Новий сезон: місячний календар стрижок на вересень 2021

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Місячний календар стрижок на вересень 2021 врятує вас від невдалих експериментів із волоссям! Ознайомтеся з переліком сприятливих і несприятливих днів для стрижки вже зараз.

Місячний календар стрижок на вересень 2021 показує сприятливі дні для відвідування салону краси, а також вказує на періоди, коли волосся краще не чіпати. Скориставшись його підказками, ви зможете вдало змінити свій імідж, надовго зберегти форму та довжину чи, навпаки, пришвидшити ріст волосся. 

Редакція Beauty HUB традиційно прописала гороскоп стрижок і пропонує ознайомитися, коли у вересні 2021 року будуть сприятливі дні для фарбування, зміни довжини волосся та доглядальних процедур.

1 вересня 2021 року — середа — 24, 25 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки і фарбування

Згідно з місячним календарем на вересень 2021, візит до перукаря в перший день осені — не найкраща ідея. Волосся може стати неслухняним, кінчики почнуть сіктися й ламатися.

2 вересня 2021 року — четвер — 25 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Дні, коли Місяць у Раку — не надто сприятливі для походу до салону. Тому сьогодні варто все ще утриматися від стрижки і фарбування волосся. А от від оздоровлювальних процедур відмовлятися не варто, вони покращать стан шевелюри.

3 вересня 2021 року — п’ятниця — 25, 26 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Зміна форми й довжини волосся сьогодні протипоказана. Однак зробити тонування у природний відтінок чи сходити на доглядальні процедури для шкіри голови можна, це піде вам тільки на користь.

4 вересня 2021 року — субота — 26, 27 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

На перші вихідні вересня можете сміливо планувати похід до салону! Вплив Місяця на стан волосся в цей день вкрай сприятливий: волосся після стрижки гарно вкладатиметься без особливих зусиль, а сама зачіска матиме об’ємний і привабливий вигляд.

5 вересня 2021 року — неділя — 27, 28 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Сьогодні чудовий день, аби потішити себе фарбуванням, стрижкою чи навіть салонним доглядом. Вкоротивши пасма в цей день, ви посприяєте покращенню загального стану волосинок і зміцненню їх коренів.

6 вересня 2021 року — понеділок — 28, 29 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Дуже сприятливий день для фарбування

На думку астрологів, сьогодні дуже сприятливий день для експериментів із кольором. Зміна відтінку волосся, зафарбовування сивини, тонування чи мелірування або знебарвлення — усі ці процедури потішать вас хорошим результатом.

7 вересня 2021 року — вівторок — 29, 1, 2 місячний день

Місяць у Діві, новий Місяць

Сприятливий день для стрижки і фарбування

Діва дуже добре впливає на стан волосся. Навіть мінімальна стрижка освіжить зачіску й разом із цим подарує вам позитивні емоції, життєву енергію і впевненість у собі. Також сьогодні вдалий день для фарбування натуральними барвниками.

8 вересня 2021 року — середа — 2, 3 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Після 12:00 — сприятливий день для відновлення й живлення

Найкращий план на сьогодні — подарувати волоссю інтенсивний салонний або домашній догляд. Під впливом Місяця волосини краще засвоять живильні та зволожувальні компоненти й пасма подякують вам розкішним виглядом.

9 вересня 2021 року — четвер — 3, 4 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки

Згідно з місячним календарем стрижок, сьогодні не найкращий день для зміни довжини, а також тонування або фарбування. Загалом, шевелюру сьогодні бажано не чіпати, щоб уникнути випадання волосся.

10 вересня 2021 року — п’ятниця — 4, 5 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Не надто сприятливий день для стрижки

Під впливом Скорпіона похід до перукаря може принести непередбачуваний результат: новий відтінок може вас розчарувати, а довжина — виявитися невдалою. Єдине, що точно потішить хорошими наслідками — домашні живильні маски.

11 вересня 2021 року — субота — 5, 6 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Не надто сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок не рекомендує записуватися до салону на стрижку, хімічні завивки чи вдаватися до особливих експериментів. Проте освіжити колір волосся природними барвниками можна.

12 вересня 2021 року — неділя — 6, 7 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки

Змінювати зачіску 12 вересня не рекомендується. Волосся після зміни форми може розсипатися й мати неохайний вигляд. Колорист також може не виправдати ваших очікувань, тому візит до нього варто перенести.

13 вересня 2021 року — понеділок — 7, 8 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Несприятливий день для зміни іміджу

Якщо не хочете зіпсувати собі настрій і зовнішній вигляд, то на фарбування волосся сьогодні не записуйтесь. Є ризики, що процедура негативно вплине на структуру волосин. Стосовно стрижки, то її також бажано сьогодні не робити.

14 вересня 2021 року — вівторок — 8, 9 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки

Сьогодні саме той день, коли в ході стрижки, фарбування або інших б’юті-процедур можуть виникнути непередбачувані обставини, а результат — принести негативні емоції. Якщо не хочете притягувати до себе неприємності, до салону краще не йдіть.

15 вересня 2021 року — середа — 9, 10 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

З 12:00 — дуже сприятливий день для експериментів

Нарешті настав вдалий час для того, щоб освіжити зачіску: форма стрижки буде триматися максимально довго, а результат від фарбування буде кращим, ніж ви очікували.

16 вересня 2021 року — четвер — 10, 11 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Козеріг впливає на стан волосся вкрай позитивно. Без вагань вирушайте до майстра і висловлюйте йому всі свої побажання. Стрижка, про яку ви мріяли, сьогодні подарує вам впевненість у собі й позитивно вплине на самопочуття.

17 вересня 2021 року — п’ятниця — 11, 12 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Сприятливий день для зміни іміджу

Сьогодні сприятливий день для кардинальної зміни зачіски. Якщо ви давно думали про піксі, каре або завжди хотіли стати білявкою — уперед. Новий імідж допоможе вам краще розкритися як особистості.

18 вересня 2021 року — субота — 12, 13 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки і зміни кольору

Якщо ви хочете зберегти форму зачіски надовго, тоді сміливо плануйте стрижку на сьогодні. Волосся після рук умілого майстра гарно вкладатиметься і стане більш об’ємним.

19 вересня 2021 року — неділя — 13, 14 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки і фарбування

У дні, коли Місяць знаходиться в Рибах, волосся й, насамперед, шкіра голови стають слабкими і вразливими до зовнішніх подразників. Зокрема, хімічні компоненти з фарби чи інших засобів можуть вам нашкодити.

20 вересня 2021 року — понеділок — 14, 15 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Несприятливий день для зміни іміджу

Сьогодні максимально невдалий день для екстравагантних стрижок і укладок. Експерименти зі зміною кольору, незвичним меліруванням або тонуванням можуть зазнати фіаско.

21 вересня 2021 року — вівторок — 15, 16 місячний день

Місяць в Овні, повний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Дні, коли Місяць знаходиться в Овні, несприятливі для походу до салонів краси. Він може стати причиною конфлікту з рідними й погіршення настрою.

22 вересня 2021 року — середа — 16, 17 місячний день

Місяць в Овні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки і фарбування

Волосся сьогодні краще чіпати мінімально. Будь-які зміни довжини можуть посіяти душевний неспокій і страх, а нова форма зачіски принесе незручності з укладкою. Від кардинальної зміни кольору також варто відмовитися, віддаючи перевагу непомітному тонуванню.

23 вересня 2021 року — четвер — 17, 18 місячний день

Місяць в Овні, убутний Місяць

Несприятливий день для походу до салону

Стрижка — не найкраще рішення 23 вересня, згідно з передбаченням місячного календаря стрижок. Вона може зірвати плани і спровокувати негаразди на роботі. Якщо хочете зберегти стабільність у фінансах, пофарбуйте волосся натуральними барвниками.

24 вересня 2021 року — п’ятниця — 18, 19 місячний день

Місяць у Тельці, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Завершіть робочий тиждень походом до салону! Під впливом Тельця нова стрижка значно покращить як стан волосся, так і його зовнішній вигляд. Для того, аби зачіска стала максимально розкішною, поєднайте зміну довжини з доглядом.

25 вересня 2021 року — субота — 19, 20 місячний день

Місяць у Тельці, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Згідно з місячним календарем стрижок на вересень, сьогодні доволі сприятливий день для зміни зовнішності. Вона позитивно вплине на стосунки з оточенням. Зокрема, якщо ви прагнете нових знайомств, пофарбуйте волосся натуральними барвниками.

26 вересня 2021 року — неділя — 20, 21 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Абсолютно всі процедури з волоссям бажано відкласти. По-перше, результат може вас розчарувати і, по-друге, волосся навіть після найпростіших маніпуляцій може стати неслухняним.

27 вересня 2021 року — понеділок — 21, 22 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Сприятливий день для експериментів

Стрижка у 21-й місячний день допоможе вам забути про рутинні негаразди й позбутися проблем зі здоров’ям. Тому обов’язково потіште себе походом до салону краси!

28 вересня 2021 року — вівторок — 22, 23 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Загалом, сприятливий день для стрижки

Сьогодні вдалий день для візиту до вашого hair-майстра: новий відтінок волосся або форма зачіски допоможуть відкинути непотрібні турботи й неприємності.

29 вересня 2021 року — середа — 23, 24 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Згідно з місячним календарем стрижок на вересень 2021 року, сьогодні не варто чіпати вашу шевелюру. Будь-який вплив, навіть укладка феном чи стайлерами, можуть спровокувати проблеми зі структурою волосин.

30 вересня 2021 року — четвер — 24, 25 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Поки Місяць знаходиться у Раку, не плануйте стрижку і фарбування. Якщо дуже хочеться покращити зачіску, організуйте після робочого дня домашнє SPA: зробіть пілінг шкіри голови, нанесіть маску і спеціальний догляд на волосся.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також