Ретроградні планети у травні 2023 року: що планувати і як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети травень 2023

Які планети будуть ретроградними протягом травня 2023 року та як краще спланувати цей місяць – розповідаємо в матеріалі.

Ретроградність планет – це астрономічне явище, так звана оптична ілюзія, коли здається, начебто планети рухаються у зворотному напрямку – не поруч з іншими планетами, а назустріч їм. Це явище здатне неабияк впливати на циркадні ритми й самопочуття людей.

Розбираємося, коли в травні 2023 року планети будуть рухатися ретроградно, і розповідаємо, як вони здатні вплинути на наше життя цієї весни.

Ретроградний Меркурій у травні 2023 року

(з 21 квітня по 14 травня)

Меркурій досить часто змінює свій напрямок руху, і період його ретроградності вважається досить турбулентним. Проте ми здатні приборкати вплив цієї планети, якщо будемо обачливими, – говорять астрологи.

Ретроградний Меркурій здійснює особливий вплив на сферу роботи, бізнесу та фінансів. Ця планета також символізує свідомість і розум, здатність пізнавати нове, розуміти інших та висловлювати власні думки. Саме тому під час свого зворотного руху Меркурій може перешкоджати вільному спілкуванню, адже знаходити спільну мову в цей період досить важко. Непросто буде і довіряти одне одному до середини травня, особливо у сферах фінансів і торгівлі. Відкладіть на другу половину місяця серйозні розмови як у професійному, так і в особистому житті.

Ретроградний Меркурій

В ці дні краще обдумати різні аспекти свого життя, скласти план дій, впорядкувати справи і думки, зайнятися духовними практиками та іншими заняттями, які налаштовують на позитивний лад, спокій і врівноваженість. Ці дії можуть стати спасінням від негативного впливу ретроградного Меркурія.

Ретроградний Плутон у травні 2023 року

(з 1 травня по 10 жовтня)

Плутон – найбільш віддалена від Землі планета Сонячної системи. Плутон символізує собою трансформації, перетворення, зміни в наших думках, свідомості, діях. Також ця планета має неабиякий вплив на наше підсвідоме – інстинкти, сни, передчуття.

Ретроградність Плутона – це період трансформації наших думок, пошуку справжнього «я» і відкидання чужого, зайвого, непотрібного. І хоча перші тижні можуть бути достатньо депресивними для нашого емоційного фону, проте в перспективі саме ці зміни в нашій свідомості ведуть до розв’язання глобальних питань, вирішення важливих проблем і переходу на інший рівень нашого життя.

Ретроградний Плутон

В період ретроградності Плутона не пірнайте з головою у минуле і не картайте себе за помилки. Краще обдумайте їх причини та наслідки, зробіть висновки і сміливо йдіть у майбутнє з цими знаннями. Також корисним буде подумати в цей час про своє здоров’я, позбутися шкідливих звичок і придбати нові корисні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також