Олег Скрипка, НАОНІ та Христина Соловій: артпростір UYAVA запрошує в етносвіт «Країна Мрій»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Країна мрій

«Країна Мрій» повертається — із 7 до 9 липня міжнародний етнозахід відбудеться в київському артпросторі UYAVA в Саду Бажань на ВДНГ.

На купальські свята там зберуться українські й закордонні митці, аби занурити киян і гостей столиці у світ етно й показати перлини української культурної спадщини.

Цьогорічна «Країна Мрій» — це захоплива подорож у світ нашого національного єства, української сучасної і старовинної музики, прадавніх ремесел і звичаїв.

За магію фолку й музичні дійства відповідатимуть:

  • 7 липня — самобутній український етнопоп-гурт PATSYKI Z FRANEKA і японський дует Heavenphetamine, що міксує у своїй музиці психоделічний рок 70-х, пост-панк 80-х та ейсід-хаус 90-х;
  • 8 липня — хедлайнерка «Країни Мрій», чуттєва й витончена виконавиця і авторка пісень Христина Соловій, а також майстри фолк-альтернативного металу CH.SH BAND (Чумацький шлях);

Христина Соловій

  • 9 липня — засновник та ідейний натхненник «Країни Мрій» Олег Скрипка і єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ, а також ще один проєкт музиканта — легендарний гурт «ВВ».

Олег Скрипка

Крім музики, гостей «Країни Мрій» чекатимуть зустрічі з етномайстрами, що переносять традицію українського рукоділля з минулого до сьогодення і розшифровують український етнокод.

Також під час заходу можна буде навчитися стародавнім українським танцям у майстрів шкіл національної хореографії. Крім того, послухати корисні лекції і прогулятися традиційним ярмарком — Алеєю Майстрів, де на гостей очікують майстри з кераміки, ткацтва, плетіння, вишивки, писанкарства, роботи з металом, шкірою тощо.

Для маленьких поціновувачів облаштують дитячий майданчик із майстер-класами для дітей та всієї родини.

UYAVA

Команда артпростору попіклувалася про безпеку гостей. На території розташовані два бомбосховища. Також поруч є станція метро «Виставковий центр».

Цьогорічну «Країну Мрій» організували з благодійною метою. Партнер івенту — організація SUPPORT AZOV. Вона допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання і гнати ворога подалі від української землі.

Завітайте до ВДНГ віддати шану прадавній культурі, відчути дух купальських свят і допомогти нашим воїнам! До зустрічі в магічному Саді Бажань в етносвіті «Країна Мрій»!

Квитки можна придбати тут.