Магнітні бурі в лютому 2022 року: коли чекати й що планувати

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Магнитные бури в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Дати магнітних бур у лютому 2022 року важливо знати для того, аби вберегти себе від поганого самопочуття та неприємних ситуацій. Дані про те, що для нас готує останній місяць зими традиційно підготувала редакція Beauty HUB.

У лютому 2022 року астрологи подають нетиповий графік магнітних бур: прогнозується п’ять спалахів дуже слабкої інтенсивності. Відтак щотижня впродовж цілого місяця плануються спалахи на Сонці, які триватимуть буквально по декілька годин і не матимуть значного впливу на жителів Землі. Коли саме будуть магнітні бурі в лютому і як їх пережити, читайте нижче.

Коли чекати магнітні бурі в лютому 2022 року

Магнитные бури в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Магнітна буря 1–2 лютого. Уже в перші дні наступного місяця прогнозується незначна дводенна магнітна буря. До речі, її початок збігається з початком нового астрологічного місяця.

Магнітна буря 7–9 лютого. Другий тиждень лютого розпочнеться зі слабкого геомагнітного спалаху, який жодним чином не вплине на здорових людей.

Магнітна буря 15 лютого. За словами астрологів геомагнітний спалах у цей день буде короткотривалим і може бути помітним лише для метеочутливих людей.

Магнітна буря 22 лютого. Рівно через тиждень після слабкого геомагнітного спалаху прогнозується ще один, який також матиме мінімальну інтенсивність.

Магнітна буря 27 лютого. Цей спалах на Сонці, як і два попередні, триватиме буквально декілька годин і стане проблемним для більшості людей.

Магнітні бурі в лютому 2022 року: як пережити без шкоди для здоров’я

Магнитные бури в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Магнітні бурі, як і будь-яка космічна активність чи нетипове положення небесних тіл відбиваються на біоритмах Землі та всіх її жителів. Зокрема в людей під час геомагнітних спалахів може густіти й гірше циркулювати кров, через що погіршується самопочуття, стрибає кров’яний тиск і виникає головний біль. Для того, аби уникнути поганого самопочуття, напередодні магнітних бур варто включити до раціону продукти, які розріджують кров. Медики стверджують, що всі цитрусові, ягоди, а також помідори, перець та червонокачанна капуста налагоджують згортання крові. Також під час спалахів на Сонці варто вживати рибу, морепродукти, рослинні олії та горіхи, адже вони сприятливо впливають на роботу серцево-судинної системи.

Важливо не забувати про воду: під час магнітних бур обов’язково пийте достатню кількість рідини, адже правильний баланс рідини в організмі допомагає зменшити метеочутливість. У час магнітних бур від кави та інших напоїв, що збуджують нервову систему, краще відмовитися на користь зеленого або трав’яного чаю або ягідних компотів.

Магнітні бурі серйозно впливають на емоційний стан та гормональний фон. Доведено, що під час спалахів на Сонці спостерігається посилений викид так званих гормонів стресу — кортизолу та адреналіну. Це означає, що у вищеперелічені дні важливо проводити дозвілля в тиші та спокої, аби додатково не навантажувати організм.

Людям із хронічними захворюваннями або схильністю до певних симптомів напередодні магнітних бур важливо провести ревізію аптечки: перевірте, чи є вдома необхідні вам ліки, а також запасіться препаратами від головного болю.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також