. Чоловіки бояться помилитися у виборі, тому червона троянда або звичні тюльпани – найбільш продавані позиції в наших магазинах напередодні свята.

Жіноче ставлення до букетів на 14 лютого

Ставлення жінок до квітів, до краси відрізняється від чоловічого. Ми часто проводимо опитування в наших соціальних мережах на тему, що б ви хотіли отримати на День усіх закоханих – пристрасний букет червоних троянд або ніжний збірний букет? І щороку бачимо за статистикою, що дівчата в 90% випадків вибирають ніжний збірний букет.

Для жінок квіти – це перш за все знак уваги, можливість дізнатися, наскільки чоловік її розуміє, з якими відтінками, видами квітів асоціюється у коханого її образ. І чоловікові дуже важливо за тиждень або пару днів до 14 лютого все ж таки поцікавитися мимохіть, а які квіти любить його жінка. І не варто боятися, що сюрприз буде зіпсовано, адже знаючи її переваги в кольорах, ви приходите до флориста, озвучуєте їх, а далі разом із фахівцем створюєте букет. Повірте, талановиті руки флориста зможуть створити найнесподіваніші форми, які здатні розбурхати уяву та підкорити серце вашої коханої!

Червоні троянди на 14 лютого

Звичайно, в разі, коли хочеться показати всю силу своєї пристрасті, без червоних троянд не обійтися. Але пропоную піти від стандартних букетів. Адже класичні й канонічні квіти можна піднести цікаво і дуже сексуальний!

Наша команда щороку перед 14 лютого ламає над цим голову і знаходить рішення! Наприклад, цього разу ми пропонуємо букет із червоних троянд, декорований елегантним перцем. Любов – вона ж з перчинкою, так цікавіше!

Ви самі вибираєте, як ставитися до Дня всіх закоханих. Особисто я вважаю, що це чудовий привід ще раз відсвяткувати любов у найкрасивішому естетичному ключі, і будь-який подарунок необхідно вибирати від чистого серця, думаючи про іншу людину, а не для галочки… Тоді жодні маркетингові хитрощі не зіпсують вам серцеве свято!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також