Новий сезон: місячний календар стрижок на лютий 2021

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Місячний календар стрижок показує сприятливі дні для стрижки, фарбування і зміни іміджу в лютому 2021 року. Обов’язково загляньте в нього перед записом в салон!

Місячний календар стрижок у лютому 2021 чітко виділяє сприятливі і несприятливі дні для походу до салону краси, а також радить коли саме планувати різні типи процедур: від обрізання кінчиків і зміни форми зачіски до процедур з укріплення пасом і масажу голови.

Пропонуємо вам ознайомитися з місячним календарем стрижок на лютий  2021 року, щоб знати, коли саме стрижка, фарбування і доглядові процедури за волоссям принесуть найбажаніший результат.

1 лютого 2021 року – понеділок – 20, 21 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок на лютий прогнозує, що перший день цього місяця є цілком сприятливим для походу до салону. Візит до перукаря саме сьогодні допоможе надовго зберегти форму зачіски і сприятиме, аби волосся відростало рівномірно і у здоровому темпі. 

2 лютого 2021 року – вівторок – 21, 22 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Візит до перукаря в 21-й місячний день – однозначно хороша ідея. Вона допоможе здобути прихильність потрібних людей і подарує натхнення для нових досягнень у професійній сфері. 

3 лютого 2021 року – середа – 22 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

В цілому сприятливий день для стрижки

Кардинальну зміну іміджу сьогодні краще не планувати. Однак освіжити стрижку, зробити тонування у природній відтінок чи сходити на доглядові процедури для волосся можна, це піде вам тільки на користь.

4 лютого 2021 року – четвер – 22, 23 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Стрижка 4 лютого може погано вплинути на стан вашого волосся: кінчики почнуть сіктися і ламатися, а волосся стане більш схильним до випадання. Однак оздоровчі процедури для шкіри голови підуть на користь.

5 лютого 2021 року – п’ятниця  – 23, 24 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Час, коли місяць знаходиться в Скорпіоні, не найкращий для б’юті-експериментів. Отож на цей день не варто планувати стрижку, фарбування та особливо хімічні завивки, ламінування та інші подібні процедури.  

6 лютого 2021 року – субота  – 24, 25 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Вкрай несприятливий день для стрижки

Нова зачіска сьогодні може справити негативне враження у суспільстві про вас, а також негативно відбитися на вашому емоційному стані. Місячний календар стрижок радить перенести візит до перукаря на інший день.

7 лютого 2021 року – неділя – 25, 26 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки 

Планувати стрижку сьогодні не варто, якщо не хочете стати учасником конфлікту чи іншої неприємної ситуації. Порада астрологів: пофарбуйте волосся у відтінок, близький до натурального, це допоможе реалізувати всі задумані плани.

8 лютого 2021 року – понеділок  – 26, 27 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки і фарбування

Нова зачіска освіжить ваш образ в цілому і принесе багато позитиву. Проте особливо сприятливий цей день саме для фарбування і тонування у нові для вас кольори. 

9 лютого 2021 року – вівторок – 27, 28 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування

Підстригти коси в цей день – означає позбутися негативної енергетики і подарувати пасмам здоровий вигляд і природній об’єм. Фарбування, чи тонування волосся – також хороша ідея.

10 лютого 2021 року – середа – 28, 29 місячний день

Місяць у Водолії, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок описує цей день як сприятливий для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Наприклад, нова форма зачіски подарує вам впевненість у собі, а кардинальна зміна довжини – підштовхне до кардинальних змін у житті.

11 лютого 2021 року – четвер – 29, 30, 1 місячний день

Місяць у Водолії, новий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Стрижка в день нового Місяця – хороша ідея, особливо в тому випадку, якщо ви хочете позбутись посічених кінчиків і подарувати волоссю здоровий вигляд.

12 лютого 2021 року – п’ятниця – 1, 2  місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки

Загальний вплив Місяця на стан волосся у цей день вкрай сприятливий. Стрижка у перший день зростаючого місяця залучить до вашого життя позитивну енергетику, здоров’я і грошовий добробут. Особливо сприятливо стрижка вплине на тих, хто хоче підвищити популярність і авторитет у суспільстві.

13 лютого 2021 року – субота – 2, 3 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Саме сьогодні нова зачіска подарує величезну кількість енергії. Робіть короткі стрижки, якщо хочете зберегти їх надовго. Вдало відбудуться практично всі процедури з волоссям – фарбування, тонування і навіть знебарвлення. Відмовитися варто тільки від хімічної завивки – результат може вам не сподобатися.

14 лютого 2021 року – неділя – 3, 4 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка – не найкраще рішення 14 лютого, згідно з передбаченням місячного календаря стрижок. Вона може зірвати плани і спровокувати негаразди на роботі. Якщо хочете зберегти стабільність у фінансах, пофарбуйте волосся натуральними барвниками.

читайте також

15 лютого 2021 року – понеділок – 4, 5 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Доволі сприятливий день для стрижки і доглядових процедур

Нова зачіска в цей день подарує вам сили на нові досягнення. Окрім зміни довжини, можете записатися на доглядові процедури для волосся і масаж голови, вони значно покращать стан волосся і пришвидшать їх ріст. 

16 лютого 2021 року – вівторок – 5, 6 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

В цілому сприятливий день для стрижки

Якщо ви запланували стрижку на сьогодні, то старайтеся не зраджувати своїй звичній довжині і формі. Експерименти можуть не виправдати ваші очікування.

17 лютого 2021 року – середа – 6, 7 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць 

Дуже сприятливий день для зміни іміджу

Стан волосся під впливом Тельця однозначно покращиться. Навіть мінімальна стрижка освіжить зачіску і разом з цим подарує вам позитивні емоції і життєву енергію. Фарбування і мелірування 17 лютого також відбудуться успішно.

18 лютого 2021 року – четвер – 7, 8 місячний день

Місяць у Тельці , зростаючий Місяць 

Сприятливий день для стрижки і зміни кольору

Згідно з місячним календарем стрижок, сьогодні доволі хороший день для зміни довжини, незвичайного тонування або фарбування в яскравий, не властивий для вас колір. Можете наважитися на найсміливіші експерименти, оскільки зростаючий Місяць допоможе швидко відростити волосся знову.

19 лютого 2021 року – п’ятниця – 8, 9 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць 

Сприятливий день для зміни іміджу

Стрижка сьогодні – чудова ідея, якщо вам необхідно позбутися хронічного дискомфорту в певних сферах життя. Поєднавши стрижку, фарбування і доглядові процедури, ви отримаєте шанс на покращення структури і пришвидшення росту волосся.

20 лютого 2021 року – субота – 9, 10 місячний день

Місяць у Близнюках,  зростаючий Місяць 

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижку, заплановану на сьогодні, варто відкласти. Віддавши в цей день свої пасма в руки навіть найкращого майстра, ви можете спровокувати випадання і ламкість волосків. Якщо хочете потішити себе б’юті-процедурами, зробіть масаж голови і накладіть живильну маску. Це допоможе пришвидшити ріст волосся.

21 лютого 2021 року – неділя – 10, 11 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць 

Сприятливий день для стрижки

Похід до салону краси в цей день допоможе вам швидше вирішити незавершені робочі питання і при цьому уникнути неприємних ситуацій. Проте зважайте на те, що під впливом Близнюків волосся може стати неслухняним, тож перед виходом з дому варто покласти в сумочку лак або стайлінговий засіб.

22 лютого 2021 року – понеділок – 11, 12 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць 

Дуже сприятливий день для стрижки

Абсолютно всі процедури з волоссям сьогодні пройдуть успішно: від підстригання і фарбування волосся, до корекції брів і епіляції. Процедури допоможуть позбутися негативу і наповнять вас хорошими емоціями.

23 лютого 2021 року – вівторок – 12, 13 місячний день

Місяць у Раку,  зростаючий Місяць 

Сприятливий день для зміни іміджу

Згідно з місячним календарем стрижок, похід до майстра сьогодні чудове рішення. Навіть незначна зміна довжини волосся та фарбування натуральними барвниками у цей день допоможе привернути увагу чоловічої статі і вирішити проблеми на особистому фронті.

24 лютого 2021 року – середа – 13, 14 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць 

Не надто сприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день може спровокувати проблеми з укладкою волосся: воно стане неслухняним і не буде піддаватись впливу навіть найбільш стійких стайлінгових засобів. Тож подумайте двічі, перш ніж записуватись до салону.

25 лютого 2021 року – четвер – 14, 15 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць 

Сприятливий день для стрижки

Під впливом знака зодіаку Лева волосся стає густішим і більш об’ємним. Тому місячний календар стрижок рекомендує записуватись до салону краси саме в цей день без страху надовго втратити улюблену довжину. Волосся у цей період відростає доволі швидко. 

26 лютого 2021 року – п’ятниця – 15, 16 місячний день

Місяць у  Леві,  зростаючий Місяць 

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Сьогодні вдалий день для візиту до вашого колориста: новий відтінок волосся допоможе відкинути непотрібні турботи і неприємності. Щодо стрижки і салонної укладки, вони також пройдуть успішно.

27 лютого 2021 року – субота – 16, 17 місячний день

Місяць у Діві, повний Місяць 

Не дуже сприятливий день для стрижки

Волосся сьогодні краще чіпати мінімально. Будь-які зміни довжини можуть посіяти душевний неспокій і страх, а нова форма зачіски принесе незручності з укладкою. Від кардинальної зміни кольору також варто відмовитися, віддаючи перевагу непомітному тонуванню.

28 лютого 2021 року – неділя – 17, 18 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць 

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Ідеальний час для того, щоб освіжити зачіску! Форма стрижки буде триматися максимально довго, а результат від фарбування вас приємно здивує.  

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також