Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у лютому 2024 року

Міняти образ, рівняти кінчики або проводити маніпуляції для підтримки улюбленої зачіски – астрологи радять робити згідно з місячним календарем на лютий 2024 року. Збережіть місячний календар стрижок, щоб точно знати, коли з максимальною користю відвідати перукаря, колориста або трихолога.

Фази Місяця у лютому 2024 року

  • Спадаючий Місяць – з 1 по 9 лютого 2024 року, з 25 по 29 лютого 2024 року.
  • Молодик – 10 лютого 2024 року.
  • Зростаючий Місяць – з 11 по 23 лютого 2024 року.
  • Повня – 24 лютого 2024 року.

1 лютого 2024 року – четвер – 21 місячний день

Місяць у Терезах, спадний Місяць

Сприятливий день для стрижки, з’явиться реальний шанс виправити здоров’я, активізується творчий потенціал. Щоб привернути до себе правильних і в першу чергу потрібних людей, варто пофарбувати волосся у світлий тон. Для залучення космічної енергії використовуйте у зачісці металеві прикраси.

2 лютого 2024 року – п’ятниця – 22 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадний Місяць

Несприятливий для стрижки день, краще зайнятися оздоровленням волосся. Якщо немає можливості перенести процедуру, варто врахувати, що після стрижки шевелюра стане жорсткішою. Скорпіон – вкрай нестабільний знак для волосся. Стрижка підходить для слабкого, тьмяного і тонкого волосся, вона зробить його густішим.

3 лютого 2024 року – субота – 23 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадний Місяць

Стрижка сьогодні протипоказана, вона може стати причиною різних негараздів та неприємностей. Фарбування волосся за допомогою натуральних компонентів або завивку варто довірити комусь зі своїх близьких це додасть позитивного настрою.

4 лютого 2024 року – неділя – 24 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Несприятливий днь для стрижки – після візиту до майстра волосся буде неслухняним, і це завдасть чимало клопоту. Якщо ви перебуваєте у пошуку нової роботи або хочете справити враження на керівника, варто пофарбувати локони натуральними барвниками у темний відтінок. Об’ємні локони в укладці залучать позитивну енергію.

  5 лютого 2024 року – понеділок – 25 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Не найкращий день для стрижки сьогодні – вона може негативно вплинути на ваш психічний стан. Стрілець – вкрай нестабільний знак для волосся, воно росте хоч і швидко, але стає неслухняним, укладання швидко розпадеться, а колір після фарбування потьмяніє.

6 лютого 2024 року – вівторок – 26 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Стрижку сьогодні варто відкласти, інакше можете опинитися у владі смутку та депресії, невпевненості у своїх силах. Якщо запланована важлива зустріч, на якій потрібно справити враження, варто задуматися про фарбування волосся в природний колір натуральними барвниками. Зачіска сьогодні має бути високою, але не чудернацькою. Сьогодні день несе нестабільне емоційне тло.

 7 лютого 2024 року – середа – 27 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Ідеальний день для волосся. Стригтися сьогодні означає збільшити свою харизму та чарівність, вона допоможе стати успішнішою серед навколишніх, підвищить популярність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Красива зачіска збільшить приплив позитивної енергії.

8 лютого 2024 року – четвер – 28 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Не варто стригтися цього дня, якщо не хочете проблем зі здоров’ям. Деякі астрологи навіть вважають, що стрижка 8 лютого 2024 року може бути небезпечною для життя. Щоправда, інші астрологи зауважують, що стрижка в Козерозі – навпаки сприятлива, волосся стане сильним, менше сіктиметься, а випадання зменшиться.

9 лютого 2024 року – п’ятниця – 29 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить вам внутрішньо утвердитися, стати впевненішим. Коротка зачіска підійде людям, які планують кардинально змінити життєві підвалини. А ось фарбування може спровокувати як грошові проблеми, так і в плані спілкування.

10 лютого 2024 року – субота – 1-2 місячний день

Молодик у Водолії, зростаючий Місяць

Гарний день для візиту до перукаря. Стрижка в першу добу нового Місяця готує нас до нового енергетичного обміну з космосом, надає сил для подальшої роботи, дозволить оновити стан всіх органів вашого організму.

11 лютого 2024 року – неділя – 3 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Відмінний день для стрижки, якщо хочете покращити свій добробут. Природа сама подарує вам енергію, не варто надто ускладнювати зачіску. Сьогодні виявите допитливість, з’явиться необхідність нових вражень, енергія битиме ключем, ви будете надзвичайно активні.

12 лютого 2024 року – понеділок – 4 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Стрижка – не найкраще рішення цього дня, адже задумані цілі та справи можуть зірватися. Впливу Риб насамперед зазнає шкіра голови через стрижку і миття може з’явитися лупа. Відвідати перукаря варто власникам тонкого та пошкодженого волосся для проведення оздоровчих та загальнозміцнювальних процедур.

13 лютого 2024 року – вівторок – 5 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день. Нова зачіска подарує натхнення, додасть творчих сил та енергії. Сьогодні вас можуть відвідати креативні ідеї, будь-які переговори та обговорення пройдуть на висоті й будуть дуже успішними. Для залучення енергії варто зробити пишну об’ємну зачіску.

14 лютого 2024 року – середа – 6 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить позбутися хвороб, також залучить гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Варто вибрати строгу класичну зачіску, статичну, невисоку – це дозволить залучити енергію.

15 лютого 2024 року – четвер – 7 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Астрологи не радять відкладати похід до майстра загальний стан волосся помітно покращає, а нова стрижка дасть додаткову впевненість. Шевелюра ростиме швидше і помітно зміцниться. Стрижка сьогодні означає загострення інтуїції, нові задуми з їхніми проблемами та перешкодами вирішуються легко. У цей час ви готові відстоювати свої погляди, рішення й інтереси.

16 лютого 2024 року – п’ятниця – 8 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Взагалі будь-який кардинальний вплив на волосся сьогодні несприятливий. Щоб не залучати до себе негатив чи нещастя, не варто сьогодні стригтися. Фарбування волосся також не бажане, ви можете поставити під удар свою гідність. Телець позитивно впливає на роботу з волоссям: зафарбовування сивини буде успішним, так само зміцнення волосся, освітлення, вищипування брів.

17 лютого 2024 року – субота – 9 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні – чудова підстраховка від хвороб та незручностей. Стригти волосся при зростаючому Місяці також позитивно позначиться на його рості. Фарбування волосся в природні відтінки так само надасть сил у боротьбі з хворобами та відштовхне негативні емоції. Стрижка в Близнюках прискорить ріст волосся, але воно стане неслухняним. На якості це практично не позначиться, а ось саме волосся може почати кучерявитися.

18 лютого 2024 року – неділя – 10 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на здоров’я. Однак фарбування волосся натуральними рослинними барвниками типу хни дозволить отримати прихильність керівництва. Сьогодні варто розчісувати волосся якнайчастіше це покращить зв’язок з космосом.

19 лютого 2024 року – понеділок – 11 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить зберегти здоров’я та вберегтися від негативної енергетики образ, зможете впоратися з великою кількістю інформації. Фарбування волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи. Сьогодні потрібно контролювати свої дії, оскільки вони можуть спричинити сплеск як позитивної, так і негативної енергії.

20 лютого 2024 року – вівторок – 11-12 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Цього дня можна сміливо міняти довжину волосся, фарбуватися та робити укладання. Астрологи стверджують, що процедури з волоссям у Раку пройдуть вдало, волосся зміцниться, а також прискориться його ріст. День підходить для екстравагантних стрижок та укладання. Також успішно пройдуть експерименти з тонуванням або фарбуванням у яскравий, не властивий вам колір.

21 лютого 2024 року – середа – 12-13 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка волосся сьогодні принесе матеріальний добробут. Фарбування натуральними барвниками також приверне грошову енергію. Сьогоднішня зачіска, незвичайна та яскрава, дозволить привернути до себе погляди протилежної статі. Виникне бажання допомагати безоплатно, духовно розвиватися, удосконалюватися. Найкраще відкласти важливі фінансові переговори, заплановані на сьогодні, оскільки є ризик не порозумітися з опонентом. Будь-яка взаємодія з волоссям приверне до вас різні енергії, і це допоможе набути сили, спокою та рівноваги.

22 лютого 2024 року – четвер – 13-14 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Стрижка волосся дозволить покращити здоров’я, інтуїція буде на висоті, вона дозволить вирішити фінансові питання у бізнесі. Фарбування волосся сьогодні вкрай небажане, до будь-якої зачіски потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині. Стрижка у Левах сприятлива, успішно пройдуть майже всі процедури з волоссям стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення.

23 лютого 2024 року – п’ятниця – 14-15 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Стрижка волосся в 14-й місячний день може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії і страху. Перемозі у справах може сприяти незначна зміна кольору волосся. Зачіска має бути якомога природнішою. Сьогодні – день активних дій та реалізації задуманих планів.

24 лютого 2024 року – субота – 15-16 місячний день

Повня у Леві, спадаючий Місяць

Стригтися в повний Місяць не варто, інакше очікують неприємності зі здоров’ям Стрижку варто відкласти вона може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, кінчики стануть сіктися. Загальний вплив Лева на стан волосся дуже позитивний. Волосся швидше росте, укладання збереже форму довше, а завивка довго триматиметься.

25 лютого 2024 року – неділя – 16-17 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Для збереження власного здоров’я сьогодні варто відмовитися від стрижки вона може негативно вплинути на кровоносну й ендокринну систему. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками. Чудово пройде фарбування, навіть фарбування сивини, тонування. Стрижка в Діві дозволить довго зберігати свою форму і дозволить волоссю набратися енергії та сил, воно виглядатиме краще, кінчики довше не січуться.

26 лютого 2024 року – понеділок – 17 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Якщо незабаром плануєте кардинальні зміни в житті, то стрижка допоможе здійснити задумане, інакше від нової стрижки варто відмовитись. Для збільшення своєї значущості серед колег та родичів, та й просто для покращення взаєморозуміння з навколишніми варто пофарбувати волосся у світлий чи рудий колір натуральними барвниками.

27 лютого 2024 року – вівторок – 18 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Стрижка допоможе посилити харизму, додасть сил та здоров’я. Сьогодні Місяць зменшується, і якщо ви хочете зберегти зачіску довше, варто підстригтися. Фарбуватися краще у колір, який у вас був у найуспішніший період життя, який ви хотіли би повернути. У зачісці варто наголосити на чубчику це приверне енергію вітру.

28 лютого 2024 року – середа – 19 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Стрижка в 19-й місячний день несприятлива. Вона може спричинити проблеми зі здоров’ям. Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска не має бути складною, краще частіше розчісувати волосся це додасть енергії та сил. Після стрижки у Терезах волосся починає швидше рости, але стає легким і неслухняним, може почати кучерявитися і погано піддаватися укладці.

29 лютого 2024 року – четвер – 20 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Хочете покращити емоційне тло і настрій? Нова стрижка дуже доречна. Щоб не зіпсувати собі позитивний настрій, фарбування волосся варто відкласти. Постарайтеся розчісувати волосся у напрямку сторін світла це додасть вам енергії природи, її сили.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також