«Поки ви хайпуєте, я роблю GALAS»: alyona alyona випускає новий альбом

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

«Поки ви хайпуєте, я роблю GALAS»: alyona alyona випускає новий альбом

GALAS – це хайп по-українськи. У своїх треках реп-виконавиця alyona alyona привертає увагу до складних питань – екології, голоду, бідності, пандемії, внутрішньої сили та гармонії, хейту та стереотипів про жіночу красу.

В альбом входить 15 треків. Серед них – 11 хітів, записаних з топовими артистами з різних куточків світу: канадським хіп-хоп артистом Dax, палкою мексиканкою Yoss Bones, австралійською незалежною співачкою Sexton, музичним виконавцем з Аргентини ECKO, інді-зіркою з Ізраїлю Noga Erez, українським співаком MONATIK та іншими.

«Я дуже рада, що познайомилася з такою кількістю крутих музикантів і разом нам вдалося створити стільки композицій. Сподіваюся, українцям вони допоможуть розширити свою свідомість, відкрити щось нове, а для інших країн – відкрити Україну. Всі куплети я писала українською мовою. Хочу, щоб весь світ знав про український реп, знав, що він крутий, і що він качає», коментує альбом alyona alyona.

GALAS Альона записала на Балі ще рік тому – тоді ж мав відбутися його реліз. Однак через COVID-19 дата двічі переносилася. Зрештою було вирішено, що альбом буде випущено того ж дня, коли відбувся реліз «Пушки» 2018 року, – 8 квітня.

На підтримку альбому було відзнято кліп на пісню «Читаю реп». Він присвячений всім українцям, які покинули рідні краї в пошуках кращого життя. Всім тим, хто зіткнувся з так званим синдромом іммігранта. У відеороботі Альона нагадує, що найтемніший час наступає завжди перед світанком.

Режисером кліпу виступив Сергій Чеботаренко, найбільш відомий завдяки спортивній драмі «Пульс», що перемогла у двох номінаціях на американському кінофестивалі FLIC, та стрічці про Ігоря Сікорського «Містер Гелікоптер».

Реліз альбому відбувається за підтримки легендарного лейбла Def Jam Recordings, до якого alyona alyona приєдналася у лютому 2020-го. Процес створення альбому було записано у відеощоденник. У семи епізодах розкривається, як було створено перші записи та демки, та як команда Альони чаклувала над музикою і текстами, щоб у результаті пісні залунали на весь світ.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!