Miss World Plus Size-2021: українка здобула перемогу в конкурсі краси

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Українка представила нашу країну на престижному конкурсі краси в Об'єднаних Арабських Еміратах і здобула титул Miss World Plus Size-2021.

Минулих вихідних у Об’єднаних Арабських Еміратах відбувся міжнародний конкурс краси Miss World Plus Size-2021. У ньому взяли участь 51 дівчина із різних куточків світу — Великої Британії, Франції, Італії, Ізраїлю, Канади, Швеції, Австралії, Іспанії та інших. Жодних обмежень стосовно віку, форм чи інших параметрів не було.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Виктория Щелко Model (@victoriamodelxl)

Україну на престижному конкурсі представляла модель, ведуча, керівниця проєкту «Міс Україна Plus Size» та володарка численних титулів на міжнародних конкурсах краси Вікторія Щєлко. На конкурсі в ОАЕ вона виступила в українському національному костюмі і виконала народну пісню.

«Хотілося показати шматочок України», — прокоментувала Вікторія Щєлко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Виктория Щелко Model (@victoriamodelxl)

Киянка Вікторія Щєлко взяла участь у престижному конкурсі вдруге. Першого разу їй не вдалося потрапити до списку фіналістів, але цьогоріч дівчина здобула престижний титул. Дівчині вручили розкішну корону з дорогоцінним камінням.

«У 2017 році я намагалася посісти перше місце, але тоді перемогла учасниця з Філіппін. Та зараз, у 2021 році, я все ж таки привезла корону й перше місце в Україну. Тому чекаємо, коли відбудеться конкурс в Україні наступного року», — зазначила Вікторія Щєлко.

За словами української моделі, її головною метою була не просто перемога, вона прагнула презентувати державу та представити українських жінок у світі. Мрія Вікторії здійснилася — наступного року красуні зі всього світу, журі та гості приїдуть на конкурс в Україну.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Виктория Щелко Model (@victoriamodelxl)

«Це було дуже відповідально — представляти Україну. Але ще відповідальніше — привезти перемогу!» — написала в Instagram Вікторія Щєлко.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також