Проєкт Gidna: безоплатна психологічна допомога жінкам, які пережили сексуальне насильство

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Gidna проект

Проєкт психологічної допомоги Gidna створено для жінок, які пережили сексуальне насильство під час війни, а також стали його свідками. Ініціативу безкоштовно для користувачів запустив фонд Future for Ukraine.

155 злочинів сексуального насильства, повʼязаних із війною, Генпрокуратура зафіксувала починаючи з 24 лютого. На жаль, за приблизними підрахунками Future for Ukraine, це лише 8% від загальної кількості зґвалтувань. Іще близько 92% залишаються незареєстрованими.

Для того, щоб жінки змогли поділитися тим, що вони пережили, і уникнути важких наслідків – посттравматичних розладів, депресій та розвитку залежностей – фонд запускає проєкт психологічної допомоги Gidna, який має на меті допомогти щонайменше 200 жінкам протягом найближчого року.

Gidna

Кожна з жінок, яка звернеться до фонду за допомогою, отримає 10 анонімних консультацій у форматі онлайн. При бажанні відвідувати сесії можна анонімно і з вимкненою камерою. Для тих, хто прагне спілкуватися офлайн, проєкт пропонує реальні зустрічі в Києві, Дніпрі , Житомирі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Чернівцях і Харкові.

11 психотерапевток проєкту Gidna навчалися в Ізраїльській коаліції травми, а також мають багаторічний досвід роботи саме з травмою насильства, тому зможуть надати професійну допомогу всім, хто її потребує.

Зареєструватися можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також