Met Gala 2021: усе, що треба знати про найгламурнішу подію року

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Met Gala 2021: усе, що треба знати про найгламурнішу подію року

Після тривалої паузи цьогоріч у Нью-Йорку знову відбудеться бал Met Gala. Інститут костюму оголосив, що планує двоактну виставку і грандіозну вечірку, щоби надолужити упущене.

Met Gala — благодійний бал, який проводиться вже понад 70 років і багато значить для світу моди й культури. У Метрополітен-музеї у Нью-Йорку щороку збираються найвідоміші світові зірки на відкриття нової виставки Інституту костюма. Гості балу прогулюються музеєм, разом вечеряють, а також роблять пожертви на розвиток мистецтва. На Met Gala є й розважальна програма: як правило, після вечері на публіку чекає живий виступ одного з гостей балу. Щороку ця почесна посада дістається новій знаменитості.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Met Gala 2021 (@_metgala2021)

Тема виставки Інституту костюма стає й темою дрес-коду для гостей Met Gala. За теми виставок відповідає беззмінний куратор Інституту костюма Ендрю Болтон. Він же вибирає всі експонати й особисто контролює їх розстановку в залах. «Ми завжди намагаємося вибрати тему, яка здається актуальною, і передбачити великий тренд і народження нового культурного феномену», — пояснює Болтон.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Met Gala 2021 (@_metgala2021)

Після торішнього скасування Met Gala через пандемію Covid-19 Інститут костюма оголосив про двоактний Met Gala на 2021 і 2022 роки. Перша виставка «В Америці: лексикон моди» (In America: A Lexicon of Fashion) відкриється 18 вересня, одразу після Нью-Йоркського тижня моди. У межах проєкту досліджували сучасний словник американського стилю, підкреслюючи виразні якості одягу й асоціації з питаннями рівності та різноманітності. Друга експозиція отримала назву «В Америці: антологія моди» (In America: An Anthology of Fashion). Вона відкриє свої двері 5 травня 2022 року. Обидві виставки присвячені американським дизайнерам, а також культурним, політичним і соціальним подіям, що сталися під час пандемії.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Met Gala 2021 (@_metgala2021)

За словами куратора Інституту костюма при Метрополітен-музеї Ендрю Болтона, новий Met Gala стане «святом американського модного суспільства, яке сильно постраждало за час пандемії».

«Американська модна спільнота підтримувала нас протягом 75 років, з моменту створення Інституту костюма, тому я хотів висловити вдячність за підтримку, а також віддати данину поваги й подумати про американську моду, — сказав Vogue Ендрю Болтон, куратор Інституту костюма. — Акцент на усвідомлену творчість було поставлено під час пандемії і зростання рухів за соціальну справедливість. І я був дійсно вражений реакцією американських дизайнерів на соціальний і політичний контекст, особливо навколо питань інклюзивності тіла й гендерної рівності. Я вірю, що американська мода переживає ренесанс. Я думаю, що молоді дизайнери знаходяться в авангарді дискусій про різноманітність та відкритість, а також сталий розвиток набагато більше, ніж їх європейські колеги, можливо, за винятком англійських дизайнерів».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Met Gala 2021 (@_metgala2021)

У всі роки бал Met Gala відвідували понад 600 зіркових гостей. Цьогоріч через карантинні обмеження і труднощі з перетином кордону на виставку завітають менше знаменитостей, ніж зазвичай. Наприклад, уже відомо, що у зв’язку з пандемією деякі європейські дизайнери, а також актори та співаки не зможуть бути присутніми на події. Але ми вже знаємо, що Леді Гага, Кеті Перрі, Мадонна й Ріанна, які традиційно красуються на червоних доріжках у екстравагантних вбраннях, точно відвідають захід. Точний список гостей організатори оголосять трохи згодом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Met Gala 2021 (@_metgala2021)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також