Лужний пілінг обличчя: для чого потрібен і кому підходить

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові 2021

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Лужний пілінг обличчя: для чого потрібен і кому підходить

Майже кожна дівчина робила кислотний пілінг, а багато хто проходить курс процедур, щоб позбутися естетичних дефектів шкіри. Лужний пілінг не такий популярний, як кислотний, але не менш ефективний у вирішенні проблем.

Що таке лужний пілінг

Лужний пілінг для обличчя – це один із варіантів хімічного впливу на шкіру. На відміну від кислотних пілінгів, лужний впливає на шкіру високим рівнем рН, найчастіше показник сягає позначки 9,5. Таким чином, відбувається омилення жирів на поверхні шкіри, і структура відмерлих клітин руйнується, при цьому спостерігається рівномірна ексфоліація без значного лущення. Варто зазначити, що у лужного пілінгу немає періоду реабілітації.

За допомогою лужного пілінгу можна зменшити запальні процеси на шкірі обличчя, освітлити пігментні плями, усунути рубці, згладити рельєф шкіри, повернути здоровий блиск шкірі і отримати ліфтинг-ефект. Процедура обіцяє якісне та щадне очищення шкіри. Саме тому важливою особливістю лужного пілінгу є можливість його застосування при чутливій і ніжній шкірі.

Лужний пілінг обличчя: для чого потрібен і кому підходить

Показання для проведення лужного пілінгу:

 • гіперпігментація;
 • неглибокі рубці або шрами;
 • фотостаріння і порушення шкіри від впливу ультрафіолету;
 • акне і запальні процеси з ним пов’язані;
 • перші ознаки старіння.

Помітну ефективність надає лужний пілінг при проблемі підвищеної пігментації шкіри. Складові інгредієнти засобу для проведення пілінгу знижують вироблення меланіну навіть у глибоких шарах шкіри. Таким чином відбувається освітлення старих плям, перешкоджається утворення нових і уповільнюється процес фотостаріння.

Протипоказання

Лужний пілінг досить універсальна процедура і підходить практично всім, але все ж має свої особливості. Наприклад, косметологи не рекомендують проводити такий пілінг при смаглявій шкірі. Оскільки при такому типі шкіри зростає ризик появи постзапальної пігментації. Крім цього, процедуру не проводять при наявності алергії на будь-який з компонентів препарату.

Загострення дерматологічних захворювань, наявність свіжих ран, саден також стануть протипоказанням для проведення процедури лужного пілінгу.

Якого ефекту чекати

Лужний пілінг обличчя: для чого потрібен і кому підходить

Після проведення процедури лужного пілінгу можна помітити більш активну регенерацію шкіри, очищення пор від забруднень, зменшення вугрових запалень, вирівнювання тону шкіри, значне освітлення пігментних плям, згладжування зморшок і рубців постакне. Також варто відзначити, що лужний пілінг сприяє зволоженню шкіри, а після його проведення відбувається ліфтинг-ефект, і шкіра сяє здоров’ям і свіжістю. Часто до складу препаратів для проведення лужного пілінгу включають компоненти з антиоксидантними властивостями, що робить таку процедуру незамінною в перешкоді процесам старіння і зниженні тургору шкіри.

Лужний пілінг проводиться один раз на 10-14 днів, при цьому курс становить близько чотирьох процедур. При наявності показань косметолог може збільшити до 8 процедур.

Після проведення лужного пілінгу варто дотримуватися рекомендацій вашого косметолога. Спеціальний догляд допоможе утримати і продовжити ефект від процедури. Найчастіше догляд після лужного пілінгу не дуже відрізняється від догляду після пілінгу кислотами. Шкірі так само необхідні зволоження, м’яке очищення і захист від ультрафіолету.

При появі нетипової реакції варто негайно повідомити про це свого лікаря, який призначить препарати для того, щоб прибрати дискомфорт.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!