Магнітні бурі в березні 2021: коли чекати та як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Магнітні бурі у березні 2021 року, за прогнозами спеціалістів, не принесуть нам значного дискомфорту. Однак, аби уникнути навіть найменших негативних наслідків, варто дізнатися, коли чекати на геомагнітні спалахи.

Магнітні бурі — процеси, що відбуваються поза захисною оболонкою нашої Землі, тож побачити їх неозброєним оком просто неможливо. Попри це, вони часто відбиваються на самопочутті багатьох людей і мають силу коригувати наш режим сну, робочий графік, а також настрій.

Перший місяць весни слідом за численними зимовими магнітними бурями принесе нам відносний спокій на геомагнітній оболонці Землі. У березні очікується лише три короткотривалі бурі, дві з яких будуть середньої інтенсивності.

Коли чекати магнітні бурі в березні 2021

Магнітна буря 13 березня. Перший спалах на Сонці цієї весни матиме середню інтенсивність. Він може вплинути на самопочуття та графік сну перш за все метеочутливих людей. Тим, хто зазвичай не помічає на собі вплив космічної активності, хвилюватися не варто.

Магнітна буря 20–22 березня. Упродовж трьох днів прогнозується геомагнітна активність високої інтенсивності. У цей період може прослідковуватись підвищена чутливість та надмірна емоційність, а також погіршення самопочуття навіть у тих, хто зазвичай не страждає від метеочутливості.

Магнітна буря 28 березня. У кінці місяця очікується третій спалах на Сонці середньої інтенсивності. Буря може спровокувати загострення хронічних проблем зі здоров’ям та стрибки артеріального тиску у тих, хто страждає на серцево-судинні захворювання. Тож, у цей день прихопіть із собою необхідні ліки.

Як пережити магнітні бурі в березні 2021

Магнітні бурі часто стають на заваді реалізації важливих планів. Проте лише для тих, хто не виконує рекомендації медиків та не дослухається до думок спеціалістів. Усім, хто слідує за простими правилами, боятися нічого!

  • У дні магнітних бур більше часу проводьте на свіжому повітрі. Це допоможе покращити самопочуття й настрій. Якщо дозволяє дистанція, ходіть на роботу, у супермаркет чи в гості до друзів пішки, а також візьміть за звичку перед сном провітрювати спальню.
  • Прихопіть із собою на роботу ліки проти головного болю та ваших хронічних хвороб. Під час геомагнітних коливань багатьох людей турбують головні болі та погіршується самопочуття. За словами медиків, це нормально.
  • Включіть до раціону продукти, багаті магнієм, наприклад, пшеничні висівки, вівсяну кашу та морську капусту. Вони допомагають зміцнити імунітет і протистояти шкідливому впливу магнітних бур на організм.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також