Магнітні бурі у вересні 2021: коли чекати і як пережити

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Редакція Beauty HUB підготувала детальну інформацію, коли будуть магнітні бурі у вересні 2021 і який вплив вони матимуть на наше життя. Зберігайте детальний розклад і поради, як пережити спалахи на Сонці без негативних наслідків.

Попри те, що магнітні бурі відбуваються поза захисною оболонкою нашої Землі, вони часто відбиваються на самопочутті багатьох людей і мають силу коригувати наш режим сну, робочий графік, а також настрій.

У вересні активність на Сонці буде помірною: прогнозується дві магнітні бурі на початку та наприкінці місяця. Розберемося, коли саме чекати геомагнітні спалахи і як їх пережити без негативних наслідків.

Коли чекати магнітні бурі у вересні 2021 року

Магнітна буря 6 вересня 2021 року. Перший понеділок осені зустріне нас потужним геомагнітним коливанням. Фахівці припускають, що воно матиме сильний вплив на самопочуття практично всіх людей на планеті. Не дивуйтеся, якщо в цей день ви швидше стомитеся, ніж зазвичай, чи не зможете заснути. Імовірно, це ефект від магнітної бурі. Перед роботою почерпніть енергію з поживної їжі чи фізичних вправ, а після — організуйте вечірній релакс.

Магнітна буря 26 вересня 2021 року. Другий і останній у вересні геомагнітний спалах очікується рівно через 20 днів після першого й буде не менш потужним. Особливо відповідально до планування цього дня варто підійти метеозалежним людям: уникайте важкої фізичної роботи, особливо, якщо ви до неї не звикли, та майте при собі ліки від головного болю. Гіпертонікам та алергікам не слід відходити далеко від дому, їм слід тримати під рукою необхідні препарати.

Як пережити магнітні бурі у вересні 2021 року

Головне правило, яке допоможе пережити магнітні бурі без особливих негараздів, — не перевантажуйте себе негативом. Уникайте невтішних новин по телевізору, драматичних історій у соцмережах, а також спілкування з неприємними вам людьми. Конфлікти також слід відкласти, адже вони можуть негативно вплинути на стан здоров’я.

У період магнітних бур не можна зловживати не лише поганими емоціями, але й поганими продуктами. Швидкоїжа, жирні, копчені продукти та солодощі під впливом геомагнітних спалахів можуть гірше засвоюватися організмом і спричинити погане самопочуття. Медики також не рекомендують зловживати енергетичними напоями й алкоголем. Агресивні стимулятори енергії й токсини підуть вам не на користь.

У період магнітних бур не рекомендується довго перебувати на відкритому сонці. Виходьте на прогулянку вранці до полудня або ввечері. Так ви маєте шанси вберегтися від головного болю і слабкості.

Щоб пережити бурхливі дні без негативних наслідків, важливо також організувати якісний відпочинок. Зовсім не обов’язково брати відпустку і їхати світ за очі. Просто після завершення всіх справ вимкніть крикливі гаджети, заваріть трав’яний чай і поспілкуйтеся з рідними, влаштуйте вдома сеанс йоги, чи познайомтеся з класичною літературою. Подібні миті можуть відновити емоційний і фізичний стан  навіть краще, ніж океанічний бриз чи краса фіордів, чи не так?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також