Не ялинкою єдиною: як стильно прикрасити будинок до Нового року та Різдва

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Передсвяткова атмосфера для багатьох людей набагато цінніша, ніж саме свято! Редакція Beauty HUB попросила Ларису Шен, генеральну директорку й ідейну натхненницю LoraShen, розповісти про те, як можна стильно прикрасити будинок до Нового року та Різдва.

Різдвяна ялина – безумовно, головний святковий атрибут Нового року практично у всіх країнах світу, але не тільки вона створює чарівну атмосферу. Погодьтеся, адже якось несправедливо, що ми вбираємо лише вітальню до такого важливого свята. А як щодо кухні, спальні, дитячої? Щиро вважаю, що в кожній кімнаті має бути хоч крапля новорічної магії.

Різдвяний вінок

На відміну від пострадянських країн, саме різдвяний віночок – незамінна прикраса напередодні Різдва в Європі. У цього святкового атрибуту є красива історія. У ХIX столітті жив один гамбурзький лютеран на ім’я Йоганн Хінрих Віхерн, який взяв на виховання кілька дітей з бідних сімей. І щороку в грудні діти запитували вихователя, коли ж настане Різдво? Щоб малюки могли самі рахувати дні до свята, Віхерн змайстрував зі старого дерев’яного колеса вінок, прикрашений двадцятьма чотирма маленькими червоними і чотирма великими білими свічками. Щоранку в цьому вінку запалювалося по одній маленькій свічці, до яких по неділях додавалася велика свічка.

Звичайно ж, не тільки діти Віхерна мучили дорослих таким питанням, тому традиція робити різдвяні вінки швидко прижилася по всій Європі. Спочатку такі віночки були зі свічками, як настільні композиції. Згодом виникли й круглі композиції з хвої та квітів, вже без свічок, які стали вішати на вікна та двері. Тому я зазвичай кажу нашим клієнтам, що різдвяних вінків у будинку має бути мінімум два. Один, настільний, зі свічками можна поставити на кухні та додавати з дітьми великі свічки туди, відраховуючи час до Різдва. А другий повісити на двері або стіну в кабінеті або дитячої, щоб радував.

Новорічні композиції

Настільний різдвяний віночок зі свічками – один із різновидів новорічних композицій. Але крім нього, нього існує ще безліч варіантів. І до того ж зима – не привід розлучатися з квітами! Пишна ароматна жива хвоя ідеально поєднується з зимовими амарилісами, білосніжною бавовною та ялинковими іграшками. Залежно від ідеї й смакових переваг, такими композиціями можна розповідати сімейні історії або казки дітям.

Так, наприклад, цього року однією з найпопулярніших тем серед наших клієнтів виявилася тема Космосу. Й іграшки у вигляді космонавтів на Місяці, ракет й інопланетних кораблів просто заграли на новорічних настільних композиціях в дитячих кімнатах. А якщо, наприклад, дитина захоплюється музикою або фігурним катанням, а може, балетом або обожнює солодке, – тоді вибираємо ялинкові іграшки з її хобі та створюємо справжню живу історію в хвойній композиції.

Свічки & свічники

Всі ми вже чули про горезвісне датське «гю́ґе». Але жителі країни, де більшість днів року без сонця, точно знають, як заповнити його нестачу. А в грудні і ми, як і данці, теж потребуємо світла. І свічки здатні створити вдома чарівну різдвяну атмосферу, особливо якщо їх виставляти групами і в свічниках, об’єднаних однією ідеєю.

Під Новий рік рекомендую віддавати перевагу свічкам витягнутої конусоподібної форми і свічникам у вигляді корчів і гілочок. Розставимо їх на тумбочці в спальні, а поруч якась красива ваза з живими квітами і гілочками ялини – і кожен вечір буде особливим, наповненим світлом, теплом і передчуттям свята. Але ж ні для кого не секрет, що часом очікування свята більш хвилює, ніж саме свято!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також