Масаж лінгама: як навчитися еротичним тантричним практикам

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Зробити сексуальні стосунки у парі яскравіше можна за допомогою тантричних практик. Спілкування відбувається на енергетичному рівні, що допомагає краще зрозуміти партнера та отримати найвище задоволення. Один із видів еротичних тантричних практик – масаж лінгама. Розкажемо, що це таке та як навчитися робити масаж правильно.

Масаж лінгама – це вид тантричного масажу, який зосереджений на інтимній зоні чоловіка, відомої як лінгам у традиційній індійській культурі. Зазначений вид масажу застосовується для досягнення релаксації, покращення сексуальної функції, розкриття сексуальної енергії та підвищення відчуття задоволення, а також для посилення репродуктивної функції чоловіка.

Масаж лінгама: що це і навіщо потрібний

У тантричної філософії партнери ставляться до статевих органів один одного з особливою повагою та любов’ю.

«Лінгам» (лінга) – це слово з санскриту, яке має кілька значень у різних контекстах. Одне з найпоширеніших пов’язане з індуїстським культом Шиви. У цьому контексті «лінгам» зазвичай стосується символу Шиви, який є абстрактним зображенням божественної енергії і сили. Лінгам часто інтерпретується як чоловічий статевий орган і вважається символом родючості й творчості. В індуїстській традиції лінгам часто покривають водою, молоком або іншими священними рідинами і поклоняються як символу божественної присутності Шиви.

Масаж лінгама проводиться з допомогою різних технік, включаючи м’які дотики, потирання, ніжний тиск та інші прийоми, створені задля стимуляції статевого органу чоловіка. Масаж ґрунтується на принципах тантричної філософії, яка підкреслює значущість сексуальної енергії як засобу для духовного пробудження та гармонії.

Цей вид масажу може виконуватися як частина попередніх ласк або в рамках терапії, спрямованої на вирішення проблем із сексуальною функцією або для покращення сексуального життя. Тантричний масаж статевого члена робиться дуже уважно, з повагою й турботою. По суті, до статевого органу ставляться як до кришталевої вази, яку боїшся розбити.

Масаж лінгама не закінчується оргазмом та еякуляцією, чоловік має підійти до краю, але не фінішувати.

Зробити масаж можна, звернувшись до досвідчених професіоналів з тантричного сексу, які мають певні навички, здатні забезпечити клієнту комфорт і безпеку. Але в час розвитку інтернету навчитися робити коханому тантричний масаж можна самостійно – достатньо пошукати інформацію в мережі або знайти необхідну відеоінструкцію. Також особливою популярністю користуються відповідні курси. Але головне – отримати згоду чоловіка. Ми розповімо, як навчитися робити масаж лінгама.

Як зробити масаж лінгаму: правила мануальних ласк

 • Згода та комунікація. Перед початком масажу важливо переконатися, що обидва партнери згодні на це і почуваються комфортно та впевнено. Обговоріть його переваги, очікування й будь-які межі – чоловік має беззаперечно вам довіряти.
 • Підготовка. Забезпечте комфортну й інтимну атмосферу, наприклад, приглушене освітлення, приємний аромат, м’які поверхні тощо. Переконайтеся, що чоловік розслаблений та готовий до масажу. Розслаблені м’язи лінгаму стануть доступнішими для масажу.
 • Початок масажу. Почніть з повільного та ніжного масажу всього тіла, щоб створити розслаблену атмосферу та підготувати партнера до більш інтимних дотиків. Нанесіть невелику кількість олії або лубриканту на руки і розігрійте його. Олія допомагає зменшити тертя і створює більш плавне ковзання під час виконання масажу.
 • Фокус на лінгам. Коли чоловік готовий і має помітну ерекцію, перейдіть до масажу лінгама. Деякі можуть віддавати перевагу повільним і ніжним рухам, в той час як іншим подобаються більш інтенсивні дотики. Використовуйте різні техніки, такі як легкі торкання, масаж по спіралі від основи до вершини, ніжний тиск на точки стимуляції тощо. Важливо реагувати на реакцію чоловіка і регулювати інтенсивність і темп рухів за необхідності. Уникайте занадто сильного тиску або швидких рухів, щоб не викликати дискомфорту чи болючого відчуття.
 • Дихання та свідомість. При виконанні масажу лінгама зверніть увагу на дихання чоловіка та спробуйте синхронізувати свої рухи з його диханням. Глибоке й ритмічне дихання допоможе посилити розслаблення та насолоду.
 • Завершення масажу. Поступово завершіть масаж, повертаючись до загальніших дотиків по всьому тілу. Обговоріть із партнером його відчуття та потреби після масажу.
 • Догляд. Після завершення масажу приділіть час для відновлення та розслаблення. Забезпечте коханому можливість відпочити й запропонуйте воду чи інші напої, їжу.

ТОП умов для якісного масажу лінгама

 1. Вступ. Почніть з ніжних та повільних рухів, щоб допомогти партнеру розслабитися. При цьому самого статевого органу не торкаються, акуратно і ніжно масажують промежину і мошонку, а ось рухи мають бути у напрямку знизу вгору.
 2. Робота з яєчками. Делікатно масажуйте їх долонями чи пальцями. Це допомагає збільшити потік крові та розслабити мускулатуру.
 3. Рухи по стовбуру. Використовуйте різні рухи – легкі потирання, кругові рухи, ніжні потягування вгору та вниз. Не зосереджуйтеся лише на конкретній області, обійдіть всі статеві органи.
 4. У тантричному масажі лінгама вважається, що є низка енергетичних точок навколо статевого органу, робота з якими може призвести до глибокого розслаблення та задоволення.
 5. Якщо ви помічаєте, що партнер вже «на межі», приберіть руки або знизьте швидкість рухів.
 6. Масаж простати – важлива умова для проведення якісного масажу лінгама. Для виконання техніки необхідна олія на водній основі. Нанесіть її на кінчик пальця і введіть його в анус партнера на глибину до 5 см. За відчуттями простата схожа на округлість розміром з волоський горіх, масажуйте її акуратно, і в разі дискомфорту процес необхідно припинити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також