Live на 25 поверсі: Dj Nana представила авторський музичний проєкт

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Live на 25 поверсі: Dj Nana представила авторський музичний проєкт

Зовсім скоро на дахах багатоповерхівок, в архітектурних та історичних локаціях, у бутік-готелях столиці, на покинутих фабриках та в інших найнеочікуваніших місцях Києва й всієї України зазвучать авторські мікси Dj Nana. Деталі – в матеріалі.

Dj Nana (Анастасія Кумейко), яка в недавньому ексклюзивному інтерв’ю для читачів Beauty HUB розповіла про діджеїнг, сексуальність та секрети стрункості, – одна з найкрасивіших і найяскравіших жінок українського шоу-бізнесу. Артистка запускає музичний live-проєкт, який має на меті привернути увагу до культурного ф’южену урбанізму у Києві та по всій Україні.

Перший пілотний ролик на мікс у стилі діп-хаус було знято на 25 поверсі висотки у спальному районі Києва. До нього увійшли також кадри міста з висоти пташиного польоту.

Live на 25 поверсі: Dj Nana представила авторський музичний проєкт

«Ми живемо у неймовірному місці, де переплітається безліч субкультур, де мейнстрім та андеграунд не просто уживаються між собою, а й створюють якісь нові унікальні форми. Мій проєкт – про життя нашого міста та країни, їхню багатогранність», – розповідає Dj Nana.

Діджей-сет для дебютного відео в межах проєкту було записано у стилях Vocal House, Ethno Deep та Melodic Techno. Для наступних епізодів Нана готує особливі мікси та яскраві образи, які підкреслять характер локацій, де відбудуться зйомки.

Нагадаємо, раніше Dj Nana стала авторкою офіційного реміксу на міжнародний хіт «ШУМ» гурту Go_A, а також на трек «Шо з-под дуба» гурту DakhaBrakha, який очолив українські радіочарти.

Перше відео нового авторського проєкту Dj Nana, зняте на 25 поверсі, пропонуємо переглянути прямо зараз.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також