Музика почуттів і сцена біля води: Ніно Катамадзе дасть концерт в Osocor Residence

Зовсім скоро кожен квадратний метр Osocor Residence наповниться вібраціями любові й доброти. Перлина Грузії та джазова діва Ніно Катамадзе виступить тут 25 червня.

Грузинська співачка та композитор з чарівним вокалом і унікальною експресивною манерою виконання ліричних пісень Ніно Катамадзе разом зі своїми друзями-музикантами Insight вже зовсім  скоро дасть унікальний концерт в київській Osocor Residence. Для виступу буде залучено незвичну локацію біля озера, яка додасть романтичного шарму пісням артистки на заході сонця. Адже погодьтеся, глибока музика Ніно Катамадзе асоціюється саме зі стихією води. Що, як не вода, точніше за все передає глибину й палітру емоцій? Бурхливі океанські течії й морський штиль — немов гнів і умиротворення. Стрімкий водоспад і гладь озера — ніби пристрасть і безтурботність. Артистка й сама називає музику течією. Течією, у якій ти пливеш, відкриваєшся і стаєш більш прозорим.

Творчість Ніно Катамадзе – це нестандартне поєднання класичного року та джазу, електронної музики з легким психоделічним вайбом.

Музика Ніно Катамадзе не має рамок і аналогів. Адже вона співає не слова, а почуття, занурюючи в них слухачів. 

Музика Ніно Катамадзе — для тих, хто живе серцем. Аби впустити її в душу, зовсім не обов’язково розуміти грузинську. Глибокі смисли розлиті між рядків.

Музика Ніно Катамадзе — це філософські трактати та їжа для роздумів. Вони надихають на думки про вічність, надію, співчуття та сенс життя.

Цей концерт можна в буквальному сенсі назвати — «повне занурення в музику». Чуттєвий вечір біля води й пісні, що пробирають до мурашок, відбудеться 25 червня в Osocor Residence. Перед Ніно на сцену біля озера вийдуть Freedom-Jazz — карколомне джаз-кабаре з 10-и учасниць на чолі з Анастасією Малегою, Санні Журбою й Софією Павличенко. Хоч основна частина репертуару Freedom-Jazz і складається з каверів світових хітів, кожен їхній номер — це оригінальна мінівистава. Кожен має свій характер, сюжет і неповторний настрій. Freedom-Jazz підспівував Люк Бессон, а сам Lionel Richie був щасливий із ними сфотографуватися. Ці українські красуні зачарували весь світ — 25-го червня вони створять і для вас воістину чарівну атмосферу перед зануренням у течію плавного джазу Ніно Катамадзе.
Квитки можна придбати
тут.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також