Мультибрендовий магазин косметики та парфумерії Lullaby: від онлайн-сторінки до власного офлайн-стору

Lullaby

Тисячі задоволених клієнтів, продукти світових брендів в асортименті й експертні консультанти з дипломами косметологів – усе це про магазин косметики Lullaby.

Beauty-магазин, заснований 2019 року, всього за 4 роки переріс у масштабний бізнес, що не планує зупинятися. У ньому представлено понад 65 світових брендів доглядової та декоративної косметики, які вже зовсім скоро доповняться парфумерією. Саме Lullaby є ексклюзивним ритейлером продукції Anastasia Beverly Hills, Leonor Greyl, Margaret Dabbs в Україні.

магазин косметики та парфумерії Lullaby

магазин косметики та парфумерії Lullaby

Основною метою магазину було створити місце, у якому людина зможе не просто придбати якісний догляд, а обрати ті засоби, що підходять саме їй. Тому у Lullaby працюють професійні косметологи, які консультують клієнтів у direct відповідно до їхнього запиту.

Важливою частиною роботи Lullaby сьогодні є донати й допомога для наших військових.

«Ми не маємо звикати до війни. Ми обіцяли, що будемо працювати й допомагати. Тому не відкриваємо ніяких зборів коштів, усе купуємо виключно з нашого бюджету, дякуючи замовленням клієнтів», – каже засновниця магазину Катерина.

За час повномасштабного вторгнення від «Лолабай» відправлялася продукція евакуйованим жінкам, із коштів бренду було закрито збір на допомогу дітям, а також відправлено на фронт ліки, одяг, продукти, квадрокоптери та два автомобілі.

магазин косметики та парфумерії Lullaby

Новий 2024 рік стане для «Лолабай» не просто роком розвитку, а часом масштабних змін. Уже в лютому планується відкриття першого офлайн-магазину в Києві у ТРЦ «Гулівер». Це буде особливий beauty-простір нового формату. Місце, в якому будуть зібрані бестселери світових брендів. Звісно, з професійними консультантами.

Lullaby зараз – це експерти в beauty-сфері України та приклад того, як вітчизняний бізнес може розвиватися з шаленою швидкістю попри все.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також