Найпопулярніші косметичні процедури для тіла в 2020 році

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Стрімкий розвиток beauty-індустрії змушує тримати руку на пульсі трендів не тільки в світі макіяжу, волосся та нігтів, а й знати, які салонні процедури для тіла будуть найбільш затребувані в цьому році.

Щотижня з’являються десятки тенденцій краси, починаючи від модного фарбування й закінчуючи більш глобальними технологіями для догляду за тілом. Останні завжди викликають надзвичайний інтерес і у жінок, і у чоловіків, адже всім нам хочеться якомога довше залишатися молодими й красивими.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от BOOST – LED Face Mask & Bib (@thelightsalon)

Незважаючи на те, що ін’єкційна косметологія та пластична хірургія будуть продовжувати процвітати, в 2020-му ми побачимо прорив більш сучасних і не менш ефективних безопераційних і неінвазивних методик. На щастя, позбавитися від целюліту, обвисання живота, повернути своїй шкірі тонус і довести контури тіла до ідеального стану сьогодні можна без болючих уколів і необхідності лягати під ніж. Пропонуємо дізнатися, які інноваційні процедури із догляду за тілом будуть на часі в 2020 році.

Лазерні процедури для тіла

Лазерные процедуры для тела

Вирішувати естетичні та медичні проблеми шкіри ще ніколи не було так просто, як зараз. Популярна лазерна терапія, актуальність якої зростає з року в рік, продовжує утримувати пальму першості в апаратній косметології. З огляду на стрімкий розвиток методики, лазерні технології стають все більш безпечними та менш травматичними, що й обумовлює їх високу затребуваність.

За допомогою лазера можна вирішити великий спектр недосконалостей шкіри, в тому числі родимки, шрами, тонкі лінії, втрату тонусу та небажану рослинність на тілі. В топі сьогодні залишаються такі процедури, як видалення волосся діодним лазером, фракційне омолодження, усунення судинних сіток і пігментів, вагінальна підтяжка.

RF-ліфтинг тіла

RF-лифтинг тела

Оскільки корекція фігури та усунення вікових ознак більше не вимагають інвазивних і хірургічних заходів, безопераційна косметологія в пошані серед сучасних жінок. І ми розуміємо, чому: омолоджувальні процедури для тіла, що не залишають слідів, безболісні та обіцяють приголомшливий ефект вже після першого сеансу − набір характеристик для ідеальної anti-age програми.

Недаремно лікарі-косметологи вважають, що майбутнє омолодження шкіри − за RF-ліфтингом. Популярна радіохвильова підтяжка допомагає тисячам жінок успішно боротися зі зморшками різної глибини, втратою тонусу шкіри та деформацією окремих ділянок тіла без хірургічного втручання.

LPG-масаж

LPG-массаж

Не відстають й інші процедури для тіла в салоні, спрямовані на поліпшення фігури та позбавлення від целюліту. Одним із найдієвіших способів у боротьбі з ненависною «апельсиновою кіркою» залишається LPG-масаж, який обіцяє видимі результати вже за кілька сеансів. Цей метод також допомагає помітно зменшитися в обсягах: вакуумно-роликовий вплив прискорює обмінні процеси, виводить зайву рідину з організму і надає загальний ефект ліфтингу, за рахунок чого тіло виглядає більш струнким і підтягнутим. Ця методика визнана експертами як одна з найефективніших для моделювання фігури та контурування тіла.

Безін’єкційна мезотерапія

Безинъекционная мезотерапия

Ще однією надзвичайно затребуваною сучасною методикою для омолодження шкіри є безін’єкційна мезотерапія (електропорація, киснева й  вакуумна терапія). І її популярність буде тільки зростати. Посудіть самі: це швидко, м’яко, безболісно, ​​без уколів, побічних ефектів і ризику для здоров’я. Впровадження всіх корисних речовин з поживних мезотерапевтичних коктейлів і сироваток до клітин шкіри відбувається за допомогою кисню, а не лякає багатьох голкою, тому лояльність до методу висока.

Мезопроцедури дозволяють обробляти багато ділянок обличчя й тіла, в тому числі живіт, боки, сідниці, коліна, стегна, руки, шию, зону декольте й спину, щоб вирішити найрізноманітніші проблеми шкіри. Наприклад, сухість, почервоніння, пігментацію, глибокі зморшки, в’ялість і навіть надмірну пітливість.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також