Мінітату: новий тренд краси серед топмоделей

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Красиві невеликі татуювання можна знайти практично на кожній топмоделі сучасності. Чого варті одні «крильця» ангелів на щиколотках Белли Хадід!

Татуювання завжди користувалися популярністю серед голлівудських зірок, тут навіть легше назвати акторів без тату, ніж з малюнками на шкірі. Варто зазначити, що спочатку і до сьогодні татуювання несла в собі сакральний зміст, була начебто амулетом або нагадувала про знакову подію в житті. Однак уявити, що топмоделі почнуть собі поголовно робити мінітату уявити було складно, ще якихось три роки тому. Адже всім відомо, що татуювання часто заважають кар’єрі акторів, не кажучи вже про тонке мистецтво моделінгу.

Мини-тату: новый тренд красоты среди топ-моделей

Мінітату стали популярні ще кілька років тому, коли такі моделі, як Адво Абоа, Кара Делевінь і Джоан Смоллс почали заробляти за рахунок свого незвичайного тіла. Головним кріейтором мінітату в Голлівуді став майстер на ім’я Джон Бой, який створив «крильця» ангелів на щиколотках Белли Хадід і, мабуть, того ж небесного жителя на ребрах і лівій руці Кайя Гербер. Варто відзначити, що неповнолітнім потрібен дозвіл батьків і судячи з усього, мінітату затвердила сама Сідні Кроуфорд. Ще однією зірковою клієнткою Джона стала топмодель і за сумісництвом феміністка Адво Абоа, у якій на правій руці вибито слово Girl, а на лівій – Power. Однак мінітату настільки крихітні, що їх і рідна мама не помітить!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo)

Ідеї маленьких татуювань можна черпати й на офіційній сторінці в Instagram американського салону Bang Bang, який за непідтвердженими фактами є автором мінітату на тілі топмоделей Кари Делевінь і Фреї Беха Еріксен. Тату-салон Bang Bang має авторитет серед голлівудських зірок через свою політику конфіденційності клієнтів. Найкрасивіше невелике татуювання має австралійська супермодель Еббі Лі, декольте якої прикрашає горизонтальні три крапки.

Якщо хочеться зробити мінітату більш зухвалим, наприклад, як елегантний «зміїний хребет», набитий по всьому хребту топмоделі Джеймі Бочерт, варто додати малюнку смислового навантаження. Адже, якщо чесно, мінітату на зап’ястках й інших частинах тіла мають виключно візуальну красу. Можна, звичайно, пожартувати і вибрати мінітату в вигляді блискавки Маквіна, як зробила модель Вітторія Черетті. Тільки варто пам’ятати, що це на все життя, і вести «жарт» буде не так вже й просто.

Є дві історії мінітату, які згодом перетворилися на справжній оберіг, а після і на візитівку зірок моделінгу. Агент із просування топмоделі Адесува Айгеві запропонував дівчині збільшити груди, нібито цей дефект заважає кар’єрному зросту. На що Айгеві набила на всю грудну клітку буддійську пагоду, яку демонструє за кожного зручного випадку. Супермодель Слік Вудc, відома своєю лисою головою і щербинкою між передніми зубами, підкорила подіум ще однією відмінною позначкою – мінітату у формі вогнепальної зброї на сонячному сплетінні. Особливо ефектно виглядало невелике татуювання під час вагітності Слік, яка до останнього брала участь у модних показах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @slickwoods

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також