Пластичні операції блогерів: як хірургія змінила зовнішність інфлюенсерів (фото до і після)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Пластичні операції блогерів: як змінились лідери громадської думки

Багато українських Instagram-блогерів не приховують, що їхня зовнішність — заслуга пластичних хірургів. Які трансформації пережила Софія Стужук, для чого лягла під ніж Саша Пустовіт і скільки разів змінювала себе Міла Гриценко, дізналася редакція Beauty HUB.

Сучасні технології дають можливість буквально виліпити новий силует тіла й переробити риси обличчя просто до невпізнаваності. Для когось це просто забаганка, для когось — фізіологічна потреба. Дехто ж вбачає у зміні зовнішності можливість позбутися комплексів. Хірургічні втручання можна трактувати по-різному. Головне — підходити до них із розумом і усвідомлювати всі ризики.

На прикладах українських блогерів редакція Beauty HUB показує, що і як можна змінити у своєму тілі, яких зусиль це потребує та якого  результату варто очікувати.

Саша Пустовіт

Ринопластика, блефаропластика і мамопластика

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Операції зі зміни носа є найбільш популярним видом пластичної хірургії. Мабуть, усе тому, що ніс — найбільш помітна точка на нашому обличчі. А ще тому, що носовий хрящ у більшості людей генетично або через певні обставини розташований неправильно й заважає дихати на повні груди. Власне тому і виділяють два види пластики носа: ринопластика (естетична) і септопластика (усунення фізіологічних дефектів).

Блогерка з мільйонною аудиторією Саша Пустовіт нещодавно продемонструвала в Мережі свій власний досвід зміни зовнішності. Блогерка видалила нарости на носовій перегородці, які заважали диханню, щоб більш повноцінно дихати. Й одразу поправила кінчик носа. Але це вже суто для душі.

«По-перше, мені стало легше дихати. Ви ж знаєте, що я дуже часто говорила «в ніс». По-друге, Едгар Анатолійович Камінський зробив мені ідеальний кінчик носа й тепер я на сьомому небі. Як-не-як один раз живу!», — написала Саша на своїй Instagram-сторінці.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

«Зараз я переживаю маленькі зміни й дуже цікавий досвід. Я зробила великий вклад у свою зовнішність і ще більший у власне здоров’я», — поділилася Саша.

Одразу після корекції носа блогерка зробила блефаропластику, видалила філери з губ та зробила плазмотерапію, щоб комплексно покращити зовнішний вигляд і зробити обличчя більш природним. Крім того, нещодавно Саша зізналася, що пішла на ще декілька сміливих кроків: вона збільшила груди і зробила пластику в інтимних зонах. 

Софія Стужук

Мамопластика, ринопластика, блефаропластика

София Стужук, маммопластика

Найпопулярніша українська Instagram-блогерка Софія Стужук роками була відданою прихильницею природності і свою бездоганну фігуру моделювала виключно фізичними навантаженнями. Однак кілька днів тому дівчина зізналася про те, що наважилася на мамопластику.

«Раніше я не хотіла робити груди. Не відчувала в цьому необхідності. Зараз захотілося. Вирішила, що мені це потрібно. Просто переосмислила. Прибрала категоричність. Перестала відчувати себе сексуальною, не була задоволена собою і вирішила, що я достатньо себе люблю, щоб дозволити собі змінити те, що мені не подобається», — поділилася Софія зі своїми читачами.

Пластична хірургія налічує кілька видів мамопластики: збільшення, підтяжка, зменшення, а також пластика сосково-ареолярного комплексу. Блогерка зізналася, що наважилася одразу на два перші варіанти. Вона поставила імплант, який збільшив груди до четвертого розміру і зробила ліфтинг, що був просто необхідний після грудного вигодовування трьох дітей.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sofia Stuzhuk (@sofia_stuzhuk)

«З підтяжкою операція, звісно, складніша, довша й дорожча. І реабілітація довша і складніша. І від шрамів доведеться позбавлятися. Але воно того варте, однозначно», — розповідає Софія.

Крім корекції грудей, Софія Стужук зробила також новий ніс і підкоригувала повіки. «Ми будемо робити Софії новий ніс. Вона хоче поліпшити кінчик і зовсім небагато спинку. Він буде максимально природний і натуральний. Також ми будемо робити верхні повіки і коригувати мішки під очима. Але я буду їх не видаляти, а переміщати. Ми їх збережемо, наповнивши середню зону», — прокоментував пластичний хірург Софії. 

Таня Пренткович

Ринопластика

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Таня Пренткович🕊 (@tanyaprentkovych)

Ще одна відома на просторах Мережі українка Таня Пренткович також наважилалася на оперативне втручання: ринопластику. Блогерка зізналася, що горбинка на носі — не подарунок від природи, а наслідок падіння й перелому в дитинстві. Дві операції з вирівнювання носової перегородки й довга реабілітація заради нормального дихання змусили Таню довго вагатися, чи варто йти ще й на естетичну пластику. Однак рішення «за» новий ніс прийшло спонтанно і виявилося дуже вдалим.

«Ринопластика. Я це зробила! Боялася? Дуже! Особливо після довгої реабілітації у 2006-му, коли робила септопластику. Але все ж добре!», — поділилася Таня з підписниками.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Таня Пренткович🕊 (@tanyaprentkovych)


«Я люблю себе різною: і з зайвою вагою і проблемною шкірою, з кривими зубами і зламаним носиком. Але вдосконалюватися можна і треба! Головне робити це з розумом і зберегти свою особливість, не перетворюючись у красивого клона», — написала Таня Пренткович.

Кілька днів тому Таня Пренткович наважилася ще на одну, четверту операцію з корекції носа.  «Тепер мені склали новий ніс, бо після попередніх зникли хрящі в кінчику носа і перегородка», — поділилася блогерка і зізналася, що на цьому шлях до вдосконалення завершувати не планує. У планах — мамопластика.  

 

Міла Гриценко

Пластика сідниць

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от МИЛА ГРИЦЕНКО (@milagricenko)

Імплантами можна розв’язати практично будь-яку проблему: як збільшити об’єми певної частини тіла, так зменшити, підтягнути обвислу шкіру і прибрати асиметрію. Словом, досягти свого персонального ідеалу і закрити ті питання, у яких спорт безсилий. До такого методу вже вдруге звернулася блогерка Міла Гриценко. Спершу дівчина поставила імпланти в сідниці, щоб збільшити їх до пишних розмірів. Тепер вона вирішила зменшити їх об’єми до більш природних.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений МИЛА ГРИЦЕНКО (@milagricenko)


«У мене в сідницях стоїть величезний імплант, ще з тих часів, коли я була в більш пишній формі. Потім я схудла й імплант почав мігрувати. Попа, навіть попри заняття спортом, стала порожньою. Ми з лікарем вирішили замінити імплант маленьким. Повністю виймати він його заборонив, оскільки розтягнуті тканини будуть мати жахливий вигляд», — поділилася Міла.

За словами блогерки, результат операції вартий того болю, який вона зараз відчуває під час реабілітації.

Настя Побережна

Блефаропластика

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от NASTIA POBEREZHNA (@nastiapoberezhna)

Рідко, але таки бувають випадки, коли підпухлість у зоні навколо очей не стосується вашого способу життя, харчування й навіть косметики. Інколи винуватцем «мішків» є лише генетика. Однак у ХХІ столітті розв’язанням цієї проблеми є блефаропластика. Це вид пластичного втручання, що допомагає позбутися перманентної підпухлості та обвисання нижньої та верхньої повік. Приємною перевагою такої процедури є те, що ефект від неї можна спостерігати на всьому обличчі: шкіра обличчя стає більш підтягнутою, а очі візуально більшими.

Показання для пластики повік були в блогерки Насті Побережної. Заради свіжого вигляду вона наважилася лягти під ніж і зробити підтяжку нижніх і верхніх повік.

«Особисто мені було некомфортно. Мені було важко дивитись у дзеркало щодня. Тільки тому я наважилася на пластичну операцію. Лише для себе й ні для кого іншого», — написала Анастасія Побережна у своєму блозі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от NASTIA POBEREZHNA (@nastiapoberezhna)

«Коли операція робиться на такому видному місці, знайти хорошого лікаря — найперше, про що треба потурбуватись. І взагалі, у будь-якому випадку, лікуватись у першого знайденого й найдешевшого лікаря — це невідповідально й небезпечно, тому дуже хочу попросити кожного вас серйозно до такого ставитись. Набагато спокійніше чекати операцію, коли знаєш, що ти в надійних руках», — закликала Анастасія своїх читачів.

Наталія Федорчук

Видалення мішечків Біша

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Наташа Федорчук (@nata_fedorchuk)

Причина ранніх проявів носогубних складок і обвислих щік часто ховається у жирових утвореннях, що розташовані між щічним м’язом і поверхневими м’язами обличчя. Називають їх мішечками Біша. Прибрати ці грудки масажем у деяких випадках можна, проте далеко не всім вдається такий фокус.

Хороші новини: втомленого вигляду, сумного обличчя можна позбутися назавжди. Для цього потрібно видалити мішечки Біша. Такий досвід уже пройшла блогерка Наталія Федорчук і поділилася результатом зі своїми підписниками.

«Видалили мішечки Біша. Здійснилася моя маленька мрія! Минув лише місяць, а зміни вражають. Обличчя стало худішим та має гарні рельєфні контури. З‘явилися вилиці, яких ніколи не бачила. Очі та губи здаються візуально більшими, тепер з‘явилося більше фото з нового ракурсу», — поділилася Наталія.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Наташа Федорчук (@nata_fedorchuk)

«Колись сфоткати дуже близько я не могла, була важка нижня частина. Після операції зникли мішки під очима і все якось підтягнулося. Наживо помітно. І це минув лише місяць! Повний фініш через 2–6 міс. Якщо ви думаєте, що вирізала й на наступний день красуня — так не буде. Час  — найкращі ліки», — написала Наталія у своєму акаунті.

Міла Бараєва

Абдомінопластика

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от любові не уникнути (@mila_baraeva)

Пластичні хірурги сьогодні можуть допомогти позбутися абсолютно всього зайвого. Обвислого живота в тому числі. Якщо вас турбує зайвий жир, який складно скинути за допомогою традиційних методів, то варто подумати про ліпосакцію. Однак для тих, хто вже схуднув до бажаних розмірів, але все одно помічає в нижній частині живота обвислу в’ялу шкіру і нечіткі контури, допоможе абдомінопластика. Таку процедуру випробувала на собі блогерка, власниця GBar Lviv та бренда One One Міла Бараєва.

«Зробила те, що дуже хотіла. Пластика живота», — поділилася Міла на своїй сторінці в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от любові не уникнути (@mila_baraeva)

За словами інфлюенсерки, у неї була генетична схильність до обвисання шкіри на животі, а після пологів, ситуація значно погіршилася. Пройшовши довгий процес реабілітації, Міла заявила своїм підписникам, що результатом задоволена і вважає, що нелегкий шлях відновлення того вартий.

Марина Манюненко

Ментопластика

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @marina__ricci

У сучасному світі багато людей не приймають свій овал обличчя і страждають від того, що їх підборіддя занадто широке або вузьке. На цю недугу також є ліки — ментопластика, або корекція форми підборіддя. Сучасні лікарі буквально виліплюють новий овал обличчя внаслідок моделювання підборіддя. На відміну від інших видів пластичного втручання, ця операція носить суто естетичний характер. Хоча, ні. Багато кого вона врятувала від комплексів і неприйняття себе.

Шлях контурної пластики підборіддя пройшла блогерка Марина Манютенко, а разом із тим змінила собі форму губ. Дівчина поділилася, що така трансформація допомогла їй здобути впевненість у собі

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @marina__ricci

«Ніякої катастрофи не було! Жити можна було з моїм колишнім підборіддям без проблем. Але. Була невелика асиметрія, яку я захотіла виправити. Справи всього на 5 хвилин. І в тебе вже ідеальне підборіддя й більш витягнуте обличчя», — написала Марина на своїй сторінці.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також