Pantone назвав головний колір 2022 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Pantone назвав головний колір 2022 року

2022 року на зміну жовтому Illuminating і сірому Ultimate Gray прийде лавандовий відтінок під назвою Very Peri – раніше його не було в каталозі інституту.

Новий сміливий відтінок Pantone 17-3938 Very Peri є м’якою фіолетово-синьою сумішшю з червоним підтоном. Щоб вам було простіше його уявити, згадайте колір барвінку, який, до речі, має свою гарну назву «перванш» (pervenche), що прийшла з французької мови.

 Pantone назвав головний колір 2022 року

Інновації, зміни, перетворення – три ключові вектори, які, на думку віцепрезидентки інституту Лорі Прессман, зображуються на панелі нового кольору. Зі слів представників Pantone, головний колір 2022 року «символізує дух часу та зміни, через які ми всі зараз проходимо». Він уособлює життєрадісний настрій і динаміку, а також спонукає до сміливої ​​творчості й самовираження.

«Колір року за версією Pantone демонструє те, що відбувається у нашій глобальній культурі. Складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим присмаком наголошує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами», – заявила Прессман.

 Pantone назвав головний колір 2022 року

Щороку, щоб дійти вибору, фахівці з кольору Pantone досліджують світ у пошуках нових колірних впливів, повідомляється насайті інституту. У компанії зазначають, що Very Peri ілюструє, як колірні тенденції показують злиття цифрового й фізичного всесвіту.

«Pantone 17-3938 Very Peri, що поєднує в собі якості синього, але водночас має фіолетово-червоний відтінок, демонструє енергійний, радісний настрій і динамічну присутність, що заохочує сміливу творчість і особисту винахідливість», – додає виконавчий директор інституту Леат.

 

Нагадаємо, нещодавно Pantone оголосив список наймодніших відтінків весни 2022 року.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також