«Міс Всесвіт – 2021»: хто став переможницею конкурсу краси

«Міс Всесвіт – 2021»: хто став переможницею конкурсу краси

У ніч із неділі на понеділок, 17 травня, у Маямі пройшов фінал «Міс Всесвіт – 2021». Про те, хто став переможницею одного з найпрестижніших конкурсів краси та інші деталі, дізнайтесь просто зараз.

Буквально кілька годин тому пройшов фінал одного з найпрестижніших конкурсів краси у світі «Міс Всесвіт – 2021». Разом із конкурсами «Міс Світу», «Міс Інтернешнл» і «Міс Земля» він входить до «Великої четвірки конкурсів краси», тому щорічно привертає до себе увагу цілого світу. Уже 69-й раз поспіль майже 80 конкурсанток змагалися за престижний титул, демонструючи свою бездоганну зовнішність на дефіле, а також ерудованість на інтелектуальному конкурсі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Miss Universe (@missuniverse)

У трійку лідерів конкурсу увійшли представниця Бразилії — Джулія Гама й Перу — Яніка Мачета. «Міс Всесвіт – 2021» стала 26-річна мексиканка Андреа Меса. Раніше вона неодноразово брала участь у конкурсах і вже здобула титул Міс Чіуауа — міста, звідки вона родом, а також була «Віцеміс Світу» у 2017 році. Учора мексиканка приміряла заповітну діамантову корону, а разом із нею й непрості обов’язки «Міс Всесвіт». Відтак Андреа цілий рік працюватиме з громадськими та благодійними організаціями, братиме участь у доброчинних заходах та зборах коштів для різноманітних громадських проєктів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Miss Universe (@missuniverse)

За фахом Андреа Меса — розробниця програмного забезпечення і, за її словами, пишається тим, що є жінкою у сфері, де домінують чоловіки. Як і належить майбутній благодійниці, Андреа активно займається громадською діяльністю. До участі в конкурсі вона тісно співпрацювала з Державним інститутом жінок, робота якого спрямована на припинення гендерного насильства. Дівчина також активно боролася за права жінок у всьому світі. Андреа є членом глобальної благодійної асоціації, яка щороку збирає кошти в Індії, Індонезії та Китаї для бідних.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також