Порада дня: як правильно очистити обличчя серветками

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що робити, коли правило «знімати макіяж перед сном» порушувати не можна, але дуже хочеться? Правильно – скористатися очищувальними серветками. Як зробити це якісно, ​​щоб наволочка на подушці не постраждала? Ось що говорять експерти.

Серветки для зняття макіяжу – справжній порятунок у випадку, якщо ви занадто втомилися для повноцінної б’юті-рутини або перебуваєте в місці, де немає доступу до повноцінного косметичного арсеналу. Наприклад, у літаку, поїзді чи гостях.

«Для тих, хто носить легкий макіяж, одних серветок може бути цілком достатньо для якісного очищення, – каже дерматологиня Шарі Марчбейн. – Мої улюблені – із термальною водою. Вони призначені для чутливої ​​шкіри, не щипають її в процесі зняття макіяжу й залишають відчуття ідеальної чистоти після протирання».

Порада дня: як правильно очистити обличчя серветками

 • Головне правило: використовувати якнайбільше серветок, доки сліди макіяжу не перестануть залишатися на них.
 • Дві головні помилки в очищенні шкіри серветками: ви використовуєте недостатню їх кількість і пропускаєте області шкіри біля волосся, вух і підборіддя. «Обидві помилки можуть призвести до висипань і прискорити старіння шкіри, оскільки жирові забруднення мають властивість накопичуватися і спричиняти запалення», – каже дерматологиня Ерін Гілберт з Нью-Йорка.
 • Починайте очищення з очей. «Туш і тіні можуть розмазатися по щоках, якщо видаляти їх в останню чергу, – пояснює доктор Гілберт. – Тоді ви не досягнете мети повноцінного очищення шкіри. Ви можете змочити вії серветкою та залишити їх на пару хвилин, щоб розчинити туш. Не тріть вії з сухою тушшю, щоб не вирвати їх».

Порада дня: як правильно очистити обличчя серветками

 • «Обличчя починайте очищати з середини чола, рухаючись від центру до країв. Не забувайте про лінію волосся, вуха і підборіддя», – нагадує доктор Марчбейн. Область шиї очищайте окремо, взявши чисту серветку. Правильна техніка допоможе правильно очистити шкіру та подарує почуття свіжості. «Але пам’ятайте, серветки – це експрес-метод на випадок форс-мажору, для щоденного застосування їх недостатньо», – нагадує доктор Гілберт.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також