Повний список учасників нацвідбору на «Євробачення-2022»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Евровидение 2022

Нарешті відомо повний список учасників національного відбору на міжнародний вокальний конкурс «Євробачення-2022», один із яких представлятиме Україну в Італії.

Фінал конкурсу «Євробачення» цього року пройде 14 травня в італійському Турині завдяки гучній перемозі групи Måneskin з піснею Zitti e buoni минулого року. Півфінали відбудуться 10 та 12 травня.

За те, щоб представляти навесні Україну, вже скоро боротимуться 27 виконавців, які пройшли національний відбір. Його організатором на участь у 66-му пісенному конкурсі «Євробачення-2022» виступає «Суспільний мовник» як член Європейської мовної спілки.

Охочих взяти участь у «Євробаченні-2022» цього року зібралося понад 280. Організаторам довелося нелегко, адже серед претендентів були як досвідчені зірки, так і молоді музиканти, які лиш під час пандемії розпочали свою кар’єру. Понад те, всі учасники є представниками різних жанрів.

Знайомимося з новими іменами, підтримуємо українських виконавців та готуємось до фіналу!

Учасники Національного відбору на «Євробачення-2022»

Alina Pash

AMARIIA

Barleben

DOdoBro

Cloudless

FIZRUK

Gorim!

IDXO

Kalush Orchestra

LAUD

Laura Marti

Michael Soul

Our Atlantic

Oyedamola

ROXOLANA

Schor

SHY

Sofia Shanti

SOWA

The blue artic

The Tape Machine

Victoria NIRO

WELLBOY

АНЦЯ

Віка Ягіч

Східзахід

Юлія Тимочко.

Вже наступного тижня, 24 січня, буде оголошено список восьми фіналістів з України, які боротимуться за перемогу 12 лютого о 19:00 у прямому ефірі телеканалу «UA: Перший». Переможець поїде представляти нашу країну до Італії на півфіналі «Євробачення-2022». Хто із учасників у вас у фаворитах?

Підписуйся на наш Viber і не пропускай найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також