Піаніно квітів: Hermès виставляє на продаж б’юті-бокс екологічно чистих помад

Раніше в цьому році Hermès привернув велику увагу світу краси, оголосивши про свою нову лінію макіяжу, яка почалася з розкішних і екологічно чистих губних помад. Тепер французький будинок надає покупцям можливість купити 24 кольори продукту за один раз.

 

Користуючись великою популярністю, французький бренд Hermès вирішив зібрати воєдино всю свою колекцію екологічно чистих губних помад і помістити їх в б’юті-бокс під назвою «24-кольорове піаніно». Продукція для губ Hermès поставляється в подарунковій коробці, яка буквально дорівнює довжині піаніно і становить 88,3 сантиметри. Ретельно упаковані в фірмовий помаранчевий пакет, окрім коробки, колекція включає в себе всі фірмові відтінки, такі як Beige Naturel, Rouge Orange and Rose Lipstick.

«Кольори для мене як музичні ноти. Їх поєднання створює співзвуччя і гармонію, складаючи цілу гаму кольорів, схожих на музичні гами. 24 кольори наших помад поєднуються один з одним, як клавіші піаніно. Їх різноманітність у косметичці дозволяє грати нескінченно щодня», – ділиться натхненням для створення нового релізу креативний директор Hermès Beauty Жером Турон.

бьюти-бокс hermes

Випуск «24-кольорового піаніно» обмежений 440 коробками. Старт продажів почнеться15 листопада в обраних магазинах Hermès по всьому світу за ціною 13 800 гонконгських доларів (1781 долар США).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також