Пріянка Чопра стала глобальним амбасадором Max Factor

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Пріянка Чопра стала глобальним амбасадором Max Factor

Акторка, модель і продюсерка Пріянка Чопра відтепер регулярно братиме участь у кампаніях Max Factor і стане креативним співавтором продукції бренду. Від учорашнього дня зірка — глобальний амбасадор компанії.

Одна з найвідоміших кіноакторок Боллівуду, продюсерка, модель і «Міс Світу – 2000» Пріянка Чопра за свою кар’єру неодноразово ставала обличчям та амбасадором косметичних брендів. За її плечима успішна робота з такими світовими компаніями, як Garnier та Obagi. Тепер зірка розпочала співпрацю з американським б’юті-гігантом Max Factor: її призначили глобальним амбасадором та креативним співавтором продукції бренду. Відтак Пріянка буде не лише представляти косметику, а також вносити пропозиції щодо розробки нових засобів і долучатися до їх створення.

«Від візажистів до покупців з усього світу я знаю, що перебуваю в хорошій компанії, яка розділяє моє хвилювання з приводу запуску нових засобів Max Factor, і я пишаюся тим, що я є частиною наступного розділу в історії бренду», — зазначила Чопра в заяві для WWD.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Max Factor (@maxfactor)

«Найбільше мене вражає в співпраці з Max Factor — це спадщина бренду. Амбасадорами компанії були найвідоміші світові зірки, якими я захоплювалася із самого дитинства. Стати частинкою цієї сім’ї, знаєте, — надзвичайно приємно», — сказала Пріянка Чопра у відео, в якому оголосила про початок співпраці.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Max Factor (@maxfactor)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також