Ретроградні планети у 2024 році: небезпечні періоди

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У 2024 році ретроградними будуть усі планети, окрім Венери. Не всі з них мають на людей серйозний вплив, оскільки розташовані далеко від Землі. Звернути увагу слід на періоди ретроградності Меркурія, Марса, Венери та Юпітера. Розкажемо, коли настануть зазначені періоди 2024 року.

Ретроградність планети – це явище, коли здається, що планета рухається небесною сферою у напрямку, протилежному її звичайному руху. В астрономії це пов’язано з відносними рухами планет навколо Сонця та Землі.

Насправді планети рухаються навколо Сонця по орбітах, і їхній ретроградний рух відбувається через різницю в швидкостях обертання Землі та відповідної планети. Протягом більшої частини часу планети рухаються від заходу на схід щодо зоряного фону. Однак коли Земля обганяє планету на своїй внутрішній орбіті, здається, що планета рухається назад (схід-захід). Це називається ретроградністю.

Ретроградність є оптичною ілюзією, спричиненою різницею в швидкостях руху Землі та планети, і не означає реальної зміни напрямку руху планети. Це феномен, який можна спостерігати з Землі, він був помічений астрономами ще в давнину.

Які планети будуть ретроградними 2024 року

Ретроградний Меркурій 2024 року: календар

Ретроградний Меркурій трапляється 3-4 рази на рік, і тривають ці періоди близько 24 днів. Такі часті періоди ретроградності пояснюються тим, що орбіта Меркурія менша, ніж у інших планет.

Ретроградним 2024 року Меркурій буде тричі:

  • 2-26 квітня 2024 року;
  • 5-29 серпня 2024 року;
  • 26 листопада-15 грудня 2024 року.

Меркурій пов’язаний з умінням висловлювати свої думки, ідеї та почуття, відповідає за здатність до аналізу, логіки, абстрактного мислення й навчання. Меркурій асоціюється з бізнесом, торгівлею та фінансами, а також із соціальною комунікацією та здатністю вступати в контакт з різними людьми. Астрологи вважають, що в період ретроградного Меркурія спостерігається енергетичний спад й уповільнення деяких сфер життя. У період ретроградності Меркурія астрологи радять уникати ризикованих фінансових операцій, укладання угод з нерухомості й авто, а також далеких подорожей. Не варто в цей період змінювати роботу, а ось закінчувати будь-які справи, навпаки, дуже продуктивно. Також можете сісти на дієту або почати займатися спортом, наведіть лад у будинку, корисно медитувати.

Коли ретроградний Марс 2024 року

2024 року Марс буде ретроградним наприкінці року – з 6 грудня 2024 року по 24 лютого 2025 року.

Марс асоціюється з енергією, амбіціями та мотивацією. У ретроградний період ці аспекти можуть бути переглянуті. Людина може відчути, що настав час переосмислити свої цілі та плани. Марс також пов’язаний з агресією та боротьбою, й у ретроградний період цей аспект здатний виражатися внутрішніми конфліктами чи невизначеністю використання енергії. Люди можуть зіткнутися із викликами, пов’язаними з керуванням своєю агресією. Ретроградний Марс може призвести до затримок у реалізації планів та ініціатив. Планета також асоціюється із сексуальністю та пристрастю, тому можливі зміни у сфері сексуальних стосунків та прояві пристрасті. Ретроградний Марс перевіряє терпіння й самоконтроль людини.

Ретроградний Юпітер 2024 року: дати

2024 року Юпітер буде ретроградним з 9 жовтня 2024 року по 4 лютого 2025 року.

Юпітер вважається планетою сприятливих впливів, пов’язаних з розширенням, зростанням, успіхом та позитивним розвитком. Має відношення до соціальної сфери та суспільної діяльності, пов’язаний з поняттям достатку як матеріального, так і духовного. Також планета асоціюється з філософією, духовністю, вищими переконаннями й розумінням сенсу життя.

У період ретроградності Юпітера можливе уповільнення зростання та розвитку в галузях, які зазвичай пов’язують із позитивним впливом Юпітера. У цей час може виникнути потреба переглянути свої переконання, цінності й духовні практики. Це чудова можливість переосмислення довгострокових планів та стратегій, особливо в галузі освіти, подорожей і бізнесу. Можливі виклики та випробування у розширенні горизонтів, які можуть вимагати більшої самодисципліни й відповідальності.

Коли буде ретроградний Сатурн 2024 року

2024 року Сатурн буде ретроградним з 29 червня 2024 року до 15 листопада 2024 року.

Ретроградний Сатурн часто асоціюється з періодами, коли люди ретельніше розглядають свої цілі, зобов’язання, обмеження та відповідальність. Це може сприяти інтроспекції і глибшому розумінню власних амбіцій та структур у житті. Під час ретроградного Сатурна люди раптом можуть вирішити переглянути професійні або особисті зобов’язання. Ретроградний Сатурн здатний виявити проблеми, які були приховані або недооцінені раніше, і поставити перед людиною завдання їх вирішення. Це може бути пов’язане з минулими помилками чи невдачами. Ретроградний Сатурн здатний трохи уповільнити фінансовий потік, тому необхідно заздалегідь розпланувати наявні фінанси та подумати про можливі додаткові джерела заробітку.

Ретроградний Уран 2024 року: чим небезпечний

2024 року Уран закінчує бути ретроградним 27 січня 2024 року.

Уран вважається планетою змін, інновацій, непередбачуваностей і революцій, новаторства й оригінальності. Ця планета може впливати на трансформації у житті людини, виникають раптові події та незвичайні ідеї. Уран символізує прагнення свободи, незалежності й індивідуальності.

У період ретроградного Урану людина може імпульсивно захотіти змінити все, почати життя з чистого листа. А ось невпевнені можуть нарешті набратися сміливості та змінити своє життя на краще. Під час ретроградного Урану астрологи не радять намагатися виправити помилки минулого, брехати й маніпулювати, здійснювати серйозні фінансові операції, лінуватися та піддаватися на різні маніпуляції.

Ретроградний Нептун 2024 року: важливі дати

2024 року Нептун буде ретроградним з 2 липня 2024 року по 7 грудня 2024 року.

Нептун рухається в ретроградному напрямку близько 160 днів, і відбувається це приблизно раз на 18 місяців. В астрології ця планета зазвичай асоціюється з такими темами, як ілюзії, містика, інтуїція, мистецтво та духовність. Ретроградність Нептуна пов’язують із збільшенням здатності до внутрішнього сприйняття, глибшого розуміння духовних аспектів життя й посилення інтуїтивних здібностей. У такому положенні планета здатна створювати досить позитивний настрій, що сприятиме продуктивності життя. У цей час мрії втілюються в реальність, а людина набуває свободи, у неї з’являється шанс глибоко вивчити свій внутрішній світ. Можете раптом виявити, що вам простіше працювати з підсвідомістю та розв’язувати свої емоційні та духовні питання. Ретроградний Нептун стимулює творчість і натхнення у мистецтві та музиці.

З іншого боку, може також збільшитися почуття невизначеності та сумнівів у зв’язку з реалізацією цілей і бажань. Люди тимчасово відчуватимуть, що їм важко визначити свої пріоритети, виникають труднощі у відмінності між реальністю й фантазією. Людина, яка має в натальній карті важливі аспекти, пов’язані з Нептуном, може відчувати більш виражений вплив ретроградної планети.

Ретроградний Плутон 2024 року: коли

2024 року Плутон буде ретроградним із 2 травня 2024 року по 12 жовтня 2024 року.

Плутон в астрології часто асоціюється з трансформацією, смертю й відродженням. Ретроградний Плутон може вказувати на більш глибокі внутрішні процеси трансформації, які потребують часу та саморефлексії. Людина часто замислюється про свої страхи, бажання й інтимні питання. Ретроградний Плутон також може вказувати на необхідність глибокої інтроспекції та дослідження своїх внутрішніх мотивів і страхів. Люди можуть бути більш зосереджені на своєму внутрішньому світі та психологічних процесах. Плутон також пов’язується з прихованими аспектами життя й підсвідомістю, нам доводиться глибше копирсатися у своїх таємних бажаннях та страхах.

Слід зазначити, що у 2024 році не буде ретроградною лише одна планета – Венера.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також