Масаж асахі для обличчя: все про популярну техніку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Редакція Beauty HUB розповідає, як виконувати омолоджувальний японський масаж обличчя асахі власними руками, щоб повернути молодість, а також які тонкощі потрібно знати, щоб отримати максимум користі від процедури.

У сучасному світі жінки шукають альтернативні способи, які допоможуть надовго залишатися молодою, не вдаючись до естетичної хірургії. Сьогодні як ніколи популярні фейсфітнес і масаж обличчя. І якщо стосовно ефективності першого фахівці мають сумніви, то масаж обличчя – вітається. Технік масажу і пристосувань для нього сьогодні чимало. Остання новинка – японський масаж асахі, більш відомий як Zogan.

У перекладі з японської Zogan – «створення обличчя». Масаж асахі – це комплекс вправ, який відрізняється від інших технік більш сильним фізичним впливом на шкіру і часткове відхилення від традиційних масажних ліній. Процедура не потребує особливих зусиль і займає мінімум часу, масаж обличчя асахі після 40 років – справжня знахідка для жінок у всьому світі. Фахівці стверджують, що за ефективністю японський масаж обличчя може зрівнятися з пластикою.

Розповідаємо, чим корисний японський лімфодренажний масаж, про техніку й основні правила його проведення, від яких залежить результат. Ви можете спробувати самомасаж асахі за нашим відеоуроком.

Суть техніки масажу Zogan

Масаж обличчя асахі з’явився завдяки перукарю-візажисту Юкуко Танака з Японії. Beauty-експерт вивчала стародавні японські методики, які і послужили основою для створення її простої техніки омолодження обличчя.

Суть масажу полягає в досить інтенсивному впливі на лицьові м’язи: під час процедури зачіпаються не тільки поверхневі мімічні, але і глибоко розташовані м’язи і навіть кістки. Також приділяється увага лімфатичним судинам.

Переваги масажу асахі

Особливість цієї техніки в тому, що тут добре опрацьовуються різні тканини, зокрема «далекі» м’язи. Вважається, що через їх «лінь» обличчя з віком починає «пливти». А якщо їх підкачати, можна помітно окреслити природні контури, відновити життєві сили шкіри, прискорити лімфодренаж, позбутися мішків під очима, набряклості, мімічних зморшок і «стерти» з обличчя кілька років.

Під час виконання омолоджувального комплексу за методикою асахі прискорюється циркуляція крові та відтік лімфи, завдяки чому поліпшується живлення всіх тканин, швидко виводяться токсини і рідина, а також вирішується низка інших проблем зі шкірою.

Кому підійде японський лімфодренажний масаж

Техніка асахі підійде тим, кому необхідно:

  • усунути набряклість;
  • розгладити тонкі лінії та зморшки;
  • поліпшити зовнішній вигляд шкіри;
  • зробити шкіру більш пружною й еластичною;
  • уповільнити процеси старіння;
  • підтягнути овал обличчя.

Може здатися, що масаж обличчя асахі необхідний мінімум після 40 років, коли помітно серйозні вікові зміни. Але з огляду на низку переваг, крім вираженого антиейдж-ефекту, масаж асахі можна виконувати і в більш молодому віці. Замінили друге фото в паспорті – і час.

Протипоказання до масажу асахі

Як і багато інших видів масажу, асахі має свої табу. А саме:

  • захворювання і запалення шкіри;
  • патології лімфи;
  • пухлини;
  • ЛОР-хвороби;
  • слабкість і нездужання;
  • купероз і розацеа.

Правила проведення самомасажу асахі

Повний комплекс лімфодренажного масажу асахі потребує всього 10-15 хвилин, але перед тим як йог почати, потрібно правильно підготуватися. Інакше в кращому разі техніка виявиться марною, а в гіршому – може завдати шкоди. Ось кілька важливих правил, яких потрібно дотримуватися.

  1. Дізнайтеся схему розташування лімфовузлів

На відміну від інших методик, асахі передбачає часткове відхилення від традиційних масажних ліній, а ось вивчити географію лімфатичних вузлів на обличчі та шиї доведеться. Намацати їх абсолютно неможливо, тому ось вам фото-шпаргалка.

Схема расположения лимфоузлов на лице и шее

Схема розташування лімфовузлів

2. Підготуйте шкіру

Перед процедурою шкіру обличчя потрібно ретельно очистити. Видаліть залишки макіяжу і добре вмийтеся за допомогою пінки або гелю. Сироватку, крем або будь-який інший засіб потрібно наносити тільки після завершення комплексу.

  1. Обробіть обличчя

Щоб руки краще ковзали по обличчю, а шкіра не розтягувалася, використовуйте масажний засіб. Підійде натуральна рослинна олія, очищувальне молочко, косметичні вершки, лосьйон або міцелярна вода з краплею ефірної олії.

  1. Прийміть зручне положення

Під час масажу можна сидіти або стояти, але обов’язково стежте за прямою поставою.

  1. Контролюйте тиск

Масажні рухи виконуються з натиском, але вони не мають спричиняти відчуття болю чи дискомфорту. У місцях розташування лімфовузлів достатньо просто трохи погладжувати шкіру.

  1. Завершальний прийом

Масаж обличчя асахі передбачає 12 кроків, які виконуються по три рази, і однаковий заключний рух після кожного. Прийом такий: прикладаєте долоні обох рук до крайніх точок обличчя і рухаєтеся від привушних лімфовузлів до лінії шиї і ключиць (дивіться в уроках нижче). Це потрібно для відтоку лімфи.

  1. Очищення шкіри наприкінці

Після виконання комплексу потрібно спокійно посидіти хвилину або дві, а потім умити обличчя теплою водою, аби прибрати залишки масажного засобу, і нанести свої звичайні засоби з догляду за шкірою.

  1. Систематичний підхід

Для досягнення помітних ​​результатів масаж асахі рекомендується виконувати щодня. Середня тривалість сеансу – 10-15 хвилин.

Як робити масаж асахі: 12 кроків до краси

Як уже було сказано, всі вправи повторюються тричі і закінчуються однаковим прийомом. Так само і починається масаж. Наочні відеоінструкції шукайте наприкінці статті.

  1. Розігрів шкіри

Для початку потрібно розігріти шкіру і лімфатичні шляхи. Прикладіть пальці обох рук до центру лоба і рухайтеся плавно до скронь, потім назад. Послабте натиск і прикладіть долоні до скроневих точок, опускаючи їх у напрямку лімфатичних вузлів біля вух, переходячи до шиї та ключиць (це і є той самий повторюваний прийом).

  1. Зміцнення чола

Щільно притисніть до середини чола по три пальці обох рук (безіменний, середній, вказівний), долоні всередину, кінчики пальців з’єднайте разом. Утримуйте три секунди, а потім з натиском відведіть їх до скронь, щоб відігнати лімфу. Після розгорніть долоні на 90 градусів і, зменшивши силу натиску, рухайтеся до вух, потім уздовж шиї до ключиць.

  1. Ліфтинг області навколо очей

Подушечками середніх пальців щільно притисніть до зовнішніх куточків очей, але не застосовуйте силу. Рухайтеся по дузі під очима до внутрішніх куточків. Далі виконайте той самий рух по верхньому краю орбіти, але вже з натиском. Затримайтеся на три секунди біля скронь. Потім знову повторіть рух пальцями по нижньому краю очей від зовнішніх куточків до внутрішніх, зупиняйтеся на три секунди і прямуйте до вух. Звідти перейдіть у завершальний прийом.

  1. Розгладження зони навколо рота

Середніми і безіменними пальцями обох рук щільно притисніть до місця ямочки на підборідді і через три секунди з натиском обведіть рот, з’єднавши пальці по центру над верхньою губою. Шкіра «підтягнеться», це нормально. Тисніть на точку дві-три секунди, потім різко приберіть пальці і поверніться у вихідну позицію. Також, здійснюючи на шкіру підвищений натиск, утримуйте пальці по три секунди на лінії носогубних складок і куточків губ. Після цього етапу завершальний рух не потрібний.

  1. Масаж області носа

Потім активними круговими рухами обробіть крила носа (рухаючись тими ж двома пальцями обох рук зверху вниз і назад), пройдіться по боках і по самому носу. Далі рухайтеся по лінії скул до вух, утримуючи тиск близько трьох секунд. Зробіть завершальний прийом.

  1. Зміцнення підборіддя

Рухаючись від центру підборіддя, з силою проведіть пальцями до куточків губ і утримуйте їх протягом трьох секунд. Потім рухайтеся вище, ніби піднімаючи ніздрі, затримайтеся на пару секунд, потім відпустіть. Зробіть завершальний прийом.

  1. Підтяжка щік

Лівою рукою візьміться за щелепну лінію: вказівним пальцем зверху, великим – під нижньою щелепою. Край долоні правої руки покладіть вертикально праворуч від носа, натисніть, утримуйте три секунди без натиску, а потім рухайтеся до краю обличчя, ніби змиваючи піт зі шкіри. Зробіть те ж саме з лівого боку, змінивши руку. Закінчіть вправу як зазвичай.

  1. Підтяжка скул

Покладіть середні, безіменні і вказівні пальці рук на обидві щоки в області вилиць, «підійміть» їх вгору до куточків очей. Далі, зменшивши натиск, перейдіть до вух і рухайтеся знайомою траєкторією до ключиць.

  1. Зміцнення середньої частини обличчя

Знову притисніть тими ж пальцями горизонтально на виличні кістки. З силою притисніть пальці до ніздрів, потім відведіть до вух і рухайтеся в ослабленому стані до ключиць для завершення вправи.

  1. Усунення другого підборіддя

З’єднайте долоні в трикутник так, щоб великі пальці лежали під підборіддям (зафіксуйте їх у такому положенні), а вказівні з’єдналися в районі перенісся. Із зусиллям розведіть пальці, крім великих, до скронь (вказівні мають рухатися нижнім очноямковим краєм). Потім переміститеся до вух і зробіть завершальний прийом.

  1. Ліфтинг і корекція овалу обличчя

Покладіть обличчя на долоню (класична поза слухача), потім почніть виконувати круговий рух, ніби вмиваєтеся. Рухайтеся від носа до периферії обличчя. У цьому ж русі захопіть шкіру щік вказівним і великим пальцями, ніби хочете ущипнути, і поступово ослабляйте тиск ближче до вух. Фінал традиційний.

  1. Розгладження чола

Кінчиками пальців однієї руки масажуйте лоб легкими зигзагоподібними рухами в поперечному напрямку, рухаючись вгору і вниз, зліва направо і навпаки. Пройдіться від центру лоба до скронь і назад. Наприкінці повторіть завершальний прийом.

Складно? Дивіться відео!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також