«Написаний в блекауті»: Нікіта Кісельов випустив «Прохолодний альбом» в колаборації з Наталкою Денисенко

Нікіта Кісельов і Наталка Денисенко

Композитор та співак Нікіта Кісельов презентував ліричний мініальбом-колаборацію з українською актрисою та артисткою художнього слова Наталкою Денисенко.

Альбом складається з чотирьох пісень і чотирьох авторських монологів, які прочитала актриса. Прохолодна атмосфера композицій викликає теплий смуток за часами, які, здається, були зовсім нещодавно, та відгукнеться у спогадах тих, хто сумує за людиною, яка зараз з якихось причин не поруч.

«У своїх піснях я хотів провести паралель між холодом, який іноді виникає на душі, та холодом, який ми відчуваємо фізично. Особливо у часи блекаутів моменти «тепла» у будь-яких їхніх проявах ми стали цінувати набагато більше», – прокоментував Нікіта Кісельов.

Композитор та актриса ніби занурюють слухачів у реальність, яка сьогодні знайома кожному з нас, але при цьому повертають у безтурботне минуле.

Усі пісні в альбомі: «Зимно», «Прохолодно», «Заметіль» та «Сяйво» – перегукуються між собою з монологами, які прочитала Наталка Денисенко.

Нікіта Кісельов

«Коли вперше почула пісні Нікіти, як людина, яка обожнює поезію, я звернула увагу саме на текст.

Це високохудожні твори, а не просто «я тебе люблю, а ти мене ні». В його піснях використані гарні порівняння й алегорії: все те, що так чіпляє, все те, що викликає мурахи по тілу.

Коли мені запропонувати прочитати монологи й дали прослухати весь матеріал – я була у захваті. В мене не було жодних сумнівів, що це щось неймовірно творче і гарне, тому відразу погодилась.

Наталка Денисенко

Сподіваюсь, що цей альбом знайде своїх слухачів, які хочуть слухати український поп не тільки як музику, а як витвір мистецтва», – поділилася артистка художнього слова.

«Процес роботи над альбомом насправді став задачею з зірочкою, оскільки пісні та монологи ми записували у студії без світла. Всю техніку ми підключили до акумуляторів, а зігрівались теплим чаєм. Ця темрява створила унікальну атмосферу, яка, на мій погляд, допомогла нам ще більше відчути закладені сенси. Я дуже сподіваюся, що в нас вийшло це передати», – поділився співак.

Нікіта Кісельов і Наталка Денисенко

«Прохолодний альбом» доступний на всіх музичних платформах.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також