NO stress event: б’юті-подія, яку неможливо пропустити!

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

NO stress event: б’юті-подія, яку неможливо пропустити!

11 червня в Києві в готелі Hyatt Regency відбудеться б’юті-подія від німецького косметичного бренду Jean d’Arcel. Розповідаємо, чому вам варто на неї завітати!

На гостей заходу чекає презентація абсолютно нової серії для очищення шкіри Demaquillante, яка включає найсучасніші засоби для догляду за шкірою та п’ять продуктів для делікатної ексфоліації. 

Німецький бренд професійної косметики Jean d’Arcel був створений 1960 року в Парижі, проте вже понад 60 років все виробництво, а також навчальний та дослідницький центри компанії розташовані в Німеччині. Косметика Jean d’Arcel створена виключно для поціновувачів якості, краси, естетики та унікальних формул, які ідеально сумісні зі шкірою та підтримують її природню красу. 

Косметика Jean d’Arcel

11 червня в українській столиці ви дізнаєтесь про останні тренди в очищенні шкіри, почуєте думку лікаря-дерматолога про причини зростання чутливості й реактивності шкіри, а також отримаєте методи корекції чутливості в домашніх та салонних умовах. Спеціальний гість заходу розповість про можливості штучного інтелекту як кроку в майбутнє для ефективного ведення бізнесу в різних сферах, особливо індустрії краси, та продемонструє, як без стресу створювати свій унікальний контент. 

Jean d’Arcel

Додатковий подарунок для гостей івенту – дегустація ігристих та сабраж від зіркового сомельє Олега Кравченка.

Не пропустіть естетичний б’юті-захід від німецького бренду Jean d‘Arcel та партнерів!

Реєстрація за посиланням.

Більше про подію – на офіційній Instagram-сторінці Jean d’Arcel в Україні.

читайте також