Молодик та повня у березні 2024 року: коли чекати і що планувати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Коли настане молодик у березні 2024 року і як це небесне явище може вплинути на наші плани, можна прочитати прямо зараз. Дізнайтеся дату повного місяця в березні 2024-го, а також як поводитися у певні фази Місяця, щоб досягти успіху.

Фази Місяця у березні 2024 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 9 березня 2024 року, з 26 по 31 березня 2024 року.
 • Молодик – 10 березня 2024 року.
 • Зростаючий Місяць – з 11 по 24 березня 2024 року.
 • Повня – 25 березня 2024 року.

Астрологи вважають особливо сприятливими 1, 2, 7, 8, 13, 15, 16, 27, 31 березня. У ці дні корисно подорожувати, відкривати бізнес, розпочинати нові відносини, як особисті, так і професійні. Найсприятливіші дні для візиту до лікаря 3, 4, 11 березня.

А ось небезпечними для особистих стосунків будуть 3, 18, 22, 25, 29 березня. Несприятливі дні для фінансових чи юридичних справ 5, 11, 12, 20, 21 березня. Не плануйте подорож на 25 та 29 березня, а для нових починань уникайте 3, 4, 6, 9, 10, 18, 24, 26 березня.

Коли настане молодик у березні 2024 року

Молодий місяць – це фаза Місяця, коли вона розташована між Землею і Сонцем, так що його освітлена сторона звернена до Сонця, а не до Землі. У цю фазу Місяць не видно з Землі, тому що його світло не досягає поверхні супутника. Молодик зазвичай відбувається приблизно раз на 29.5 днів і є початком місячного циклу. Молодик часто асоціюється з початком нових починань, можливостей та змін.

Новий Місяць у березні 2024 року зійде у неділю, 10 числа, об 11:00 за київським часом. Небесне тіло під час молодика перебуватиме у знаку зодіаку Риби, який закриває коло зодіаку. Молодик у цьому знаку налаштовуватиме нас на завершення старих процесів, енергія Риб сприяє очищенню, звільненню та трансформації на тонкому рівні. Молодий місяць у березні 2024 року спостерігатиметься в неділю, наражаючись на вплив Сонця, яке в астрології символізує життєву силу, здоров’я, творчий потенціал людини, її свідомість, волю, індивідуальність, реалізацію. Сонце уособлює людський дух, отже, неділю слід присвятити духовним справам, турботам і робити це з радістю, без внутрішньої напруги. Сонце висвічує будь-яку фальш, тому будьте особливо уважні до слів, які вимовляєте, вони не мають містити жодної краплі брехні.

Молодий місяць у березні 2024 року: що можна і не можна робити

Що рекомендується робити в молодик

Молодий місяць –- прекрасний час для саморефлексії, медитації та обмірковування своїх цілей та намірів на новий цикл. Це допоможе сфокусуватися на встановленні нових намірів.

 • Визначення цілей і намірів. Поставте собі ясні та конкретні цілі в голові, проговоріть їх та розпишіть все на папері.
 • Проведення ритуалів, наприклад, очищення. Прийміть ванну з морською сіллю, використовуйте ароматерапію. У давнину вірили, що якщо скупатися в такий день у чистій водоймі, до хати прийде благополуччя. Через воду людина заряджається позитивною енергією. Очищає купання на молодик і від хвороб. Ви можете створити власний ритуал, який допоможе зв’язатися з енергією цього часу та привнести у ваше життя новий напрям.
 • Створення амулетів чи талісманів на місяць, заряджання позитивною енергетикою кристалів.
 • Це ідеальний час для втілення у життя творчих ідей. Займіться малюванням, письменницькою справою, музикою або будь-яким іншим видом творчості, що приносить вам задоволення.
 • Приділяйте більше часу спілкуванню із близькими. Обговорення ваших намірів та цілей із близькими людьми дасть підтримку й натхнення. Заводьте нові знайомства. «Чиста» енергетика дня допоможе налагодити стосунки, вирішити конфлікти, пробачити образи.
 • Прогулянки на свіжому повітрі або просто час, проведений на природі, дпоможе налагодити зв’язок із природою та енергією молодого Місяця.
 • Багато людей використовують молодик як час для очищення свого простору, як зовнішнього, так і внутрішнього. Ви можете провести прибирання в будинку, позбутися непотрібних речей або практикувати техніки очищення та детоксикації для свого тіла й розуму.

Чого не можна робити в молодик

Молодий місяць супроводжується енергією, яка не сприятлива для нових починань, краще відкласти запуск нових ініціатив на більш сприятливий період.

 • Приймати важливі рішення. Віриться, що в період молодика ми можемо бути більш схильні до неправильних чи необдуманих вчинків через зміну енергії.
 • Конфліктувати. У молодик навіть найнешкідливіша фраза може стати причиною грандіозного скандалу.
 • Підрізати волосся або стригтися – це може призвести до послаблення ваших сил або втрати енергії.
 • Робити великі покупки чи інвестиції.
 • Починати нові стосунки або шлюб, а також закінчувати їх. Віриться, що якщо починати нові романтичні стосунки або укладати шлюб під час молодика, це може призвести до невдачі чи нещастя. Розрив відносин у молодик може спровокувати серйозні наслідки.
 • Завершувати проєкти. Варто довести розпочаті відносини до кінця протягом інших фаз Місяця.
 • Переїдати, зловживати алкоголем. Постіть, не перепрацьовувати, виключити важкі фізичні навантаження.

Повня у березні 2024 року: дата

Повня – це фаза Місяця, коли його видима сторона повністю освітлена Сонцем і небесне світило розташоване протилежно до Сонця відносно Землі. У цей момент Місяць виглядає круглим і повністю світиться. Повня відбувається приблизно раз на 29.5 днів, що відповідає часу, за який Місяць здійснює один оберт навколо Землі.

Повний місяць у березні 2024 року настане у понеділок, 25 числа, о 09:00 за київським часом. У цей час небесне тіло перебуватиме під знаком зодіаку Терези і зазнаватиме впливу Місяця. Повня у Терезах допоможе усвідомити себе, налагодити зв’язок з підсвідомістю, гармонізувати в собі духовний і матеріальний початок, щоб перебувати у впевненій твердій і серединній позиції. Стихія Терезів – повітря, яке надає цьому знаку нейтральність, справедливість, неупередженість.

Пам’ятайте, що молодик у березні 2024 року пройде в понеділок, який зазнає впливу Місяця – планети жіночої природи та жінок загалом. Місяць відповідає за розум, пристрасть, бажання, емоції, а також керує стихією води. Разом із тим енергія Місяця ще слабка, спостерігається деяка пассивность і прагнення спростити процес.

Повний місяць у березні 2024 року: прикмети та заборони дня

Астрологи впевнені, що фазу повного Місяця, так само як і Молодик, слід розглядати як сприятливий момент для того, щоб удосконалити багато процесів у своєму житті. День, коли Місяць повністю видно, може привнести серйозні зміни не тільки у ваше душевне, а й у фізичне, а також матеріальне становище.

Що можна робити в повний місяць

Повня має особливий енергетичний заряд, тому це може бути відмінним часом для медитації, релаксації та заряджання новою енергією. Це – ідеальний період для зміцнення духовного зв’язку.

 • Для деяких людей повня асоціюється з магією та езотерикою. Можна провести ритуали, наприклад, на багатство, займатися духовними практиками. Річ у тім, що повня – період найвищої магічної енергії. Спробуйте загадати бажання, навіть, здавалося б, нездійсненне.
 • Знаходити спільну мову з тими, з ким давно в сварці, якщо потрібно, першим вибачитися.
 • Повний Місяць може надихнути на творчі заняття, такі як малювання, створення віршів або музики.
 • Проведіть час із сім’єю або близькими друзями. Можна влаштувати вечірку, пограти у настільні ігри чи просто поспілкуватися.
 • Відмовитися від шкідливих звичок, фізичні навантаження мають бути помірними.

Чого не можна робити в повню

Повний Місяць – енергія занадто висока, що може позначитися на планах і рішеннях. Тому уникають розпочинати нові справи у цей період.

 • Не варто заводити нові відносини, одружуватися або робити пропозицію, а також не розлучатися. Можливі сварки й конфлікти, а також проблеми у спілкуванні та взаєморозумінні, високий ризик загострення депресій, тривожності й апатії.
 • Не роблять великі покупки, не вкладають кошти, не можна позичати гроші комусь і позичати самому.
 • Асоціюється з посиленням енергій і вважається несприятливим часом для пологів та будь-яких хірургічних втручань через можливість ускладнень або проблем. Під впливом могутнього Місяця можуть загостритися хвороби.
 • Уникають далеких подорожей, оскільки у рази зростає ризик подій чи нещасних випадків.
 • Не виносять нічого з дому напередодні повного Місяця – можна втратити успіх.
 • Повний Місяць вважається несприятливим часом для посівів, оскільки вважається, що це може призвести до негативних наслідків для зростання та врожаю.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також