«Молода кров»: Тіна Кароль презентує новий альбом до Дня Незалежності

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Спільні роботи з молодими українськими артистами, драйвові треки українською мовою — саме таким буде творчий проєкт Тіни Кароль «Молода кров», присвячений 30-річчю незалежності України.

Українська попдіва Тіна Кароль із кожним новим альбомом розкриває нову грань своєї особистості й піднімає важливі для суспільства теми. Новий альбом співачка присвячує майбутньому вітчизняної музики. Разом із Міністерством культури та інформаційної політики України вона представила збірник «Молода кров», який спрямований на те, щоб підтримати й показати світові молодих українських артистів.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

«До мене часто приходять запити від молодих артистів і прохання підтримати їх. Наступає класний день, що символізує ДНК нашої нації. У мене було декілька українських пісень, і я подумала: «Чому я буду знову співати одна? Треба проявити когось із наших співаків і показати їх багатомільйонній аудиторії», — пояснила Тіна Кароль задум нового проєкту. Вона також додала, що не хоче в День Незалежності мріяти про майбутнє, а натомість планує творити його власноруч. Саме тому артистка вирішила створити проєкт, який представить країні артистів майбутнього. «Співаки, з якими ми записали пісні, — майбутнє нашої музики», — додала Тіна Кароль.

Проєкт «Молода кров» — це спільний україномовний альбом Тіни Кароль та семи молодих перспективних виконавців. Співачка записала сім пісень у дуетах із гуртом KAZKA, WellBoy, Ivan Navi, Аліною Паш, Микитою Ломакіним, Дімою Зезюліним із групи LATEXFAUNA, а також із «СамНаСам».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

Першою вийшла у світ спільна композиція Тіни Кароль і гурту KAZKA, під назвою «Зірочка». Тіна Кароль розповіла, що музикант Дмитро Ципердюк написав пісню «Зірочка» дуже давно. Вона була популярна в рідному місті співачки — Івано-Франківську. «Я слухала її ще школяркою. Завжди вірила, що «Зірочка» — всеукраїнський і міжнародний хіт. Мене не покидала думка про те, щоб виконати цю пісню. Я запропонувала групі KAZKA заспівати «Зірочку» в дуеті: вони, як ніхто, відповідають танцювальному, етнічному, легкому настрою пісні. Саша Зарицька — єдина виконавиця, яка змогла б так невимушено виконати цей майбутній хіт», — розповіла Тіна Кароль.

Сьогодні, 20 серпня, Тіна Кароль представила решту  шість хітів із українськими виконавцями. Співачка заявила, що випустила проєкт за власний кошт і назвала його своєрідним фондом підтримки українських артистів. Зірка додала, що планує також зробити продовження й записати композиції і з іншими молодими виконавцями.

«Слухайте альбом на всіх стримінгових майданчиках. Підтримуйте українське, підтримуйте нашу молодь! Об’єднуймося й будьмо єдиними!» — закликала Тіна Кароль.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також