Магнітні бурі у вересні 2020 року: коли чекати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

У порівнянні з серпнем, коли ми пережили цілих 5 геомагнітних спалахів, початок осені обіцяє бути спокійним.

У кожного з нас бувають випадки, коли без будь-якої поважної причини може відчуватися дискомфорт, слабкість і сонливість впродовж дня. Астрологи пояснюють такі збої в організмі геомагнітними спалахами на Сонці.

Доведено, що зміна геомагнітного фону сильно відбивається на здоров’ї людини. Перш за все це стосується серцево-судинної системи: потік крові по судинах сповільнюється, кров згущається. Організм намагається адаптуватися і змушений підвищувати кров’яний тиск. У цей період спостерігається посилений викид гормонів надниркових залоз, так званих гормонів стресу – кортизолу та адреналіну. Крім цього, в такі дні знижується вироблення гормону мелатоніну, який відповідає за адаптацію нашого організму.

Перший місяць осені обіцяє кілька космічних потрясінь. Щоб максимально зменшити вплив сонячних спалахів на організм, важливо всім і кожному знати графік магнітних бур на вересень 2020.

Коли чекати магнітні бурі у вересні 2020

6 вересня 2020 року – геомагнітні коливання сильної інтенсивності. Гіпертонікам, алергікам і людям з психологічними розладами варто проявити особливу увагу до свого здоров’я. Крім загострення хронічних станів, існує висока ймовірність безсоння. Для того, щоб поліпшити своє самопочуття, варто відмовитися від надмірного вживання цукру і алкоголю. Людям, які знаходяться в зоні ризику, найкраще в цей день віддати перевагу легким фізичним навантаженням і тонізуючим напоям (трав’яні чаї і вода з медом).

29-30 вересня 2020 року – магнітна буря сильної інтенсивності. Спалах на Сонці почнеться вранці 29 вересня з геомагнітних коливань середньої інтенсивності, а вже до 30-го сягне свого піку. Особливу увагу своєму здоров’ю варто приділити метеозалежним людям. Проте буря буде настільки сильною, що її наслідки відчують на собі навіть ті, хто раніше з легкістю переносив всі метеорологічні зміни. Фахівці радять у ці дні носити з собою невелику аптечку з найнеобхіднішими ліками. Також у міру можливості варто уникати конфліктних ситуацій.

Як пережити магнітні бурі у вересні і зберегти здоров’я

На жаль, або ж, на щастя, людство ще не навчилося впливати на природні процеси, ми можемо лише правильно підготуватися до них і постаратися зменшити негативний вплив на наш організм. Щоб геомагнітні коливання не заподіяли нам особливого дискомфорту, слід дотримуватися деяких простих правил:

 • подбайте про свій раціон харчування: краще відмовитися від жирної і смаженої їжі, що важко перетравлюється організмом;
 • в дні сонячних спалахів варто вживати продукти, багаті магнієм, щоб зменшити вплив магнітних бур на організм. До них відносяться пшеничні висівки, вівсяна каша, морська капуста;
 • пам’ятайте, що на самопочуття під час магнітних бур сильно впливає водно-лужний баланс. Перед виходом з будинку не забувайте класти в сумку баночку з водою, а вечорами заварюйте трав’яні чаї з м’яти, меліси і ромашки;
 • привчіть себе приймати контрастний душ вранці (по 10-15 секунд), щоб організм швидше прокинувся, а ввечері розслаблюючу ванну – вона допоможе налагодити якісний сон;
 • у період магнітних бур нашому організму потрібно більше свіжого повітря. Заплануйте на ці дні прогулянку парком або виїзд на природу. Якщо немає такої можливості, частіше провітрюйте приміщення, в яких ви працюєте або відпочиваєте.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також