Психологічна допомога: корисні посилання

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Психологічна допомога: корисні посилання

Редакція BHUB Magazine зібрала інформацію про онлайн- та офлайн-осередки, що працюють з людьми, які потребують психологічної допомоги.

Національна програма психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки

Психологи проєкту допомагають українцям долати стрес під час війни. Отримати професійну допомогу можна як в межах України, так і за кордоном.

На лінії працюють психологи з багаторічним досвідом роботи, які попередньо пройшли спеціальну підготовку для роботи зі складними кризовими ситуаціями. Лінія працює щоденно з 10:00 до 20:00 за номером: 0-800-100-102 (дзвінки з України безкоштовні).

Також лінія приймає дзвінки громадян України, які перебувають в інших країнах, а саме в:

 • Чехії +420 800 012 058
 • Польщі +48 800 088 141
 • Франції +33 805 080 466
 • Португалії +351 800 780 756
 • Швеції +46 20 160 46 46
 • Ірландії +353 1800 817 519

Виклики всіх мобільних операторів цих країн на зазначені номери безкоштовні.

Лінія працює в двох форматах: через аудіо- та відеозвʼязок. Для отримання відеосеансу треба сказати це оператору лінії при додзвоні.

Інтернет-платформа психологічної допомоги «Розкажи мені» 

Онлайн-платформа «Розкажи мені» надає українцям безкоштовну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас виникають панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку та очікуйте на звʼязок зі спеціалістом.

Сервіс працює цілодобово. Щоб поговорити з психологом або психотерапевтом, потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт www.tellme.com.ua

Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.

Психологічна допомога: корисні посилання

Сервіс безкоштовної психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства

Аби допомогти потерпілим зробити перший крок до зцілення, Інститут когнітивного моделювання, «Фонд Маша» Маші Єфросініної й Товариство Червоного Хреста України запустили спеціальний сервіс «Мені здається» на платформі «Розкажи мені». Тут постраждалі зможуть отримати безкоштовну психологічну допомогу.

Автори проєкту залучили до роботи близько 30 терапевтів, що спеціалізуються на домашньому насильстві. Вони надають по три безкоштовні консультації. 

Записатися на безкоштовну онлайн-консультацію або стати психологом проєкту можна на сайті: https://itseems.tellme.com.ua

Mental Help

Онлайн-платформа, створена для надання безкоштовної професійної психологічної допомоги та підтримки українцям у цей непростий час.

Система дозволяє швидко підібрати спеціаліста, який зможе надати вам необхідну допомогу. Бронювання терапевтичної консультації відбувається у декілька кліків. Терапевтичні сеанси проходять в онлайн-форматі та є абсолютно безкоштовними. Усі терапевтичні сеанси відбуваються сам на сам із обраним вами спеціалістом та не записуються.

https://mentalhelp.com.ua 

Психологічна допомога: корисні посилання

Групова терапія для підлітків, батьків і вчителів «Поруч»

Проєкт «Поруч» – це онлайн- та офлайн-групи психологічної підтримки для підлітків та їхніх батьків. Ініціативу запустили МОН, ЮНІСЕФ, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер». У межах проєкту працюють також групи підтримки для вчителів, які продовжують працювати з дітьми та потребують підтримки.

На зустрічах розповідають, як підтримувати себе та своїх близьких; як керувати емоціями в складні часи; як вгамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах; як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього.

Робота в групах безкоштовна. Кількість учасників – до 10 осіб.

Онлайн-зустрічі проходять на платформі Zoom. Кожна триває 60 хвилин, час узгоджують з учасниками групи.

Підлітки: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWB2F8YIGzBrQ2oBXHIkOm5fatZgA6PgWPrfgX2gy5Vt3gxQ/viewform

Батьки: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkuZscOak3pcEcy8iuMSkbLdDfTr5KxHWXsX-Pbor0uWfS8A/viewform

Вчителі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSFfl4tsw_O8opXToEH9OB5tpK2Lrt0OuaBW4S7-MFrK6jxw/viewform

* Стаття оновлюється і доповнюється

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також